Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 710. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 364
Merit: 100
milletin kafasını karıştırıyorlar çıkarıp çıkarıp indiriyorlar büyük atraksiyon öncesi hareketleri anımsattı.

1550 yuandan 1480 yuana dumpladılar.Ben normal larak görüyorum shortçular ellerindeki btc leri verecek ki yükseliş devam etsin.Buralarda biraz takılıp yukarı yöne devam edecektir fiyat diyorum.

Ben de aynı görüşteyim şuan için. Aşağı doğru gitmesine kısa vadeciler dışında bir neden yok şuan için.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
milletin kafasını karıştırıyorlar çıkarıp çıkarıp indiriyorlar büyük atraksiyon öncesi hareketleri anımsattı.

1550 yuandan 1480 yuana dumpladılar.Ben normal larak görüyorum shortçular ellerindeki btc leri verecek ki yükseliş devam etsin.Buralarda biraz takılıp yukarı yöne devam edecektir fiyat diyorum.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
full member
Birkaç küçük exchange sitesinde 220-240 arasında satılan btcler var ama oralara dolar atana kadar normalden alsan yeter Cheesy ah bu yanlış zamanda karşımıza çıkan fırsatlar
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Btcturk e giriş yapamıyorum şifremi sıfırlamak için mail gönderiyorum herhangi bir şey gelmiyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?

Bu güne kadar güvenlik sorun olur diye Ipaddan başka bir aletten giriş bile yapmadım çıldırıcam lütfen biri cevap verebilir mi giriş yapmaya çalışıyorum hata veriyorum şifre yenileme için mail giriyorum mail gelmiyor bi kaç mesaj öncede arkadaşın biri btcturk e ulaşılamıyor yazmış ne olmuş olabilir ki ?
sorunsuz girebiliyorum şuan bir sorun görünmüyor ve muhtemelen şuan mailinize cevap almışsınızdır ek olarakta neden güvenlik sorunu için ipad le kısıtlıyorsunuz kendinizi 2 aşamalı güvenliği aktif edip authenticator ile giriş yapın

authenticator olarak da authy'i öneririm backup özelliği var google'ın authenticatoründen daha iyi

Malesef hala mailime gelecek cevabı bekliyorum işlem yapma işini zaten umursamıyorum ama en azından hesabınız ve paranız güvende diye bir mail atsalar hiç fena olmaz...
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Btcturk e giriş yapamıyorum şifremi sıfırlamak için mail gönderiyorum herhangi bir şey gelmiyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?

Bu güne kadar güvenlik sorun olur diye Ipaddan başka bir aletten giriş bile yapmadım çıldırıcam lütfen biri cevap verebilir mi giriş yapmaya çalışıyorum hata veriyorum şifre yenileme için mail giriyorum mail gelmiyor bi kaç mesaj öncede arkadaşın biri btcturk e ulaşılamıyor yazmış ne olmuş olabilir ki ?
sorunsuz girebiliyorum şuan bir sorun görünmüyor ve muhtemelen şuan mailinize cevap almışsınızdır ek olarakta neden güvenlik sorunu için ipad le kısıtlıyorsunuz kendinizi 2 aşamalı güvenliği aktif edip authenticator ile giriş yapın

authenticator olarak da authy'i öneririm backup özelliği var google'ın authenticatoründen daha iyi
newbie
Activity: 20

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Hislerim cidden sağlammış  Grin

Hislerimiz karşılıklı  Grin Piyasadan btc toplanıyor bu hafta sonu hareketli geçecek gibi.Abd bazlı yatırımcı şirketler btc ye yöneldikçe fiyatlar ciddi artacaktır.Bunun altyapısı sağlanmış oldu.
hero member
Activity: 636
Merit: 500
Düşükten toplayanların doyuma ulaşmasına kadar çıkış sürer. Btcler el değiştirince yeni bir dip görürüz.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Hislerim cidden sağlammış  Grin
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
piyasadan hatiri sayilir miktarda btc cektiler

sanirim, yeni kurulan borsaya derinlik destegi icin kullanilacak bu btcler..
full member
Zaten ne hikmetse hep haftasonuna denk geliyor pumplar, fiyatda olmayanlar da bakakalıyor yurtiçinde para göndermediklerinden  Smiley
yurt dışından alıyım desen maliyeti çok fazla oluyor. Adam gibi rahatça kredi kartı ile vs. alınacak hesaplı bir yerde yok hala.

Exchange sitelerimiz haftasonu havalelerini işleme alsa fena olmayacak aslında. Hem piyasa geride kalıyor hem de en çok işlemin yapılacağı zamanlar pas geçiliyor resmen Cheesy
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Zaten ne hikmetse hep haftasonuna denk geliyor pumplar, fiyatda olmayanlar da bakakalıyor yurtiçinde para göndermediklerinden  Smiley
yurt dışından alıyım desen maliyeti çok fazla oluyor. Adam gibi rahatça kredi kartı ile vs. alınacak hesaplı bir yerde yok hala.
newbie
Activity: 34
Arkadaşlar alım için doğru zaman mı?
hero member
btcturk çökmüş  Huh

bir aN yogunluk oldu heralde ondandir,

su an calisiyor bi sikinti yok
hero member
Activity: 625
btcturk çökmüş  Huh
hero member
5 dakika da yuzde 4.5 artarak, 1500 yuani gectik

su suan 1515 yuanda, hacim oldukca tatmin edici
hero member
Activity: 625
up up up green dildoo  Grin
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
itBit e resmi borsa izni verilmiş. Bununla alakalı Bitcoin Haber konu başlığı içerisinde ayrıntılı bilgi var.
Bunu duyanlar şimdiden yüklenicektir piyasaya alış yapılmasının en büyük sebebi budur.
hero member
yaklasik 15-20 gundur suren bir trend var, 2 ileri 1 geri seklinde, henuz bozulma yok. istikrarli bir sekilde devam ediyor,

teknikde de bozulma yok.

yon yukari.
Jump to: