Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 513. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Bir kac defadir hep benzer hareketler yasaniyor. 30 usd civari keskin dusme yapip yavas yavas eski bandina donuyor. Bence gene aynisi olur.
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
900 altını gördü şu an, çok keskin bir düşüş yaşandı volatılitesi yüksek olduğu için tekrar 900 üzerine çıkar, telaş yapmaya gerek yok
full member
Activity: 214
Merit: 100
bitcoinwisdom da huobi nin grafigi patlamis mi yoksa sadece bende mi boyle

Evet bende de öyle.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
bitcoinwisdom da huobi nin grafigi patlamis mi yoksa sadece bende mi boyle
hero member
Activity: 700
Merit: 553
zorluk arttı, destek 900 de kaldı, talep hergün artıyor, arz zorlaştı. düşmesi için hiçbir neden yokken,çıkması için o kadar çok ki...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
zorluk degisti

Bitcoin Difficulty:    392,963,262,344
Estimated Next Difficulty:    450,629,458,200 (+14.67%)
Adjust time:    After 2015 Blocks, About 13.7 days

Hashrate(?):    3,074,212,544 GH/s

hashrate de 3 exahashi gecti.
sr. member
Activity: 490
Trump'un etkisi olduğunu düşünüyorum, suan dolar hemen hemen dip seviyelerde, doların yükselmesi bitcoin fiyatını 930 seviyelerine çekebilir
sr. member
Activity: 630
gece 2 gibi yükseliş başlar nekadar çıkar orasını bilmiyorum sebep zorluk seviyesi %17 kadar artacak büyük bir oran
legendary
900 dolar iyi direniyor, yeni taban artik 900 denebilir. bir an acaba kirildi diye dusundum ancak yapilan panik satislarindan baska bir sey degildi, simdi tekrar atti 900 dolar uzerine. su an 909 dolar civarinda dengelenmis gibi gozukuyor.

legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Bu sefer 900 dolarda destekleneceğine inanıyorum.
Uzun uzun dalgalandı ve artık duruluyor.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Geçen hafta trenin kalktığını söylemiştik. Şimdi 900 dolar seviyesini yeni desteği yapmaya çalışıyor, ilk seferinde destek çalıştı. Aynı destek 2 kere daha çalışırsa iyice sağlamlaşacak. Geçen ay olduğu gibi bir ay sonu yükselişi görmezsek 900 dolar üstünde kaldığı her gün güçlenmeye devam edecek. Alım yapmak için fiyatın düşmesini bekleyen o kadar çok oyuncu var ki, haliyle piyasa buna izin vermiyor.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
fiyat yukarı dogru emin adımlarla ilerliyor sanırım 1000$ üzerine atıvercek Smiley

Scalping olacak gibi küçük artışlar olacak bu seferde şu anda trendi bozmadan devam ediyor. 1000$ gibi bir seviyeye şu ara çıkmaz bana kalırsa en kötü ihtimal şu şubat ayında bir artış bekliyorum bakalım o zaman durum ne olacak silkeleme olayıda devam eder gibi duruyor.
full member
Activity: 346
Merit: 102
dump geldi again and again...
member
Activity: 94
Merit: 10
fiyat yukarı dogru emin adımlarla ilerliyor sanırım 1000$ üzerine atıvercek Smiley
legendary
yine cok hissettirmeden yatay yukselis trendi baslamis gibi gozukuyor. yilbasindan hemen onceki trende cok benziyor. kopuk realize oldukdan sonra, hacimle birlikte fiyat tekrar toparlandi. bakalim bu seferki durak neresi olacak. 2017 bitcoin yili olabilir.

ytd.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
Huobi: 927 $ / 6380 ¥
Tekrar 1000 doları yakın zamanda görebiliriz, kemerleri bağlayalım. Altcoinler de bu yükselişten etkilenmiş olmalı ki (etc istisna) hepsi kıpkırmızı olmuş.

1000 doları görüp (hatta belki göremeden) düşme ihtimali var, bu sefer 1100'leri görmeyiz diye düşünüyorum.
Sonuç olarak bitcoini olan tutsun. Geleceğin para birimini elinizde. Bir günde %10 zarar etseniz bile bundan etkilenmemeniz gerek.
kırmızıysa azcık pozisyon kaydıralaım. long girelim yavaştan. fiatı da kademeli BTC yaptık mı 1000i görür satar alırım karımı çekilirim yuvama.
ytd
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Huobi: 927 $ / 6380 ¥
Tekrar 1000 doları yakın zamanda görebiliriz, kemerleri bağlayalım. Altcoinler de bu yükselişten etkilenmiş olmalı ki (etc istisna) hepsi kıpkırmızı olmuş.

1000 doları görüp (hatta belki göremeden) düşme ihtimali var, bu sefer 1100'leri görmeyiz diye düşünüyorum.
Sonuç olarak bitcoini olan tutsun. Geleceğin para birimini elinizde. Bir günde %10 zarar etseniz bile bundan etkilenmemeniz gerek.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Şu anda parametreyi takip ediyor hızlı bir pump gelmedikten sonra 900 bandını geçmez gibi geliyor. Ama 850 veya 800 arasında bir değere düşeceğini ben düşünüyorum açıkcası bir şubat ayındada yukarı seviyelere tekrardan tırmanabilir.

Bu önümüzdeki 2 haftada bir şey olacak gibi, şimdilik en iyisi scalping yapmak.

scalping nedir?

sözlükten baktım kafa derisi yüzmek diyor ama.

Buyuk karlar yerine kucuk artislar ile kucuk karlarin yapildigi bir trading stratejisi.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Şu anda parametreyi takip ediyor hızlı bir pump gelmedikten sonra 900 bandını geçmez gibi geliyor. Ama 850 veya 800 arasında bir değere düşeceğini ben düşünüyorum açıkcası bir şubat ayındada yukarı seviyelere tekrardan tırmanabilir.

Bu önümüzdeki 2 haftada bir şey olacak gibi, şimdilik en iyisi scalping yapmak.

scalping nedir?

sözlükten baktım kafa derisi yüzmek diyor ama.
full member
Activity: 154
Merit: 100
3 gündür gece 2den sonra fiyat hep kademeli olarak arttı. Analizler hep yanıltıyor. Hafta sonu sabahı 925 ile uyanmak ilginç. Yine ne hayatlar karartacak bakalım.
Jump to: