Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 511. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
1000 dolara doğru koşuyor
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Güzel dump oldu gerçekten. Cheesy Cheesy

dinlenmesi lazım, birazdan düşer
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Bugun dinlene dinlene direnc noktalarini delip geciyor, son 15 gundur piyasadan caktirmadan btc toplanmasindan belliydi zaten, zorluk ikinci kez sinyal verdi, yeni zorluk artisi da yuzde  5 uzerinde gelecek , eh bu da fiyata yansiyor tabi.

tekrar 4 basamaga adim atiyoruz yavas yavas
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Bu sefer 1000 dolara kalıcı yerleşecek gibi duruyor, Trump reis'in politikası bitcoine yaradı resmen, 970 doları gördü , bir hafta içinde göreceğiz.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
bu forum cok guzel sinyaller veriyor bana, ne zaman alacagima insanlarin "dump cok yakindir " veya " 600 dolar bekliyorum, bu fiyatlar cok yuksek " demelerinin hemen ardindan toplamaya basliyorum.

Evet guzel dump geldi, yaklasik 40 dolar dump ettiler fiyat 910 dolardan 960 dolara firladi.  Grin
Malesef, genelde beklentinin tersi oluyor.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Fixmod der ki Trump demek tutarsızlık demek. Tutarsızlık demek Dolar'ın zayıflaması ve tabi Bitcoin'in güçlenmesi demek. Bu yıl Bircoin ataklarının altına Trump imzası atılacak gibi...
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
Trump'in gocmen karsiti yasasi, dolara olan guveni dusurdu, altinin grami 39$'i gordu bu surecte, bitcoin fiyatinida olumlu etkiledi.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Coin Türk analizine dikkat!
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Bir pump daha geldi.
Hacimler en az iki katına çıktı.

Piyasa canlandı bir anda
legendary
Merit: 1037
bu forum cok guzel sinyaller veriyor bana, ne zaman alacagima insanlarin "dump cok yakindir " veya " 600 dolar bekliyorum, bu fiyatlar cok yuksek " demelerinin hemen ardindan toplamaya basliyorum.

Evet guzel dump geldi, yaklasik 40 dolar dump ettiler fiyat 910 dolardan 960 dolara firladi.  Grin
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Dump bekleyenlere pump geldi Smiley

legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Güzel dump oldu gerçekten. Cheesy Cheesy

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
hacimsizlik genelde dump getirir. uzun kırmızı mum cok yakında gelecektir.

amma dump sevdalisi ciktin cabsav. Cheesy elde cop olan altcoinler para etsin diye kicimizi yirtiyoruz. Grin
dump gelsinki altcoinler canlansın. benim icin problem yok altta var btc de. malum uzun vadeciyiz anlık btc fiyatları pek beni ilgilendirmiyor ama olması gereken dump.
hangi coinlerdesin yaz bakiyim telden. merak ettim.

uc dort pozisyon yeni kapattim. iki uc pozisyon simdi var. yazarim bugun. bi geleyim de cay ismarla. Wink
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

amma dump sevdalisi ciktin cabsav. Cheesy elde cop olan altcoinler para etsin diye kicimizi yirtiyoruz. Grin
dump gelsinki altcoinler canlansın. benim icin problem yok altta var btc de. malum uzun vadeciyiz anlık btc fiyatları pek beni ilgilendirmiyor ama olması gereken dump.
hangi coinlerdesin yaz bakiyim telden. merak ettim.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Piyasayı yönlendiren çinli borsalardaki balinalardı o balinaların borsa sahipleriyle alakası var ve denetim geliyor diye tırsmış durumdalar çin dışı hesapları kapatıyorlar ve eskiden olduğu gibi at koşturmuyorlar, bir süre böyle devam eder hacim düşük ve fiyat sabit yada yavaş yükselen sonra çin hükümeti ne kurallar getirecek bakmak lazım.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Çindeki borsaların komisyonsuz satış yapamaması btc'nin ani iniş çıkışlarının önüne geçti sanki.Millet keyfine al sat yapıp piyasayı öldürüyordu.Şuan gayet güzel seyrediyor
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
Bugun piyasalar acisinda cok ilginc bir gundu, bitcoin bu karmasadan etkilenmedi, cin yuani karsisinda -0.05 deger kaybetmesi disinda kayda deger bir sey yoktu.
Jump to: