Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 623. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
noel etkisi bitti, ancak bu sessizlik fazla uzun surdu, madencilerden gunluk maden dumpi gelmiyor yaklasik olarak 10 gundur, su an mature olmus elde tutulan yaklasik 30.000 btc var, tutmaya devam mi edecekler, yoksa agir agir enjekte mi edilecek yoksa dump mi olur bilinmez, bakalim bekliyoruz.
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
Noel in etkisi bitsin fiyatlarda artışın başlayacağını düşünüyorum. bence bu ay bitmeden 500 usd seviyesini geçeceğiz.. (yatırım tavsiyesi değildir)
newbie
Activity: 12
Merit: 0
şu an 430 civarında   423 seviyelerinden daha aşağıya bir düşüş olur mu acaba?
legendary
ben ufak bir duzeltme bekliyorum, 10-20 dolar olabilir

400 iyice destek olmaya basladi, yeni para girisiyle birlikte yonune kaldigi yerden devam edecektir. ytd.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir müddet bu dar bandda seyredecek gibi gözüküyor. Yukarı yönlü kırılma noktası 460$ dolar ve yukarı yönlü kırılabilir, ibre aşağıyı gösterdiğinde güçlü bir 410$ ve 400$ dirençleri var gibi ama negatif olursa ortam 380$ bandına bile kayabilir.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Haftalık ve aylık RSI değeri fazlasıyla şişmiş bulunmakta artık duraklayıp geri çekilmesi gerekki RSI gevşesin. Tahmini değer 370 380 arası olur.
Naaptın hocam. daha dur bir 500$ ü görelim diyorum Smiley bu sıkıcı dar band hiç mutlu etmiyor beni.
Sabah nakit girişinden kaynaklı ufak bir yükseliş olur diye tahmin ediyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Sabah da akşam da yükseliş olmaz. Büyük düşüş de olmaz. 425-435$ arasında kalmaya devam eder.
Anlam çıkarabilene yatırım tavsiyesidir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Haftalık ve aylık RSI değeri fazlasıyla şişmiş bulunmakta artık duraklayıp geri çekilmesi gerekki RSI gevşesin. Tahmini değer 370 380 arası olur.
Naaptın hocam. daha dur bir 500$ ü görelim diyorum Smiley bu sıkıcı dar band hiç mutlu etmiyor beni.
Sabah nakit girişinden kaynaklı ufak bir yükseliş olur diye tahmin ediyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
sr. member
Activity: 336
Merit: 250
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
3-4 gün daha büyük hareket beklemeyin. İnsanlar tatilde daha, piyasalarda bir anda öyle yüksek hacimler oluşmaz.
400-450 dolar bandı hacimli değişmediği sürece 3 aşağı 5 yukarı fiyatlar aynı kalacaktır.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
430$ seviyesine çıktı.

1 Haftadır 420 - 430 - 435 bandlarında . şöyle balinanın biri gelse de tekrar 460 $ lar seviyelerine çıksak...
newbie
Activity: 14
Biyere gittiği yok yahu dar alana sıkıştı yine.Ben yüzde %70 aşağı %30 yukarı kırılır diyorum. Smiley
Hadi bakalım ne olacak merakla bekliyoruz  Smiley
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
430$ seviyesine çıktı.
hero member
Activity: 938
iyice sakinlesti, noel etkisi kendini gosteriyor, onumuzdeki gunlerde gucunu tekrar toparlayip, kaldigi yerden yoluna devam edecegine inaniyorum/

En son değer 424 dolar.
Yine takibi sıkıcı hale geldi..
Ama noelde böyle bir durgunluk bekliyorduk ve defalarca burada dile getirdik..
Hele bir yeni yıla girip ilk ayı şöyle yarılayalım
Sonrasında bitcoin de hafiften hareketlenir Wink
legendary
iyice sakinlesti, noel etkisi kendini gosteriyor, onumuzdeki gunlerde gucunu tekrar toparlayip, kaldigi yerden yoluna devam edecegine inaniyorum/
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Biyere gittiği yok yahu dar alana sıkıştı yine.Ben yüzde %70 aşağı %30 yukarı kırılır diyorum. Smiley
newbie
Aldı başını gidiyor bitcoin  Smiley
Nereye gidiyor yahu? Smiley
417-434 arasında salınıp duruyor, ekstra bir artış yok
Ne bilem yaw :-) artıyor değeri habire işi iyice ilerlettiler araba bile almak mümkünmuş artık btc ile
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Nereye gidiyor yahu? Smiley
417-434 arasında salınıp duruyor, ekstra bir artış yok
newbie
legendary
Activity: 1484
 Grin difte de piskolojik sınır mı varmış.
Jump to: