Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 548. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Evet arkadaşlar. Yeni bir hafta yeni bir başlangıç, yeni umutlar, hüzünler gözyaşı, ihtiras vs.
Bu haftanın tahminlerini alalım?Huh
full member
Activity: 238
Merit: 100
Küçük hareketlerle yükseliyor. Hatta bana kalırsa fırlayacak ama birileri baskılıyor sanki. Öyle hissediyorum bir kaç gündür. Bir anda 700 dolar üzerine çıkarsa hiç şaşırmam.
borsaya hislerinle bakiyorsan kaybetmeye mahkumsun.

Bu bir ön yargı mı, yoksa tecrübe mi konuşuyor  Cool
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Küçük hareketlerle yükseliyor. Hatta bana kalırsa fırlayacak ama birileri baskılıyor sanki. Öyle hissediyorum bir kaç gündür. Bir anda 700 dolar üzerine çıkarsa hiç şaşırmam.
borsaya hislerinle bakiyorsan kaybetmeye mahkumsun.
full member
Activity: 238
sr. member
Aynen. Bitcoin alım satımı yapan kişiler için her iniş ve çıkış birer fırsattır. İniş çıkışlar olmazsa borsaların da tadı tuzu kalmaz.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Bitcoin hiç dengesiz değil, aksine oldukça dengeli şekilde yukarı yönlü hareket ediyor. Eskiden rollercoaster gibi bir yukarı bir aşağı hareketleri aynı gün içinde yapardı, artık o dönemler geride kaldı. Bunda üretilen Bitcoinlerin büyük bir miktarının dolaşımda olmaması büyük etken rol oynuyor.

Balinaların azalmış olması bizi sevindiriyor fakat bir yanda da üzüyor. Onların yöntemleriyle önceden güzel kazanımlar olmuştu. Ben dahi 5 saatte % 28 değerin kar sağlamıştım fakat bakiye küçüktü.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Şu an çok hareketli anlar geçiriyor doğu borsası. Kısa bir süre için 647 doları görüp sonra da 638 dolara kadaar indi. Panik yapanlar al-sat yapıp anında iyi zarar ettiler. Çok dengesiz şu bitcoin.

Bitcoin hiç dengesiz değil, aksine oldukça dengeli şekilde yukarı yönlü hareket ediyor. Eskiden rollercoaster gibi bir yukarı bir aşağı hareketleri aynı gün içinde yapardı, artık o dönemler geride kaldı. Bunda üretilen Bitcoinlerin büyük bir miktarının dolaşımda olmaması büyük etken rol oynuyor.
full member
Activity: 128
haftasonu icin bende yukari yonlu bir hareket bekliyorum, sinyaller gelmeye basladi ufak ufak, surda kasima da bir sey kalmadi.

Kasımdan önce ben hafif bir düşüş ekliyorum. En azından kasım ayına bu seviyeden giremeyebiliriz.
sr. member
Şu an çok hareketli anlar geçiriyor doğu borsası. Kısa bir süre için 647 doları görüp sonra da 638 dolara kadaar indi. Panik yapanlar al-sat yapıp anında iyi zarar ettiler. Çok dengesiz şu bitcoin.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
haftasonu icin bende yukari yonlu bir hareket bekliyorum, sinyaller gelmeye basladi ufak ufak, surda kasima da bir sey kalmadi.
full member
Activity: 128
Dolar 3.1 seviyesini gördü,Bitcoin'in TL fiyatı mecburen daha dalgalı olacak.

Niye dalgalı olsun, dümdüz yukarı çıkıyor Bitcoin fiyatı. Elinde olmayanlara geçmiş olsun, artık ucuz Bitcoin yok.
Boşuna söylemedik burada kaç aydır, yarılanmadan sonra düşük fiyata Bitcoin bulamazsınız diye.

Düşse daha çok alırım çıksa zaten elimde senelerdir biriktirdiğim Bitcoin'ler var, sorun değil Smiley

Şu anda ivme yukarı yönlü olabilir fakat eğer dolar kuru artmaya devam ederse Bitcoin fiyatında oluşan haraket TL bazlı daha sert haraket göstericektir normal zamanlarda.

Dolar/TL paritesi için şu an bir mudahale planı yok. Açıklamaların hepsi "bunlar normal seviyeler" yönünde. Bu da demek oluyor ki artık Dolar/TL 3.00'ın altını görmeyecek.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir haftasonuna daha geliyoruz. Deneyimli arkadaşlar bilirler, Bitcoin haftasonları özellikle cumartesi geceleri atraksiyonları insanı uykusuz bırakır. Bu gece bir hamle gelirse devamının cumarteside de takip etmemesi için bir neden yok.
Bu arada geçen gün aklıma gelen bir olay senaryosu vardı bunu sizlerle paylaşmak istiyorum: Hepimiz biliyoruz anı çıkışlar ve bir müddet sonra simetrik şekilde aynı yerine fiyatın çakılması muhabbetlerini... Şimdi kumar yada kara parayı bir şekilde başka bir ülkeye yada yere transfer etmek isteyen bir baron yada büyük bir oyuncunun Bitcoin'i kullanarak bu şekilde ani bir çıkış ve düşüşünde etkili olabileceğini düşünüyorum. Mesela zaman zaman grafikte kare formunda balina hareketlerini buna yorumlamak ne derece doğrudur yorumlarınızı, düşüncelerinizi bekliyorum.
sr. member
Gerçekten düzenli olarak yukarılara tırmanıyor ama insan yine de güvenemiyor ki. Biraz sabit kalsa her an çakılacakmış gibi geliyor. Smiley
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020

Niye dalgalı olsun, dümdüz yukarı çıkıyor Bitcoin fiyatı. Elinde olmayanlara geçmiş olsun, artık ucuz Bitcoin yok.
Boşuna söylemedik burada kaç aydır, yarılanmadan sonra düşük fiyata Bitcoin bulamazsınız diye.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Düşmez kolay kolay bana kalırsa bu saatten sonra ibre ortaları gösteriyor eğer aksi bir durum olmaz isede öyle olcak gibi.

Düşmeside kolay çıkması da bu meretin.
Pump'ta çıkaranlar bi güzel dump yapmasınıda bilir Smiley

Dikkatli olmakta fayda var.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Düşmez kolay kolay bana kalırsa bu saatten sonra ibre ortaları gösteriyor eğer aksi bir durum olmaz isede öyle olcak gibi.
sr. member
Bugüne aşağı yönde bir eğilimle başladı. Bakalım gün içinde düşecek mi yoksa çıkışını sürdürecek mi. (Bu arada Türkiye ile 4 saat zaman farkımız var)
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Elde ne kadar btc tutarsak bu saatten sonra hep karlı gözüküyor, kitlesi de artmaya başladı yeni bir iki haber daha gelse 700$ i çok rahat görecek gibi
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
1 ay sonra tam da bugün görüşelim, 11.11.16'da yani .d
o gün sana sıla'dan tam da bugünü hediye edicem

Görüşelim canım, 11.11.16'daki fiyat tahminim: 1BTC = 850 $
Tahmin yaparken hiç iyimser davranmadığımı da söylemeliyim.
ben de senin verdiğin fiyatın 350$ altını söylüyorum
matematik bilmeyenler için 500$ .d
Jump to: