Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 554. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 190
Merit: 100
Btcturk ile su an icin islem yapamiyoruz. Koinim calisiyor gözüküyor ama o da tuhaf. Bankalar bircoini riskli goruyorlarsa koinim nasil hala islem yapabiliyor. Bu ikisi de devre dışı kalirsa elimizdeki btc leri Tr ye sokma sansimiz ortadan kalkiyor mu?
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Kasım aylarına doğru yukarı hareket olmuş genelde, deneyimli kullanıcıların yorumları öyle diyor. Bu da 2 ay daha zaman var demek ki, alım fırsatı denebilir belki de.
full member
Activity: 140
bu ağustos bittikten sonra tahminimce  eylül ayında fiyat direk $625 görecek rüyamda gördüm desem yalan olur ama içime doğuyor Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
10$ civarı bir yükseliş var.

huobiye gore, sabah fiyatina nazaran yaklasik 18 dolarlik bir yukari hareket var, sakin sakin cikiyor, pump seklinde degil... kisisel tercihim pump olarak degil, sakince degerlenmesi.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
10$ civarı bir yükseliş var.
member
Activity: 90
Merit: 10
şöyle 4-5 sayfa geriye baktım da, kimse BTC satmasın artacak diyenler, yarılanma sonrası fiyat uçacak diyenler vs. vs. Smiley
ondan 5-10 sayfa gerisi  tam tersi, ondan öncesi yine aynı. iin kötüsü, yarılanma beklentisiyle gelen artışdan sonra bayağı yüksek bir düşüş oldu, hala toparlayamadı. Ne olacağı da meçhul gibi.
Uzun süre artış beklemesek mi, yoksa klasik kasım ayını mı beklesek Smiley

Gerçi devamlı BTC'de oluyorum, nakitte beklemiyorum uzun süredir. Nakitte beklemiyorum derken, BTC her düştüğünde, altcoine yükleniyorum.
Siz ne yapıyorsunuz piyasalar bu durumda iken?

Kasım ayının önemi nedir acaba değinebilir misinin.
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Bu aralar sadece cex.io'da fiyatlar yüksek neden ki?
23-25 dolar fark var bitfinex ve okcoin'e göre
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
şöyle 4-5 sayfa geriye baktım da, kimse BTC satmasın artacak diyenler, yarılanma sonrası fiyat uçacak diyenler vs. vs. Smiley
ondan 5-10 sayfa gerisi  tam tersi, ondan öncesi yine aynı. iin kötüsü, yarılanma beklentisiyle gelen artışdan sonra bayağı yüksek bir düşüş oldu, hala toparlayamadı. Ne olacağı da meçhul gibi.
Uzun süre artış beklemesek mi, yoksa klasik kasım ayını mı beklesek Smiley

Gerçi devamlı BTC'de oluyorum, nakitte beklemiyorum uzun süredir. Nakitte beklemiyorum derken, BTC her düştüğünde, altcoine yükleniyorum.
Siz ne yapıyorsunuz piyasalar bu durumda iken?

legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
BTCUSD düşüyor USDTRY de düşüyor. 1550 - 1600'leri görür müyüz acaba yeniden.
Dolar 2.91e kadar düşse, BTC 550 dolar olsa neden olmasın, çok da uzak değil gibi.
Dolar düşecek benim gözümde kesin 2.91'in dahi altına düşeceğini düşünüyorum.
Diğer hususta bir şey söyleyemem.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
BTCUSD düşüyor USDTRY de düşüyor. 1550 - 1600'leri görür müyüz acaba yeniden.
Dolar 2.91e kadar düşse, BTC 550 dolar olsa neden olmasın, çok da uzak değil gibi.
legendary
bitcoinde once dusus veya cikis olur,

ondan sonra haber uydurulur.

olay budur. satmakta gec kaldiysaniz, habere ihtiyac yoktur, haber coktan yoldadir, ve fiyat coktan dusmustur bile. tersi de gecerli.
full member
Activity: 140
Shapeshift ile ilgili bir durum vardı ondan olabilir sanırım. Birileri shapeshift.io sitesini hackleyebileceklerini söylemişlerdi redditte. ama şu an da bulamıyorum haberi
shapeshift içerden yardımla hacklenip soyulalı çok oldu Grin
şuan kullanılırmı güvenmek lazımmı tavsiyeniz?
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Shapeshift ile ilgili bir durum vardı ondan olabilir sanırım. Birileri shapeshift.io sitesini hackleyebileceklerini söylemişlerdi redditte. ama şu an da bulamıyorum haberi
shapeshift içerden yardımla hacklenip soyulalı çok oldu Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Beşiktaşın kupayı kazanamaması düşüşü tetiklemiş olabilir.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
any news ?
Haber, gelişme var mı ?
Halen aşağı yönlü seyrediyor ama altcoinler henüz pump almadı düşüşten sebep.

Bitcoin'in yükselmesi veya düşmesi için bir nedene ihtiyacı yok.

Kesinlikle bir sebebe ihtiyacı var; Birkaç gün önce bitfinex hacki, öncesinde yarılanma, balinalar, haberler gelişmeler vs. Her şey sebep-amaç-sonuç ilişkisi içerisinde hareket ediyor.
Telaşla yazdım, yazarken 24 saat -%5 ve grafik aşağı devam ediyordu, konuyu yukarı çıkarıp gelişme varsa öğrenmek-paylaşmak istedim.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
any news ?
Haber, gelişme var mı ?

Bitcoin'in yükselmesi veya düşmesi için bir nedene ihtiyacı yok.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
any news ?
Haber, gelişme var mı ?
full member
Activity: 238
Nereye gideceğini, nerede duracağını kestiremiyor şu an btc. Bunun üzerine agresif bir hareket gelebilir bence.
full member
Activity: 238
e düşüyor bu, kim ne dediği bu arkaaşa Smiley
legendary
Bitfinex biraz evvel acildi, api tam anlamiyla calismiyor ancak,

su an 612 dolarlari gosteriyor, millet elde ne var ne yok btcye ceviriyor sanirim hizli bir sekilde cekebilmek icin.
Jump to: