Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 622. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 302
Merit: 250
btc-e acilir acilmaz, yukari asagi sert bir hareket olacaktir btc-e borsasinda, maximum 2 dakikada kendine gelir, buyuk ihtimalle emir iptaline yetisemezsiniz.

Yetişemedim ya ;( 452 ye çıktı birden
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
btc-e acilir acilmaz, yukari asagi sert bir hareket olacaktir btc-e borsasinda, maximum 2 dakikada kendine gelir, buyuk ihtimalle emir iptaline yetisemezsiniz.
sr. member
450 den satış emri girmiştim umarım satılmaz 455 e çekecem
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
455$ dolarlara dayandık. Çin den gelen ekonomik veriler ardından Çin Borsasındaki ilk seans %7 lik düşüş yaşandı ve borsayı kapattılar. Yuan dolar karşısında değer kaybediyor ve dijital paralar karşısında da değer yitireceğe benziyor. YTD.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Hala siteye giremiyorum ya
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
btc-e ye girebilen var mi?

goctu galiba, ciddi bir sey olmasin 522 hatasi veriyor surekli olarak son bir saattir.

ddos saldırısı altında,twit atmışlar
Hayda fiyat yükseldi diye yine saldırı falan yapmaya çalışıyorlar. İnşallah bitcoin bu gibi sebeplerden dolayı düşüş yapmaz. Zaten bir bahane bekliyor düşmek için ama hayırlısı
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

goctu galiba, ciddi bir sey olmasin 522 hatasi veriyor surekli olarak son bir saattir.

ddos saldırısı altında,twit atmışlar
legendary

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
@ Needmoney boşuna Bitcoin toplamamış Smiley
Aynen Smiley
1310'dan ben sattım, 1380 olmuş bile. needmoney para gönder Grin Grin
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
@ Needmoney boşuna Bitcoin toplamamış Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Harika . tekrar 450$ bandına geldik. Ocak ayı hareketlenme belirtileri başladı...
legendary
evet 3000 yuan olduk, burasi buyuk direnc, gecen sefer de buradan 2500 yuanlara donmustu, bir kac gun bu seviyelerde tutunabilirse gider daha, ancak buradan bir miktar kar realizasyonu gelebilir. ben bir miktar nakite donus yaptim.
member
Activity: 84
Merit: 10
petrol fiyatları düşüyor çin borsası kapalı .. bitcoinin değerindeki artış ile bu durumlar arasında bağlantı kurulabilir mi ?
sr. member
Rahat rahat 460ı görecek gibi. Bu artışın sebebi ne

Çin  Grin Çin borsası kapalı,işlem yok bugün bir miktar sermaye btc ye kaydı.Çin borsası çakıldı bu arada.

Dahada artar mı yani Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014

Çin  Grin Çin borsası kapalı,işlem yok bugün bir miktar sermaye btc ye kaydı.Çin borsası çakıldı bu arada.
sr. member
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
sebebi neydi ki ??

Valla sebebi neydi bilmem de, neredeyse tüm yüksek hacimli altcoinler %20-30 değer kaybetmeye başladı, BTC artıyor, bir numaralar dönüyor anlamadım daha  Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
sebebi neydi ki ??
legendary
Dolar 3 tl olmuş. Btc/TL kuru yükselişte. Özellikle doların 3.30 sınırına yaklaiacağını bundan dolayı da dolar karşısında stabil kalsada bitcoinin local para birimlerine karşı değer kazanacağı kanısındayım.

dolarin yukselecegine aynen bende katiliyorum, bununla beraber uzun vadede btcde yukselis trendine devam ederse, dolara ve bitcoine yatirim yapanlar orta ve uzun vadede iyi getiri saglayabilirler.

dikkat. ytd.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Dolar 3 tl olmuş. Btc/TL kuru yükselişte. Özellikle doların 3.30 sınırına yaklaiacağını bundan dolayı da dolar karşısında stabil kalsada bitcoinin local para birimlerine karşı değer kazanacağı kanısındayım.
Jump to: