Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 17. (Read 43149 times)

sr. member
Activity: 302
Merit: 250
Evet çok bir şey değil ama benimkide gelmiş bittrexe girene kadar satmayı düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Adreslere gönderildi bountyler beyler...

Hayırlı olsun herkese... İhtiyacı olmayanlar bozdurmasın derim bence bir süre... Günlük hacim 2-3 borsada olmasına rağmen muazzam bence. Daha da artacaktır...

Bu da bounty dağıtımı öncesi caps'i olsun bakalım. Ne kadar ve ne yönde fiyatlara etki edecek bounty dağıtımları. Çok etki edeceğini ben de düşünmüyorum...

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Bugün dağıtım gerçekleşecek galiba dağıtımdan sonra fiyatı etkilenir mi bekleyip göreceğiz ama çok sanmıyorum fiyatı %1 dağıtılacak galiba toplam olarak imzası kötü dağıttı v.s diyorlardı hack olayından sonra ama karlı bir kampanya olacak galiba.
sr. member
Merit: 260
sizlere gelen bir şey var mı daha gelmemiş bana gün içinde gelir heralde. Sad

bekliyoruz hala ses seda yok cdt ekibinden
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
benimde biraz var sosyal medyadan 3-5 gelen ama gelen giden yok
bugun dagıtılacaktı sözde ama bir gelişme yok sanırım
full member
Activity: 202
Merit: 100

Beklemedeyim.60 STAR var Smiley
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
sr. member
CoinDash INBlockchain partnership

We are honored to announce our new Advisor and Investor – Xiaolai Li and INBlockchain (硬币资本). Our China office is a key factor for CoinDash’s growing community. We are proud to have strong supporters from the Chinese market on our side as Tony Tao - NEO CEO, FBG group and others. Now we are excited to tell you about another giant joining on. As one of the earliest and biggest investors in Cryptocurrencies in China, a global leader in the Crypto space and owner of the leading Chinese exchange Yunbi, we are confident that Xiaolai Li will be able to provide us the needed knowledge and support for scaling our operation in China and abroad. Having an advisor off Xiaolai’s caliber can help CoinDash establish its brand and presence in both China and around the world.

Yani kısacası diyor ki; roketleri taktık. Uçuşa hazırlanın... Cool

haydi hayırlısı bi 0.5 dolar olur yakın zamanda, beklemedeyiz bakalım nerelere gidecek
sr. member
Activity: 476
15 Ağustos güncelleme mailinde şöyle bir mesaj var.

We are honored to announce our new Advisor and Investor – Xiaolai Li and INBlockchain (硬币资本). Our China office is a key factor for CoinDash’s growing community. We are proud to have strong supporters from the Chinese market on our side as Tony Tao - NEO CEO, FBG group and others. Now we are excited to tell you about another giant joining on. As one of the earliest and biggest investors in Cryptocurrencies in China, a global leader in the Crypto space and owner of the leading Chinese exchange Yunbi, we are confident that Xiaolai Li will be able to provide us the needed knowledge and support for scaling our operation in China and abroad. Having an advisor off Xiaolai’s caliber can help CoinDash establish its brand and presence in both China and around the world.

Bu sanırım iyi bir haber Smiley

Edit: erguse benden saniyeler önce paylaşmış Cheesy
sr. member

Yani kısacası diyor ki; roketleri taktık. Uçuşa hazırlanın... Cool
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
O kadar zaman beklediğime değdiği için çok mutluyum şuan.Ayrıca çok büyük bir dump olacağını düşünmüyorum.
sr. member
Yarın bounty dağıtılacak demişlerdi yarın dağıtsada rahatlasak en az 4-5 ay cüzdanda tutmayı planlıyorum güzel para getirecek
sr. member
Yunbi' ye girse ozaman fiyatı uçar gider . BTC9 borsasında fena değil hacimin %76 ' ı almış şimdiden.

Aynen oraya da girerse 50 centi rahat geçer diye düşünüyorum. Beklemeye ve izlemeye devam
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
BTC9 borsasına da girmiş. Bu aralar çinli borsalara giriyor daha büyüklerine de girerse süper olur. uçar uçar Cheesy

Yunbi' ye girse ozaman fiyatı uçar gider . BTC9 borsasında fena değil hacimin %76 ' ı almış şimdiden.
sr. member
BTC9 borsasına da girmiş. Bu aralar çinli borsalara giriyor daha büyüklerine de girerse süper olur. uçar uçar Cheesy
sr. member
Sayfalarca, scam scam scam yazan arkadaşları da piste alalım, yorumlarını merak ediyorum doğrusu.

Ben de bir yükseliş bekliyordum ama bu kadar erkenden başlaması beni de şaşırttı. BTC9'da borsaya girmesi de şu an için ballı kaymak oldu diyebiliriz.
full member
Activity: 266
Merit: 242
nerede işlem görüyor bu coin benımde bounty panelde birşeyler birikmiş
gerçi çok tutarsız orası begendıgım yada rt yaptıgım twıtlerı saymıyor 3 adet gosterıyor kı en az 30 rt yapmısımdır
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Yani bravo , ne diyebilirim ki. Böyle bir olaydan ayağa kalkmak tekrara güven sağlamak zaten zordur, birde BTC nin bu durumunda ama helal olsun hem yatırımcısına hem de de bounty cilerini çok fazla üzmeyecek.
Bir de bu iki olumsuzluk olmasaydı demek ki alıp başını gidecekti.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Çinlilerin el atipta ucurmadiklari coin kalmadi neredeyse. Coindashi da bu cinliler kurtaracak galiba. Yoksa durumu gercekten vahimdi. Kotu bir suru olayla baslangic yapti ama eger goz boyama degilse bunlar gidisat icin iyi diyebiliriz...
sr. member
Activity: 322
60 star olmuş benım bounty panelındekıler bunları hala transfer edemıyormuyuz acaba
ne zaman serbest bırakacaklar bilen varmı
Pages:
Jump to: