Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 449. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 602
Merit: 122
Neredeyse bir gecede 400 $ değer kaybetmiş aslına bakarsanız beni memnun etti bu düşüş belki kaçırdığımız trene tekrar binme şansı verir diye düşünüyorum, umarım 2700'lerden yüklü alım yapan olmamıştır bir süre üzüntüden uyuıyamayacaktır.

500-600 dolar civarı oldu şimdi.

Ha $3000 mark'tan alırsan $800 zarar oluyor. Neden bu kadar düşü anlamıyorum. Ne güzel, 10000 TL'de akıyordu.

Poloniex te 3000 e çıkamadı, çıkmış olsa büyüme devam ederdi baya zorladı. Daha fazla yükseğe çıkmayacağına fark eden insanlar da karlarını alıp çıkıp gittiler 12 milyar$ ilk bir çıkış oldu. Geri geleceklerdir, şuan olan panik satışı çünkü ortada düşmesine sebep olacak kötü bir haber yok.

Ben kimsenin çıktığını düşünmüyorum klasik kara dönüştürme operasyonu yapılıyor adamlar hala piyasadadır düşünce de tekrar alacaklar muhtemelen.
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
Neredeyse bir gecede 400 $ değer kaybetmiş aslına bakarsanız beni memnun etti bu düşüş belki kaçırdığımız trene tekrar binme şansı verir diye düşünüyorum, umarım 2700'lerden yüklü alım yapan olmamıştır bir süre üzüntüden uyuıyamayacaktır.

Ha $3000 mark'tan alırsan $800 zarar oluyor. Neden bu kadar düşü anlamıyorum. Ne güzel, 10000 TL'de akıyordu.

Poloniex te 3000 e çıkamadı, çıkmış olsa büyüme devam ederdi baya zorladı. Daha fazla yükseğe çıkmayacağına fark eden insanlar da karlarını alıp çıkıp gittiler 12 milyar$ ilk bir çıkış oldu. Geri geleceklerdir, şuan olan panik satışı çünkü ortada düşmesine sebep olacak kötü bir haber yok.
member
Activity: 76
Merit: 10

full member
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Fed tsi ile 01.00 da aciklama yaparak faizleri 25 baz puan arttirdi ve yil icinde tekrar faiz artisi yapacagini duyurdu. 3.48 olan dolar bu haberle haftayi 3.60 a yakin kapatabilir. Btc nin fiyati duserken geriden takip eden turk borsalarinda dolarin bu hareketi düşüşü biraz daha yavaslatir ama bitcoin de son bir kirmizi dildo daha bekliyorum 2000 usd civarina gelir.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
2017'nin ilk boğa piyasası bitmiş gibi görünüyor. Şimdi kârları realize edip 2 ay yaz tatiline çıkma zamanı. Döndüğümüzde 2013 patterni tekrar ederse Ekim-Kasım ayında şenlik olur. 2-3 sene önceki projeksiyonlarda olduğu gibi 7500-10000 dolar bandına gelir. Bunların hiçbiri olmayabilir de tabi.
legendary
Activity: 809
Merit: 1000
2500 usd den çıkış yaptım yıl içerisinde 2000 altı görülürse alım yaparım

Bende bu sabah borsalardan çıkışımı yaptım paramı bankaya çektim. Yaz tatili geldi sayılır. 2000 hatta 1800 dolar altına düşmeden alıma dönmem bu başlığın altına da yazmam Smiley . 2000 Dolar altında görüşmek dileğiyle. Benim Bitcoin maceram şimdilik bu kadar.

2000 altı geliyor gibi sabah kalktığımda düşme eğilimi devam ederse TL depozite başlayabilirim
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Btc nin dibi 2100 dolar paniklemeyin boşuna daha altı şu aşamada zor.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
yükselirken çok yükselecek şu kadar çıkacak 1 milyon olacak diyen tiplerle düşerken aha gidiyor 500 olacak 1000 bin olacak diyen tiplerden geçilmiyor , bi rahat bırakın forumu da düzgün mesajlara yer kalsın.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
BTCUSD'de grafik omuz baş omuz çizebilir gibi gözüküyor sağ omuz eksik şuan. Yaklaşık 2000 dolara kadar gelip tekrar bi tepe yapması lazım bunun için. Bakalım gerçekleşecek mi.. Bu durumda 1000 - 1500 dolar arasına dönme ihtimali var bana göre.
Sadece bi düşünce.
hero member
Activity: 644
Merit: 504

Aslanım benim ne güzel düşüyor öyle. 8000 tl altına sarkacak mı bakalım .
jr. member
Activity: 125
Merit: 1
1-2 hafta içinde 1950 usdye gelecek gibi görünüyor
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Şu anda bitstamp 2449usd, preev 8473TL Paribu 9950TL. Neredeyse 1500TL fark var, yaklaşık  430usd fark ediyor şaka gibi yav Smiley

Daha önce dediğim gibi küçük kullanıcı açısından iyi geç tepki vermesi, ancak al-sat için kötü. Tabii arbitraj için de güzel bir imkan sunuyor yüklü olmayan meblağlar için..

Evvelki gün fiyata geçmiştim tamamen paribuda 10300TL den, dün bir baktım polo da 2700'ü geçti yine BTC paribu da fiyat aynı hala Smiley

Tekrar BTC alıp poloya geri yolladım, 2700 den sattım bugün tekrar 2400 den alıp paribuya attım, fiyat hala 10K idi bozdurdum çıktım.

Yazarken bile karıştı gibi ama ne demek istediğimi anlamışsınızdır Smiley

full member
Activity: 309
Merit: 100
Yeniden yükselir merak etmeyin bu şekilde kalmaz. Panik satışları gerçekleşiyor şu anda. 3000 seviyesine geldikten sonrasında yürü kulum dencek gibi duruyor.

Ne alakası var öyle bir yazmışsın ki garantisi falan mı var nedir anlamadım yani. Bu kadar güvenmeyin bitcoine bence. Ben de yatırım yapıyorum ama yarın 2 bin dolar olmayacağının garantisi asla yoktur.

onu bırak yarın ölmeyeceğimizin garantisi var mı reis?

Ya hocam ne alakası var öyle yaklaşırsak konuya iş cılkından çıkar sapar. Ben öyle demek istemedim. Demek istediğim kayıtsız şartsız bir bitcoin geleceği hayal etmenin anlamsız olduğuydu. Yoksa hard fork falan muhabbeti çıkmış yine bak kim bilir ne fırtına kopacak günlük 500 $ hareketler olacak.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Bugün saat 3'den sonraki bu düşüş trendini bağlayabileceğiniz bir haber var mı dostlar, ben araştırdım bir haber vs göremedim iyi fırsat verdi yine alım için.

1 Ağustos'ta UASF olması bekleniyor. Bunun sonucunda Bitcoin'in ikiye bölünme riski oldukça fazla.

Bugün Bitmain şirketi, eğer UASF olursa bizde UAHF (bir çeşit hard fork) yaparız diye bir açıklama yaptı:

https://blog.bitmain.com/en/uahf-contingency-plan-uasf-bip148/

Fiyatın düşmesi tamamen bu yüzden, bundan başka bir sebebi yok.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Bugün saat 3'den sonraki bu düşüş trendini bağlayabileceğiniz bir haber var mı dostlar, ben araştırdım bir haber vs göremedim iyi fırsat verdi yine alım için.

Ayı-Boğa piyasası. Olanları illaki bir sebebe bağlamaya gerek yok, piyasa son zamanlarda hacmini-haddini aştığı için tamamen spekülatif hareketler sonucu şekilleniyor. Kısa vadede mantık-olay aramaya yer yok.
full member
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
Yeniden yükselir merak etmeyin bu şekilde kalmaz. Panik satışları gerçekleşiyor şu anda. 3000 seviyesine geldikten sonrasında yürü kulum dencek gibi duruyor.

dead cat bounce olmasın da o:)
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000

Ne alakası var öyle bir yazmışsın ki garantisi falan mı var nedir anlamadım yani. Bu kadar güvenmeyin bitcoine bence. Ben de yatırım yapıyorum ama yarın 2 bin dolar olmayacağının garantisi asla yoktur.

onu bırak yarın ölmeyeceğimizin garantisi var mı reis?
full member
Activity: 309
Merit: 100

Jump to: