Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 619. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 25
Merit: 0
Ne kadar çok düşmüş. net bir  sebebi var mı? 350 ye kadar inerse alacagım insallah ilk buyuk miktardaki btcmi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Herkes elinde ne varsa satıyor bu ne iş anlamadım. Ana ingilizce forumda 200 dolar a kadar çakılabilir lafları bile dolanıyor...
full member
Activity: 140
Merit: 100
10-15 dakikara 8-9 dolarlık bir düşüş gösterdi.umarım devamı gelmez.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
çok olumsuz yorumlar yapıyorsunuz fakat 5-6 saattir tutuntu ve biraz yükseldi.

ayrıca o adamın durduk yere neden olumsuz yorum yaptığını anlamış değilim  Huh

Birileri saldılar haberi çakıldı. Dediğiniz gibi tutunmuş gözüküyor ama Çin devreye girdiğinde seyri belli olacak. Ya alımlarla 420 $ seviyelerine geleceğiz yada aşağıda 360$ seviyesini test edecek btc fiyatı.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

kisacasi sebeb sudur,

adam elindeki bitcoinleri , kademe kademe fiyat yukselirken satti (ileride alirim diye)

ancak adamin hesabi, cogu shortcu gibi tutmadi, ve fiyat yukariya dogru gitmeye basladi ,

sonrada butun bilyelerini kaybetmis cocuk gibi, bana bilyelerimi geri verin diyor simdi, son kursunlar atildi shortcular tarafindan, fiyati ancak bu kadar indirebildiler.

ellerinde mermi kaldiysa ki sanmiyorum, fiyat biraz daha inebilir.

birde aciklamasi da cok komik geldi acikcasi, cekiliyorsan kicini kivir otur. ne diye manipulasyon yapmaya calisiyorsun. su aciklama bile niyetinin ne kadar bozuk oldugunu gosteriyor.
full member
Activity: 140

hero member
Activity: 662
Merit: 501
Bence olanların hepsi sazan.avi adamlar fiyatı bahanelerle indiriyorlar toplayıp yukselince satıp paralarına para katcaklar gibi bir his var...bitcoin bir iki adamın acıklaması yada bir exchange sitesinin kapanmasıyla bitcek olsa bence bu kadar sure bile dayanmazdı....
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
bitcoin bitti beyler satın çıkın
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Her yerden olumsuz haberler yağıyor. Foruma bakıyorum tekniğinden anlayanlarda bu geliştiriciyle sözleşmişcesine konular açmışlar. Nedir bu? Bu manipülasyon havası nedir yahu? Ben mi çok iyimserim bilmiyorum ben hala 500$ ı bu ayda bulacağımıza inanıyorum.
newbie
Activity: 17
Düşüşte 380 doları görmüş, 380x3= 1140 TL yapar ama Btctürk 1200'ün altını hiç görmedi. Düşüşün kalıcı olacağını düşünenler için hala satış fırsatı var. Buradan toparlar diyenler için de alım fırsatı veremedi, piyasanın üstünde alış yapılabiliyor.

Sizinle aynı kanıdayım. Gece TSi 02:00 da büyük düşüş başlayacak ve 300 dolar sınırına gelecektir. Bitcoin in fişini çektiler.
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Umarım Bitcoin 200 doların da altına düşer de kim gidici kim kalıcı görürüz. Özellikle blok yarılanmasından önce çok büyük bir kaosla güzel bir alım fırsatı vermesini bekliyorum. 1 senelik planlarda kâr marjı %300'ü geçebilir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
tahmin ettigim tepkiyi vermeye basladi, cinde alimlar hiz kazaniyor, 405 dolar olmus durumda huobi. tabii dunki seviyelere gore cok cok dusuk durumda, gecen haftaki duruma gore, hala 10 % dusuk durumda.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Düşüşte 380 doları görmüş, 380x3= 1140 TL yapar ama Btctürk 1200'ün altını hiç görmedi. Düşüşün kalıcı olacağını düşünenler için hala satış fırsatı var. Buradan toparlar diyenler için de alım fırsatı veremedi, piyasanın üstünde alış yapılabiliyor.
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
düşüşün nedeni varmı? cryptsy batmış haberleri dolanıyor? düşüşte etkili olmuşmudur? Bir müddet izleyip bir miktar alabilirim. Daha düşeceğini sanmıyorum ama...

yatirim tavsiyesi degil ama ben oyle yapicam 1200 seviyeleri alim icin uygun gibi duruyor
full member
Activity: 168
düşüşün nedeni varmı? cryptsy batmış haberleri dolanıyor? düşüşte etkili olmuşmudur? Bir müddet izleyip bir miktar alabilirim. Daha düşeceğini sanmıyorum ama...
newbie
Activity: 23
Çok çok sert düştü.
Göreceği minimum seviyenin yakınlarında yatay seyire girecek muhtemelen. İşte bu olursa benim için uzun vadeli bir alım vakti olacak. Tekrar 450'yi görmemesi düşük ihtimal.

Size katılıyorum.Benimki tamamiyle bir his, bu ay sonunda tekrar şahlanıp 500 doları bulacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Çok çok sert düştü.
Göreceği minimum seviyenin yakınlarında yatay seyire girecek muhtemelen. İşte bu olursa benim için uzun vadeli bir alım vakti olacak. Tekrar 450'yi görmemesi düşük ihtimal.
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Çok fena düşmüş. kaça düşerse btc alım yaparsınız?
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
iş tam olarak alım noktasını iyi belirlemek lazım şuanda alım için uygunmu acaba

bu konuda biraz soru işareti daha'da dumplanır mı

su an zaten, dusme hakkini dun geceden bu yana 2 kere kullandigi icin ,

teknik olarak yuzde 10 daha dusme ihtimali, yuzde 10 cikma ihtimalinden, 10 kat daha dusuk..

Bitcoin olunca işler , hesap kitap uymuyor bazen. Gece 2 de belli olur tam olarak bence ki bu düşüş tredi 360 lara kadar dayabilir gibi bir his uyandırdı.

360$ seviyelerini göreceğini düşünmüyorum ama tabiki dediğiniz gibi bellide olmayabiliyor.

Bu durumda en iyi oturup izlemek Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
iş tam olarak alım noktasını iyi belirlemek lazım şuanda alım için uygunmu acaba

bu konuda biraz soru işareti daha'da dumplanır mı

su an zaten, dusme hakkini dun geceden bu yana 2 kere kullandigi icin ,

teknik olarak yuzde 10 daha dusme ihtimali, yuzde 10 cikma ihtimalinden, 10 kat daha dusuk..

Bitcoin olunca işler , hesap kitap uymuyor bazen. Gece 2 de belli olur tam olarak bence ki bu düşüş tredi 360 lara kadar dayabilir gibi bir his uyandırdı.
Jump to: