Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 552. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
bugün tekrardan 1234 tllik $605 dolardan aldım  bakalım 1 hafta dokunmayacağım bakalım  ne kadarlık kar sağlayacağız Smiley
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Sonbahar aylarının Bitcoinde hareketli geçmesinin nedeni yaz tatilinin bitmesi ve global anlamda tüm finans piyasalarının çalışmaya başlamasındandır. Sadece Bitcoin borsalarında değil tüm finansal alanlarda bu hareketliliği görebilirsiniz. Ekim-Kasım aylarının hareketli geçmesi Bitcoin fiyatının kesin olarak çıkacağı anlamına gelmese de yükseliş beklemek normaldir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir çok kişi ekim kasım aylarından umutlu. Görücez artık, çok az kaldı.

Ekimin son haftası, Kasım'ın ilk haftası hareketli haftasonları yaşayacağımızı umuyorum.  Geçen son yıllara baktıgımda bu trend hep böyle olmuş. Şimdi böyle olacak diye bir kaide yok Bitcoin'in fiyatı konusunda ama daha hareketli geçme ihtimali yüksek. Keşke bizim BtcTurk yetişse o günlere kadar.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bir çok kişi ekim kasım aylarından umutlu. Görücez artık, çok az kaldı.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
fiyat yeni taban seviyeyi, 600 dolar olarak belirledi diyebiliriz, bundan sonra beklentiler dahilinde yeni yukari hareketler yapabilir. ben onumuzdeki aylarin hareketli gececegine inaniyorum.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
610 dolar üstünde kaldığı sürece olumlu. Bu son yükselişin sindirildiğini gösteriyor. Yeni özel bir haber gelmedikçe fiyat yine yatay trende girer. 600-620 dolar arası oynamalar görülebilir. Yukarıda 666, aşağıda 565 takip edilmesi gereken noktalar.
sr. member
680, 690, 700 dolar civarları.
legendary
hangi eski yeri, 200 dolar , 300 dolarlar mi, yoksa 1000 dolar civari  mi ?

ben 1000 dolari bekliyorum sahsen.
sr. member
Hala eski yerine gelemedi.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
bu hafta sonunda $625 lere dengelenir bugün 685 tllik $610 dan aldım bakalım hafta sonunda $625  yükselirse direk satışa eklicem  Smiley
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
çok fena dumpladılar neler dönüyor? monitörden çıkıp masayı deldi.

Valla çok ciddi kan aktı. Ne güzel btc rallisi başladı diye altcoinler kıpkırmızı olur duruma göre toplarım diye düşünüp fiyatı izliyordum. Çakılışı neredeyse ani oldu. Acaba sadece ufak bir dip mi yoksa buraya kadar getirip ellerindekini dökmek için mi yaptılar bilemiyorum. Bu geceki hareketinden belli olur ne olacağı.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
çok fena dumpladılar neler dönüyor? monitörden çıkıp masayı deldi.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Yukarı yönde ciddi bir artış var.

OKCoin: 4170
Bitfinex : 630
legendary
Dolarla oynayan balinalar iyimiş..

o degilde,

alp , hocam, btcturk ile bir gelisme var mi?

bankalarla anlasabilme yolunda bir asama kaydedebildiniz mi?
legendary
Dolarla oynayan balinalar iyimiş..

Sen yatırımcı görmediysen ben ne yapayım. Balina sizin küçük algınızdaki gibi bir insan olmak zorunda değil, şirketler de borsada kağıt toplayarak, döviz toplayarak balina olabilir.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Balina değildir o  Cheesy
legendary
G20 brexit fed gibi unsurların etkilediğini dusunmuyorum. En fazla spekülasyon icin kullanılabilir. btc için bir ulkenin btc yi tanıması yasaklaması etki ediyor. hacklenmeler calınmalar etki ediyor. $ ı etki eden seylerin etki ettiğini dusunmuyorum

Tamam da, btc'deki balinalar aydı zamanda dolarla oynayan balinalar. Doların, euronun, petrolun, altının düşüşü nasıl bu haberlerden etkileniyorsa, btc balinalarının da cüzdanı etkileniyor. Dolayısıyla btc de etkileniyor. Ben böyle düşünüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
G20 brexit fed gibi unsurların etkilediğini dusunmuyorum. En fazla spekülasyon icin kullanılabilir. btc için bir ulkenin btc yi tanıması yasaklaması etki ediyor. hacklenmeler calınmalar etki ediyor. $ ı etki eden seylerin etki ettiğini dusunmuyorum
legendary
Reddit te gordugum bir grafik. Insan acaba demeden edemiyor. Herkesin bekledigi Kasım a kadar çıkış sürecinin bir başlangıcı ilk artçıları olabilir mi?

Bitcoin neden Brexit, Fed, G20 gibi olay olaylardan etkileniyor.
Merkezsiz bir yapı. İngiltre avrupa birliğinden çıkmasa ne değişirdi.
Fed çok az faiz artırımı yapmış. Btc den daha fazla mı kazandırıyor.

Bitcoin de dünyadaki birçok market gibi piyasa manipilatörleri tarafından kontrol ediliyor. Global alım-satımı ve borsaları olan diğer birimler gibi, yine evrensel çapta haberlerin piyasaya etkisi elbette olacaktır. Merkezsiz yapının bunla alakası yok. Yani kısacası bitcoin fiyatı da, genel anlamda, dünyada altın, petrol gibi kıymetli borsaları kontrol eden abiler tarafından yönlendiriliyor.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Reddit te gordugum bir grafik. Insan acaba demeden edemiyor. Herkesin bekledigi Kasım a kadar çıkış sürecinin bir başlangıcı ilk artçıları olabilir mi?

Bitcoin neden Brexit, Fed, G20 gibi olay olaylardan etkileniyor.
Merkezsiz bir yapı. İngiltre avrupa birliğinden çıkmasa ne değişirdi.
Fed çok az faiz artırımı yapmış. Btc den daha fazla mı kazandırıyor.
Jump to: