Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 15. (Read 43144 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
ödülleri sanki bol keseden dağıtmışlar gibi geldi ben ne imzasına girdim nede başka birşeyine sadece slack grubuna üye olmuştum ona bile 248 tane göndermişler.sağolsunlar
%1 dagıttılar coin adedi fazla ondan cok görünmüştür. Icosu 6500=1 ether civarındaydı. acayip prim yaptı. Ondan para ediyor.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
ödülleri sanki bol keseden dağıtmışlar gibi geldi ben ne imzasına girdim nede başka birşeyine sadece slack grubuna üye olmuştum ona bile 248 tane göndermişler.sağolsunlar
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
helal olsun hem yatırımcılarına hem de imzasını tutanlara iyi para getirdi adamlar hack meck demedi çalıştı
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
açıkcası hackten sonra 100-200 usd anca alırız diyordum.
su an ki durumda bile 3250 usd yapıyor aldıgım bounty.ki ben full member.hero-leg kimbilir ne aldı.
gercekten şaşırttı.
satmayı hiç dusunmuyorum.çinli abiler işini bilir.2-3 dolar olursa dusunuruz Smiley

2 aya yakın imzada kalınca bana normal geliyor bu durum açıkcası bountyden çok bir şey düşmedi evet 2 dolar 3 dolar arası bir şey olursa anca bir şey olur.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Gerçekten çok güzel kazandırmış katılımcılara. 1 dolara ulaşır mı bilmiyorum ama çinliler varsa her şey olabilir.
Katılan herkese tebrikler, umarım güzel yatırımlar yapar doğru zamanda satarsınız Smiley
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
açıkcası hackten sonra 100-200 usd anca alırız diyordum.
su an ki durumda bile 3250 usd yapıyor aldıgım bounty.ki ben full member.hero-leg kimbilir ne aldı.
gercekten şaşırttı.
satmayı hiç dusunmuyorum.çinli abiler işini bilir.2-3 dolar olursa dusunuruz Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 1000
bounty ciler beklediğinden fazla aldı sanırım bu projeden, hack olaları vs olmasa yatırım yapabilirdim belki ama güven sarstı açıkçası yinede güvenip girenler kazançlı çıkacağa benziyor bu işten
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bugüne de böyle başlayalım bakalım,

Bountyciler pek bi dumplayamamışlar. Zaten dumplanacak kadar da coin yoktu elimizde o ayrı. Çin borsası btc9 çok hareketli. Onlar olmasa halimiz haraptı bana göre. Yunbi diye bir borsaları daha var oraya girmesi için bastırıyorlar. Girerse durumlar yukarıya doğru devam edecek gibi duruyor. Ekibin haberleri projeye katılanların maillerine atması ve sosyal medyalarından paylaşmaları bence inanılmaz olumlu etkiler yapıyor piyasasına. Haa tabi ki güzel haberler vermelerinin de etkisi büyük...

Devam devam diyorum... Bu aralar bi kısmını bozdurmak zorunda kalacak olsam da büyük çoğunluğunu bekletebildiğim kadar bekleteceğim...
full member
Activity: 210
Merit: 100
21 Cent fiyata ulaşmış Smiley BTC9 çinli borsa 9 milyon dolarlık hacim yapmış. şöyle 50 centlere çıksa ne güzel olur Grin

Bazıları diyor ki "hack olayı olmasa daha fazla toplardı". Ben bu coindash'ı da etkileyen hack/çalınma olaylarınında reklam olduğunu düşünüyorum. Adamlar mağdur olduk ama döt olmadık izlenimini gayet profesyonelce  yarattılar.

hence de guzel tanitim yapildi bu sayede sonra taban yapti simdi yukari yonlu harekete basladi. gelecegi var bu coinin
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
21 Cent fiyata ulaşmış Smiley BTC9 çinli borsa 9 milyon dolarlık hacim yapmış. şöyle 50 centlere çıksa ne güzel olur Grin

Bazıları diyor ki "hack olayı olmasa daha fazla toplardı". Ben bu coindash'ı da etkileyen hack/çalınma olaylarınında reklam olduğunu düşünüyorum. Adamlar mağdur olduk ama döt olmadık izlenimini gayet profesyonelce  yarattılar.
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Arkadaşlar CDT loyalty programla alakalı detaylı sorumu ekibe ilettim. Yalnız sanıyorum ki bu sadece ICO katılımcıları için geçerli bir program. Bounty token'ları uygulanmıyor büyük ihtimalle. Kesin cevabı alınca burdan yazacağım.

Bu kötü olmuş ama elimde beklettiğim için kazancım arttı biraz yoksa daha düşük seviyelerden elimdeki cdtleri bozmak zorunda kalacaktım.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Arkadaşlar CDT loyalty programla alakalı detaylı sorumu ekibe ilettim. Yalnız sanıyorum ki bu sadece ICO katılımcıları için geçerli bir program. Bounty token'lara uygulanmıyor büyük ihtimalle. Kesin cevabı alınca burdan yazacağım.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Çok temiz ve sağlam kazandırmis. Süreç biraz sıkıntılı olsada herkes mutlu şu anda. Herkese hayırlı olsun.
full member
Activity: 150
Merit: 110
Bounty si gerçekten mutlu eden ender projelerden birisi oldu. Kazanan herkese hayırlı olsun, güzel yatırımlar ve harcamalar dilerim  Cheesy sermaye yapmak için kullananlara veya tutanlara da bol şans. Çok fazla proje var ama gerçekten bu bazen kafa karıştırıyor, hangisi işe yarar hangisi çöp pek belli olmuyor çoğu zaman.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
beyler gelen giden bişey yok bana.
normal etherwalleta girince gormemiz mi gerekiyor hiçbirşey yapmadan?
bende cdt token diye birsey gormuyorum bile su an wallet da.

Şuan mew kapalı da şu şekilde söyleyim anlayabilirsen. Cüzdanı açınca sağ orta da all show token gibi bir seçenek var onun hemen üzerinde 2 tane link var. 2. ye tıkla açılan sayfa da gelen tokenleri görürsün. Bunun dışında kendin özel olarak CDT ekleyebilirsin all show token kısmına.

Adres: 0x177d39AC676ED1C67A2b268AD7F1E58826E5B0af
Sembol: CDT
Ondalık sayısı: 18

yazarak kendinde gelen cdt varsa ekleyebilirsin

Mew'deki sorun nedir? Bütüün tokenlerin yanında ''loading'' yazıyor.

ethplorer.io da görünüyor gelmiş tokenler.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Banada gelmiş şu anda 0.21 cent arasında gidiyor geliyor bu şekilde yükselsin bakalım nereye kadar az bir şey gelmiş zaten beklemek lazım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Ben de sosyal medya kampanyaları sayesinde azda olsa coin kazandım satmayı düşünmüyorum ama çinliler çok alım yapıyor diye duydum.Belki ileride katlamaya başlar.
full member
Güzel para güzel bir sermaye olur bence sermayesi kısıtlı olan arkadaşlar için.Bana da 5.500 tl civarı gelmiş.Yabancılar alacağına bizim arkadaşlarımız kazansın.(Burada yorumcu şunu demek istedi Yabancılar zaten kazanıyor onlar kazanmasın demek istemedi bizde artık kazanalım Smiley )
Birbirimizi tutarsak kollarsak bu piyasada ancak öyle var olabiliriz.Güzel imza kampanyalarını yakalasak yeter bize zararlarımızı karşılamak iyi bir sermaye biriktirmek için.
İmza kampanyaları adlı bir başlık açıp bu ay şu en fazla kazandıracak en popüler ICO bu şeklinde açıklayıcı bilgiler yazıp birbirimizi uyarırsak herkes faydalanır herkes daha çok kazanır.Herkes bir imzaya girmiş bende öyle artık ne gelirse bilmiyoruz şansa.
Bütün arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

bravo şte ruh bu olmalı.
kuyu kazmaya gerek yok. herkes kendi nasibini alacak.
bide şu forumda küfür bıraklım arkadaşlar.
full member
Bountyciler üzgündü gerçekten ama katılan arkadaşlara sorduğumda gerçekten güzel miktarlar kazanmışlar.2.haftadan kampanyaya giren sr.member 10bin türk lirasından fazla kazanmış az bir para değil bu.

iyi para.
10binlira çok iyi para.
platformu anlayamadımda tasarımları çok güzel adamların. görselik önemli. öçekiyor insanları. beni çekti.
Pages:
Jump to: