Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 620. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
1210'dan alım verdik talimatı bakalım kaçırdıkmı o süreyi görecez Smiley
legendary
Activity: 1596
Teknik ne kadar geçerli o tartışılır.Bence düşme yönünde trend oluşabilir bu akşam.Bu da ivmenin artması demek.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
iş tam olarak alım noktasını iyi belirlemek lazım şuanda alım için uygunmu acaba

bu konuda biraz soru işareti daha'da dumplanır mı

su an zaten, dusme hakkini dun geceden bu yana 2 kere kullandigi icin ,

teknik olarak yuzde 10 daha dusme ihtimali, yuzde 10 cikma ihtimalinden, 10 kat daha dusuk..
legendary
Bitcoin Trader
iş tam olarak alım noktasını iyi belirlemek lazım şuanda alım için uygunmu acaba

bu konuda biraz soru işareti daha'da dumplanır mı
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
heran sert bir yukari tepki ziplamasi yapabilir, tetikte bekliyoruz  Grin

ne kadar dustuyse, yukari tepkisi o kadar sert olur, iyi bir yerden alim girmek lazim.
legendary
Bitcoin Trader
suanda btcturkde 1205 seviyelerinde satım 1218 seviyelerinde satış gözüküyor ne olacak bu dump konusunda fikri olan varmı.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
btc kitlesi havadan nem kapıyor
alım zamanı mı ne  Grin
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu çakılış pek hayra alamet değil ama güzel alım fırsatı. 360$ bandı kritik. heyecanla izliyorum ne olacak bakalım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
400 ü  aşağı devirdik hayırlısıyla, bundan sonrası gelir diye bekliyorum  Grin
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
1360 tl'den bozdurmuştum, iyi ki bozdurmuşum diyorum. 400 seviyelerinden tekrar alınabilir aslında. Almak için biraz bekleyeceğim, 400'ün altına inebilir.
legendary
Activity: 952
400'e düşmesi iyi oldu, fazla gazını aldılar. 400'ün altına inerse işler değişir ama pek ihtimal vermiyorum. Şubat'a kadar 400-450 arasında kalır.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
tahminim 2500 yuan seviyeleri  görülebilir bu haftasonu.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Nasiplenmek için bence 400 $ seviyeleri bile çok iyi....
legendary
Activity: 1484
300 e kırma imkanı yok ya keşke kırsa bende almak istiyorum ama ııh Sad
legendary
Activity: 1596
300 çok 250$ iyidir  Grin
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
yine 400 e yaklaştık, bakalım bu sefer aşağı kıracakmı, inşallah kırarda da şöyle 300 lere doğru salınır. bende biraz nasiplenirim Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Paylasim icin tesekkurler dostum. Ilk yorumu ben yapayim hemen.

Hem yazisini hemde yorumlari biraz inceledim. Mahalle macinda istedigi olmayinca topunu alip giden cocuk havasi var.

Ben gidiyorum bitcoin basarisiz oldu demis. Altini cize cize hemde. Enteresan.

Bir yerlerde Bitcoin sakliyordur.
legendary
Activity: 1582
Merit: 1268

Paylasim icin tesekkurler dostum. Ilk yorumu ben yapayim hemen.

Hem yazisini hemde yorumlari biraz inceledim. Mahalle macinda istedigi olmayinca topunu alip giden cocuk havasi var.

Ben gidiyorum bitcoin basarisiz oldu demis. Altini cize cize hemde. Enteresan.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Cryptsy adlı siteden açıklama geldi. Yaklaşık bir buçuk sene önce bir altcoin geliştiricisi tarafından sitesi hacklenmiş, bunun sonucunda 13bin bitcoin ve 300bin litecoin çalınmış. Site süresiz olarak bitcoin withdrawal etmeyi durdurdu. Şu anda kullanıcıların 10bin bitcoin alacağı varmış.

http://blog.cryptsy.com/

Sitede sorunlar olduğu biliniyordu, ne yazık ki açıklama çok geç geldi. Yapılan açıklama ne kadar güvenilir, onu da bilmiyoruz. Ama Abd'de bazı kullanıcılar siteye dava açmaya başlamışlar.

Çok önemli miktarlar değil bunlar mtgox ile karşılaştırınca, ancak sektöre ve yatırımcılara güvensizlik getiren olaylar. Buradan değişik altcoinleri barındıran exchange sitelerinde işlem yapmanın ne kadar riskli olduğunu anlayabiliyoruz. Bundan önce de mintpal diye bir site benzer biçimde kapanmıştı.
legendary
Activity: 1582
Merit: 1268
Sert bir dusus daha yapti su siralar.
Jump to: