Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 605. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 139
Merit: 100
Btcturk için arbitraj fırsatı bugün itibariyle sona ermiştir. Diğer borsalarla yakın fiyatta olmak iyi midir kötü müdür tartışılır. Fakat btcturk ten alım yapıp diğer borsalarda işlem yapmak isteyenlerin işine gelmiştir bu durum.

Doları 3 alma durumu da ortadan kalktı artık Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Şu ve
Alım yapamayanlar için;
Bir dump daha gelecek büyük 390 $ a kadar yine gerileyecektir diye düşünüyorum. Çoğu kişi ters pozisyon alınması sağlandı ve nakit sıkıntısı var şuan herkesin elinde btc kaldı ama piyasada btc birikti. Onlar daha ucuza satılacaktır, bende nakit kalmadı yoksa toplamaya devam ederdim.
#FYI #YTD

Şu
Gereğinden fazla yükseldi ise eğer ciddi kar oranları varsa şuanki 450$ bandında ben çok bir yükseliş görmeyi beklemiyorum . Şimdiye kadar hep ters psikoloji yaptılar çok güzel oynadılar elinde btc tutanlar o yüzden olur da düşerse diye naktin tamamını da btc ye çevirmemek gerek diye düşünüyorum. ytd.

Yorumlarımın tutup tutmayacağını hala izliyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
burada btcturku trade icin kullanan var mi bilmiyorum ancak, btcturkteki fiyat hic degismemis, neredeyse fiyat 100 TL uzerinde piyasanin. isin garibi alim emirleri de var..

Tr piyasası, dalgalanmayı normal limitlerde görüyor şu anda.Halbuki dolar baya düşük.Fed faiz arttırımına temkinli yaklaştığı için bizim gibi gelişmekte olan piyasalarda dolar kuru düşük seyredecektir ki 0.25 faiz indirimi gerçekleşti.Ben,ufak bir dump daha geldiğinde Tr piyasasının birden düşeceğini düşünüyorum.Şu an için satım için fırsattır.Dolar ve btc yönü daha da aşağı düşecektir bence,özellikle btc ye bir miktar daha dump gelebilir.Dolarda 2,80 in altını test edebilir.

Ayrıca Türkiye Piyasasında blok yarılanması beklentisi yüksek. Ben bu kaygıya dayandırıyorum birazda. Kimse yarılanma öncesi ucuza bitcoinlerini satmak istemiyor. Fakat genel ortam 400 doların altını test ettiğinde muhakkak bizim buralarda da tedirginlik olacaktır. Fakat kendi kişisel görüşüm 10-15 dolarlık oynamaların Türkiye de aşırı bir fiyat dalgalanmasına sebep olamayacağı yönünde.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
burada btcturku trade icin kullanan var mi bilmiyorum ancak, btcturkteki fiyat hic degismemis, neredeyse fiyat 100 TL uzerinde piyasanin. isin garibi alim emirleri de var..

Tr piyasası, dalgalanmayı normal limitlerde görüyor şu anda.Halbuki dolar baya düşük.Fed faiz arttırımına temkinli yaklaştığı için bizim gibi gelişmekte olan piyasalarda dolar kuru düşük seyredecektir ki 0.25 faiz indirimi gerçekleşti.Ben,ufak bir dump daha geldiğinde Tr piyasasının birden düşeceğini düşünüyorum.Şu an için satım için fırsattır.Dolar ve btc yönü daha da aşağı düşecektir bence,özellikle btc ye bir miktar daha dump gelebilir.Dolarda 2,80 in altını test edebilir.
legendary
Activity: 952
Merit: 1000

Fiyatın sabit kalmasını sağlayan bir grup var. Arbitraj kârlı olsaydı mutlaka birileri bundan kazanç sağlamak için satış yapıp fiyatı indirirdi. Şu anki durumda pek bir kârlılık görünmediği için kimse uğraşmıyor. Yurtdışından BTC almanın maliyeti (+ çok küçük kâr) aradaki fiyat farkıdır.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250

Arz-talep durumu fiyatı belirlediği için normal bir durum. Neticede Tl ile Btc alınıp satılabilecek çok fazla seçenek yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
sr. member
412 Usd ye kadar geriledi. Bakalım daha düşecek mi?
legendary
Activity: 952
Bitstamp 426.42
BTC-e 423
Bitfinex 428.16
Huobi 430.86

$ / TL = 2.87

BTCTürk: 1257 TL
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
sıkılmıştık, bu sakinlikten hadi hayırlısı bakalım, nisan sonuna kadar sağlam bir pump gelsede yolumuzu bulsak
legendary
Activity: 1484
6 ile kalktıda bakalım kaçla inecek asıl mesele orda
hero member
Activity: 868
Merit: 502
hady hayırlısı bakalım Cheesy
sr. member
6 USD ile başladı kalkış. Bakalım devamı gelecek mi?
full member
Activity: 139
Merit: 100
Alarm alarm alarm! Cool

En sevdiğim an. Kemerleri takin kalkisa geciyoruz
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bitfinex esliginde alimlar basladi, piyasada durgunluk son bulmusa benziyor gibi. huobi de takip ediyor, hacim olumlu.

haydi hayirlisi.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Mart boyunca 400/420$ arasında sıkıştı kaldı. Bana Nisanda daha hareketli olacak gibi geliyor .
sr. member
Bitcoin, altcoinler için referans görevini gayet güzel götürüyor. Altcoinler de hisse senedi gibi oldu. Durum bundan ibaret sanırım.

Tl ile btc alıp, altcoinlerde borsa oynayıp para kazanma çabasına döndü olay.
hero member
Activity: 826
Buralar çok sessiz sedasız kalmış.  Sanırım herkes ben gibi btc fiyatı stabil gidince  altcoinlere yüklendi.. EEE canlandıralım burayı yakın vade de ne olur ne gider Btc fiyatı? Çakıldık kaldık 410 lu değerlere?

Fiyatın stabil olmadığı için günlük hayatta kullanamadığını iddia edenlere göre gayet durgun. Kullanım oranının artmasını bekliyoruz. Şahsen coinleri tutmak yerine harcamayı tercih ediyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Buralar çok sessiz sedasız kalmış.  Sanırım herkes ben gibi btc fiyatı stabil gidince  altcoinlere yüklendi.. EEE canlandıralım burayı yakın vade de ne olur ne gider Btc fiyatı? Çakıldık kaldık 410 lu değerlere?
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Yakın zamanda umarım tekrar 450$* ve üzerini görebiliriz. Yarılanma da yaklaşıyor hala öyle ahım şahım bir kıpırdanma yok...
Jump to: