Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 551. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Son Hash rate'i görünce bir daha ki zorluk artışı böyle giderse %10 a yakın bir şey olur.  İleri ki günlerde bunun fiyatın tekrar 630$ seviyesini kırdıracağını düşünüyorum.. Bakalım belki Kasım için güç topluyordur Smiley
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Dolar 2,9860 %0,52
Euro 3,3569 %0,66

Henüz 3'ü bulmamış ancak işlem kolaylığı açısından uzun süredir dolar 3 alınıyor. Bitcoin fiyatı 608 dolar.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
dolarin tekrar 3.00 tl yi bulmasi ile, turk holderlarin yuzu yine de guluyor, en azindan paramiz erimiyor, ayrica dolarin bu saatten sonra 2.95 altini gorecegini de dusunmuyorum. btc ise hareketli gunler yakinda baslar.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
$605 ten almıştım dahada bi türlü yükselmedi daha kötüsü habire aşağılara iniyor  biraz daha beklicem 608 e çıkarsa elimden çıkarıcam kolay kolay kazandırmıyor artık btc altcoinlere yönlenicem artık daha karlıdır
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Bir çok kişi yarılanmadan hemen sonra bitcoinin uçuşa geçeceğine inanıyordu ama olmadı. Hatta yarılanmadan hemen sonra tam tersi olup çkıldı.

Bunu sadece yeni gelenler düşünmüş olmalı, Bitcoin zaten yarılanma öncesinde neredeyse tamamen fiyatlamıştı bu haberi. Yarılanma sonrasında 2 sefer yaşanan flashcrash dışında hiç düşüş olmadan 600 dolar üstünde yoluna devam etmesi kararlılığını gösteriyor. Artık ucuz Bitcoin alma devri sona erdi.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Bir çok kişi yarılanmadan hemen sonra bitcoinin uçuşa geçeceğine inanıyordu ama olmadı. Hatta yarılanmadan hemen sonra tam tersi olup çkıldı.
Yoo kimse öyle düşünmüyordu. Aksine herkes yarılanma öncesinde artacağını sonrasında çok şiştiyse biraz düşer diye biliyordu. 300 $ lık şey 600 $ olmuş daha ne olacaktı üzerine bir 600$ daha mı koyacaktı.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Bu sefer de neden şaşırtmasın ?
Herkes Kasım ayının hareketli geçeceğini bitcoin açısından olumlu olarak düşünüyor ama çoğunlukla olduğu gibi genel kanının aksi yönde hareket edebilir.
sr. member
Activity: 456
Merit: 261
Şu an ufak ufak 600 dolardan toplasak kışı çıkartır umarım.
legendary
Kısa süreli yaşanan düşüşten sonra yeniden 600 dolar seviyesini geçti. Ekim Kasım ayları hareketli geçecektir, yavaştan toplamakta fayda var.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
yuh arkadaş $606 dan almıştık şuan 600 doların altına düştü neler oluyor bu btcye böyle düşmeye devam edermi sabitmi kalır biri cevap verirse sevinirim

5-10 dolarlık değişimleri kayda değer bulup üzülüyorsanız bu piyasada çok canınız yanar. Şimdiden uyarayım, alışamayacaksanız hiç takip etmeyin. Günde 500 dolar oynadığını gördük burada, hepimiz bağışıklık kazandık. Bu 5-10 dolarlık hatta 40-50 dolarlık değişimler bizim için hiçbir anlam ifade etmiyor.

poloniexe göre yaklaşık 100BTC ile 610$'dan 595$'a dumpladılar değil mi? grafikleri yanlış okumuyorum? 100BTC'lik alım yaparak değeri 595$'a düşürmenin ardında yatan mantık ne? yapan kişi bundan nasıl bir çıkar sağlıyor?

Poloniex Bitcoin fiyatına etki etmez, global piyasalardaki Bitcoin fiyat değişimlerini kullanıcılar Poloniex'teki tabloya yansıtır. 100 Bitcoin bu piyasa için hiçbir şey değil. Dünyada Bitcoin fiyatı 15 dolar düştüyse Poloniex'te de bu düşüşü görürsünüz. Anında düşmeseydi arbitrajcılar harekete geçip düşürürdü.

Arbitraj kelimesini sevdim hocam Smiley
Yapmak isteyen beni bulsun Wink
nasıl yani , botunuz mu var?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
yuh arkadaş $606 dan almıştık şuan 600 doların altına düştü neler oluyor bu btcye böyle düşmeye devam edermi sabitmi kalır biri cevap verirse sevinirim

5-10 dolarlık değişimleri kayda değer bulup üzülüyorsanız bu piyasada çok canınız yanar. Şimdiden uyarayım, alışamayacaksanız hiç takip etmeyin. Günde 500 dolar oynadığını gördük burada, hepimiz bağışıklık kazandık. Bu 5-10 dolarlık hatta 40-50 dolarlık değişimler bizim için hiçbir anlam ifade etmiyor.

poloniexe göre yaklaşık 100BTC ile 610$'dan 595$'a dumpladılar değil mi? grafikleri yanlış okumuyorum? 100BTC'lik alım yaparak değeri 595$'a düşürmenin ardında yatan mantık ne? yapan kişi bundan nasıl bir çıkar sağlıyor?

Poloniex Bitcoin fiyatına etki etmez, global piyasalardaki Bitcoin fiyat değişimlerini kullanıcılar Poloniex'teki tabloya yansıtır. 100 Bitcoin bu piyasa için hiçbir şey değil. Dünyada Bitcoin fiyatı 15 dolar düştüyse Poloniex'te de bu düşüşü görürsünüz. Anında düşmeseydi arbitrajcılar harekete geçip düşürürdü.

Arbitraj kelimesini sevdim hocam Smiley
Yapmak isteyen beni bulsun Wink
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485

hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
newbie
sr. member
Hay şom ağzımı eşek arısı.... Smiley
sr. member
şimdiden fiyat $609 a yükseldi bir 5 gün sonuna kadar dokunmayacağım artık kaç dolar kar edersek miss gibi karda olurum herşey sabırlı olmakla kazanılır

Bir de aniden 600'ün altına inmesin de geçen günkü gibi. Smiley
newbie
bugün tekrardan 1234 tllik $605 dolardan aldım  bakalım 1 hafta dokunmayacağım bakalım  ne kadarlık kar sağlayacağız Smiley
şimdiden fiyat $609 a yükseldi bir 5 gün sonuna kadar dokunmayacağım artık kaç dolar kar edersek miss gibi karda olurum herşey sabırlı olmakla kazanılır
sr. member
Yükselişe geçti bile. Bakalım 620lere ne zaman çıkacak.
legendary
bugün tekrardan 1234 tllik $605 dolardan aldım  bakalım 1 hafta dokunmayacağım bakalım  ne kadarlık kar sağlayacağız Smiley

1 hafta boyunca aynı fiyatta kalabilir ancak 1 ay tutarsanız elbet kârda çıkabileceğiniz noktalar olacaktır. 1 yıl tutarsanız %100 bile yapabilirsiniz. Bu iş biraz da ne kadar sabırlı olduğunuza bağlı.
Jump to: