Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 606. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
bıtcoın alacak az komısyonlu bır yabancı sıte olsa alıp satacamda yok Cheesy
Çin sitesi huobi.com var komisyonsuzdu en son.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
Piyasa çok durgun... nerde o eski çakılıp çıkmalar... Fırtına öncesi sessizlik sanki...
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bıtcoın alacak az komısyonlu bır yabancı sıte olsa alıp satacamda yok Cheesy
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
btcturktteki sisirilmis fiyatlar ne zaman sonecek acaba, orasinin da ayari bozuldu. piyasanin yuzde 6.5 uzerinde seyrediyor, 70 lira civarinda primli.

Dolar 2.85 TL, Bitcoin 405$
AMA
Btctürk'te fiyat hala 1250 TL, satış yapın da fiyatlar insin. Smiley
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
btcturktteki sisirilmis fiyatlar ne zaman sonecek acaba, orasinin da ayari bozuldu. piyasanin yuzde 6.5 uzerinde seyrediyor, 70 lira civarinda primli.

Fiyatı yüksek buluyorsanız satış yapabilirsiniz. Ben elimde %100 BTC tuttuğum halde bu fiyatlardan satmam. 1500 liranın altındaki her fiyat ucuzdur. Seneye bu fiyatlar hayal olacak.

sattim zaten 50 kadar btc, piyasayanin 100 lira uzerinde fiyati nerede bulacagim bir daha. bu arada 1500 liranin altindaki her fiyat ucuzdur demissiniz, eger dusuncenizde ciddiyseniz, 1400 liradan istediginiz miktarda bitcoin satabilirim size.

aynen, ben de istediğiniz miktarda btc'yi o fiyatlardan satabilirim. bence artık bundan sonra kendi borsamızı kurmamız gerekiyor Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Fiyat olarak, blok yarılanma havasına girmeye başlıyor mu dersiniz?

Fiyat sabit duruyor, bu çıkarımı neye dayanarak yaptınız?

Sizin de söylediğiniz doneye dayanarak yaptım. Alışılagelen dalgalanma, dolayısıyla hatırı sayılı düşüşler olmamasına istinaden, "acaba" dedim.
hero member
Activity: 840

Fiyatı yüksek buluyorsanız satış yapabilirsiniz. Ben elimde %100 BTC tuttuğum halde bu fiyatlardan satmam. 1500 liranın altındaki her fiyat ucuzdur. Seneye bu fiyatlar hayal olacak.

Sn. Ankara takdir sizin tabiki, satmam demissinizde, coinlere cok da asik olmamak lazim, ne olacagi belli olmaz.o yuzden piyasaya yakin olmakta fayda var, fiyatlar arasi ucurum oldu mu, arbitraj her yerde olur illaki, ben de bir miktar cikis yaptim btcturkten, bakalim pazartesi de fiyatlar arasinda bu kadar ucurum olursa, yurtdisindan alip btcturkteki talebi karsilarim.

Sn. petahashminer, aksama dogru blok cikis yapan sizmiydiniz yoksa ? yuksek miktarlarda olunca tabi iyi ve garanti bir kar. yurtdisina dolar transferi icin kullandiginiz ozel bir araci var mi? yoksa direk bankadan mi cikiyorsunuz?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

sattim zaten 50 kadar btc, piyasayanin 100 lira uzerinde fiyati nerede bulacagim bir daha. bu arada 1500 liranin altindaki her fiyat ucuzdur demissiniz, eger dusuncenizde ciddiyseniz, 1400 liradan istediginiz miktarda bitcoin satabilirim size.
legendary
Activity: 952

hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver

yakında söndürürüz, yeter ki siz isteyin.
legendary
hero member
Activity: 739
Merit: 500

Fiyat sabit duruyor, bu çıkarımı neye dayanarak yaptınız?
sr. member
legendary
Activity: 1554
ethereum cilginligi bitince, millet guvenli limana donecek, burasi hareketlenir o zaman.
ethereum da da cilginlik bitti bitecek, bakalim daha ne kadar finanse edilecek.
Bana da öyle geliyor. ETH, FCT dibe doğru çakılıyor. Millet sanki ay sonuna Btc yi şişerecek gibi geliyor ama bakalım göreceğiz. YTD.

O tarz altcoinleri şişirip patlatan gruplar farklı, Bitcoin spekülatörleri farklı. Altcoinlerden ciddi paralar kazananlar var ama Bitcoin dünyası çok farklı, çok daha büyük oyuncular piyasayı yönlendiriyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
ethereum cilginligi bitince, millet guvenli limana donecek, burasi hareketlenir o zaman.

Bana da öyle geliyor. ETH, FCT dibe doğru çakılıyor. Millet sanki ay sonuna Btc yi şişerecek gibi geliyor ama bakalım göreceğiz. YTD.
legendary

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Bizim büyük oğlan da hafif bir kıpırdanma var bu gece bayağıdır sakindi 420 415 arasında git gel yapıyor dalgalanıyor biraz
sr. member
3 gündür gayet stabil seyrediyor, pek alışık değiliz böyle şeylere. Borsalar da hiç olmadığı kadar birbirine yakın.
Bitstamp 416
BTC-e 414
Bitfinex 417.03
Huobi 420.48
legendary
Activity: 952
410-417 dolar arasında sıkıştı son 24 saatte. Birkaç saat içinde ya yukarı ya aşağı bir hareket yapacaktır. Ben yukarı olacağını düşünüyorum çünkü son düşüş hareketini daha yeni yaparak 400 dolar altından alım fırsatı verdi.
full member
Activity: 210
Merit: 100
fiyat yine ufak ufak caktirmadan artma donemine girmis, yine 420 dolari gecmis bir miktar. milleti uyutarak fiyati cekiyorlar yukari agir agir.
Bende aynı fikirdeyim sizinle bilerek fiyatı bir geri iki ileri şeklinde yukarı taşımak istiyorlar bana göre bu dönemde düşüşler olduğunda alım için çok iyi fırsat kaçırmamak lazım
Jump to: