Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 553. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Reddit te gordugum bir grafik. Insan acaba demeden edemiyor. Herkesin bekledigi Kasım a kadar çıkış sürecinin bir başlangıcı ilk artçıları olabilir mi?

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
hareket basladi,

4110 yuan @ 615 $ seviyesindeyiz, dune gore yaklasik olarak 50 $ lik bir artis sozkonusu, durgunluktan sonra bu hareket iyi geldi, uzun vadeli bitcoin tutanlara selamim olsun.

Evet uzun süreli durgunluktan sonra iyi geldi ama altcoinde ters yakalandım  Cry

BTC'nin beklenti dışı yükselmesi bu yüzden çok sakat. Birçok büyük coin aynı zamanda fiat ile de değiş tokuş yapılıyor. Dolayısıyla BTC fiyatındaki ani çıkışlar o coinlerin BTC karşısındaki değerini de düşürüyor. Bu maalesef kontrol edebileceğimiz bir şey değil.

beklentinin disinda oldugunu nereden tahmin ediyorsunuz? 

belki sizin benim, bizlerin bilmedigi yeni bir gelisme olmustur arka planda, bu gelisme halka sunuldugunda zaten is isten gecmis oluyor genelde.

O zaman beklenti dışı oluyor zaten. Insider değilsen halksın. Halk için de bu tarz yükselmeler o haber çıkana kadar beklenti dışı.  Wink
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
hareket basladi,

4110 yuan @ 615 $ seviyesindeyiz, dune gore yaklasik olarak 50 $ lik bir artis sozkonusu, durgunluktan sonra bu hareket iyi geldi, uzun vadeli bitcoin tutanlara selamim olsun.

Evet uzun süreli durgunluktan sonra iyi geldi ama altcoinde ters yakalandım  Cry

BTC'nin beklenti dışı yükselmesi bu yüzden çok sakat. Birçok büyük coin aynı zamanda fiat ile de değiş tokuş yapılıyor. Dolayısıyla BTC fiyatındaki ani çıkışlar o coinlerin BTC karşısındaki değerini de düşürüyor. Bu maalesef kontrol edebileceğimiz bir şey değil.

beklentinin disinda oldugunu nereden tahmin ediyorsunuz? 

belki sizin benim, bizlerin bilmedigi yeni bir gelisme olmustur arka planda, bu gelisme halka sunuldugunda zaten is isten gecmis oluyor genelde.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
hareket basladi,

hero member
Activity: 510
Merit: 500
hareket basladi,

legendary
hareket basladi,

sr. member
Activity: 406
Merit: 263
İki saatte olmuş bitmiş herşey.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Yine ne olmuş buna Smiley
hero member
Activity: 625
kasım öncesi hareketlilik başlıyor ama neye yarar btcturk olmadıktan sonra bakıyoruz aval aval
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitcoin tekrar hareketlendi. Eylül ayı hareketli geçecek sanki. Çin de 600 USD barajı geçildi...  Bu konu bu kadar sessiz kaldıysa ciddi anlamda Türk Bitcoin ekosisteminde kriz aşılmamış demek.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Bitfinex de son 2 saatte 578 den 615$ a kadar çıkmış
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Fiyatta önemli düşüşler yaşanıyor.  Nedir sebebi?
570 usd'lerde
hero member
Activity: 784
Cex.io sitesine girilemiyor?
bakımdaydı. şu an düzgün çalışıyor.
full member
Activity: 140
Merit: 100
beyler
 blockchainin sitesi mi coktu nedir ?

https://blockchain.info/

giremiyorum, girebilen var midir acaba?

kalemder
sorun yok 2 siteye giris yapiliyor
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Cex.io sitesine girilemiyor?
hero member
Activity: 510
beyler

Sıkıntı yok gibi.

Ara ara problem var sanırım.
Şuan giriş yapamıyorum
hero member
Activity: 896
Merit: 519
beyler

Sıkıntı yok gibi.
legendary
beyler

member
Activity: 102
Merit: 10
BTC satmak isteyen arkadaşlar varsa veya almak yardımcı olurum her türlü her zaman stok mevcuttur.

full member
Activity: 139
Merit: 100
iceride bitcoin i kalanlarin btclerine 1600 tl den talibim önümüzdeki hafta itibariyle islem yapabiliriz.
Jump to: