Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 547. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 15
Merit: 0
Yılbaşına kadar bitcoin fiyatı ne olur sizce? Hatta biri bir anket yapsa forumu yoklasa?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Düşüş yaşadıktan sonra fiyatı dahada yükselmiş durumda. Kasım ayıda geldi çattı bakalım yapılan öngörüler tutacak mı. 700 doları aşmasını bekliyorum. Ucuza bitcoin satan yoktur forumda bu yüzden. Herkesin kazanması dileğiyle.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
666 kritikti üstüne çıktı ama tutunamadı. Bu seviyelerde bir süre devam eder.
666'yı ciddi şekilde kırmadığı (3 gün boyunca 666 üstünde kapanış) sürece 800-1000 dolar hayali kurmayın.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
666 yı gösterdiler yine hadi hayırlısı Smiley
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex: 667

OKCoin : 4515
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Bitfinex : 655$

OKCoin: 4400 CNY

4466 yuan goruldu huobide..

finex 659 dolar, yaklasik 20 dolarlik bir pump geldi tum borsalara 15 dakika icinde.

kasim pompasinin ayak sesleri diyebilir miyiz, gorucegiz bakalim.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex : 655$

OKCoin: 4400 CNY
legendary
Activity: 918
Merit: 1000
O heyecan kalmadığında yani volatilite azaldığında BTC tüm dünyada kabul edilen bir asset olur.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
foruma yeni arkadaslar katiliyor, iyi guzel renk oluyor da,

bitcoin simdi 6-10 dolar dustugunde ya da arttiginda bu kadar heyacan yapiyorsa, merak ediyorum bir saat icinde 100 - 150 dolar asagiya saldigi ya da firladigi donemler gelince heralde kendilerini pencereden disari atarlar.

Bende de tam aksine korku var, acaba ne zaman bu heyecan kaybolacak diye. Çünkü artık heyecan kalmadığında bitcoinle falan uğraşmayı bırakırım büyük ihtimalle.
hero member
Activity: 742
Merit: 501

bitcoin simdi 6-10 dolar dustugunde ya da arttiginda bu kadar heyacan yapiyorsa, merak ediyorum bir saat icinde 100 - 150 dolar asagiya saldigi ya da firladigi donemler gelince heralde kendilerini pencereden disari atarlar.

Heyecan yapilsin ne zarari var.. Kıdemli eski uye?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

sr. member
Düşüş başladı arkadaşlar. Bakalım nerelere kadar inecek.
hero member
14 saat sonra btc fiyatı yavaş yavaş düşeceğini düşünüyorum.615$ lara doğru...

Ben de bugun bir dusus bekliyorum. Elle turulur bir kanıtımız yok tabi. Sadece "His".

Ehereum fork'u 12 saat sonra gerçekleşecek. eğer bir sorun çıkmazsa, tekrar eth alımları başlar ve btc hafif hafif düşebilir...

Ether kitlesi ile ben btc kitlesini bir görmüyorum yani ETH alımları başladı da BTC yi etkilemez diye düşünüyorum BTC nin yeri ayrı artık piyasa da herkesin demir kazığı BTC
haklı olabilirsin ama bence bir bağ var. Eth alımları artıkça btc gerileyecek. sonuçta en büyük işlemler eth/btc işleminde oluyor.(tamam eth/usd - eth/euro 'dan da takas yapılıyor ama ana takaslar eth/btc üzerinden)

neden boyle dusunuyorsun ? cevabin "oyle hissediyorum" mu?
yukarıda bahsettim,bu yüzden...

dediğim gibi 5$ şimdiden düştü btc fiyatı.... zaten btc düşecek derken öyle aman aman bir düşüşten bahsetmiyordum.. 615-620$lara iner diye düşünüyordum.. göreceğiz.

Düzenleme: yanliş mantik kurmuşum,olmayacak dedigim..
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
neden boyle dusunuyorsun ? cevabin "oyle hissediyorum" mu?
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Güvenli liman BTC, ETH artışı çok fazla etki etmez diye düşünüyorum. Asıl curcuna altcoinlerde
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

Ben de bugun bir dusus bekliyorum. Elle turulur bir kanıtımız yok tabi. Sadece "His".

Ehereum fork'u 12 saat sonra gerçekleşecek. eğer bir sorun çıkmazsa, tekrar eth alımları başlar ve btc hafif hafif düşebilir...

Ether kitlesi ile ben btc kitlesini bir görmüyorum yani ETH alımları başladı da BTC yi etkilemez diye düşünüyorum BTC nin yeri ayrı artık piyasa da herkesin demir kazığı BTC
hero member

sr. member

hero member
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Küçük hareketlerle yükseliyor. Hatta bana kalırsa fırlayacak ama birileri baskılıyor sanki. Öyle hissediyorum bir kaç gündür. Bir anda 700 dolar üzerine çıkarsa hiç şaşırmam.
borsaya hislerinle bakiyorsan kaybetmeye mahkumsun.
600 doları dip olarak görebiliriz. altına sarkması durumunda sert tepkiler gelecektir. yukarısı icinde bence 650civarında biraz oyalanmalı ani cıkışlar ani dususler getiriyor.fiyatlar sindirilmeli.
doları ise yılsonu 3.5 olacağını dusunuyorum. dolayısıyla sabit gitse bile tl bazında %10 kazandıracaktır.
Jump to: