Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 18. (Read 43149 times)

full member
Activity: 392
Merit: 100
Benim de elimde bir miktar coindash mevcut,çok uzun süre kampanyasında kaldım proje çöp oldu derken geldiği bu nokta beni gerçekten çok şaşırttı satmayı planlıyordum 100 lira verse bile ama bu saatten sonra elimde tutucam.

İşte ben bunu yapmak için çok geç kaldım , ilk satıldığını farkettiğim gibi deli gibi acele edip sattım. Şu an geldiği fiyatları görünce gözlerim kanıyor resmen Sad(
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Benim de elimde bir miktar coindash mevcut,çok uzun süre kampanyasında kaldım proje çöp oldu derken geldiği bu nokta beni gerçekten çok şaşırttı satmayı planlıyordum 100 lira verse bile ama bu saatten sonra elimde tutucam.
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Bounty panelinde banlanmışım, slackten yazdım cevap bekliyorum şimdi. Herşeyi eksiksiz yapmama rağmen ban yemişim biraz saçma geldi gözüme.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Erken satıp tekrar alınabilir. Bounty hunterlar dumplayacaktir.

Bounty toplam coin sayısının %1 oluşturuyor o kadar büyülk dump olmaz satarsak artarsa terse kalabiliriz yıl sonuna kadar satmama taraftarıyım ben
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Erken satıp tekrar alınabilir. Bounty hunterlar dumplayacaktir.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
bounty panelinde imzaları güncellemişler iyiye gidiyor şu an. sene sonuna kadar sepette tutulabilir erken satış yapmamakta fayda var.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Burda herkes çok sayıp sövdü ama CDT'lere olan talep çok çok iyi gözüküyor. Hele ki her şeyden daha önemlisi Çin borsasında yapılan işlemler. Eğer Çinliler kafayı koymuşlarsa çok güzel yerler görülebilir.

Bounty platformunda lütfen yıldızlarınızı kontrol edin arkadaşlar. 1 STAR = 9.93 CDT anlamına geliyor.

http://bounty.coindash.io/

sr. member
Activity: 392
Merit: 250
çalınma olayı olmamış gibi arttı gerçekten. çok iyi proje olduğunu gösterdi. Smiley
CDT: $0.182218 (7.58%) şu anki fiyatı çok iyi.
ne zamandır bakmıyordum teşekkürler hocam. Smiley iyi ki çalma çırpma olmuş dyeceğim az kalsın.
o kadar bekledik ama 2,5 ay kadar olmuştu. bir an önce borsaya girse de artık hedefleri yenilesek. Cheesy

coininiz bol olsun. Smiley
newbie
Activity: 39
Merit: 0
çalınma olayı olmamış gibi arttı gerçekten. çok iyi proje olduğunu gösterdi. Smiley
CDT: $0.182218 (7.58%) şu anki fiyatı çok iyi.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ben bounty dağıtımın önce coindash fiyatlarının çakılacağını düşünüyorum.Eğer bu beklentim gerçekleşmezse coindashe hack olayına rağmen büyük bir güven duyucam
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Belki hack belki scam. Ama belli elinde para olan insanlar bu projeye inanmışlar deli gibi alıyorlar. Ben de bountyleri bekliyorum bounty geldiğinde de bi süre beklicem bakalım
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Ben hep hack olayından sonra önyargıyla baktım projeye ama elimde bir miktar tutmayı düşünüyorum yine de çöp olsa çok üzülmeyeceğim bir miktar ayırdım.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
çinliler alım yapıyorsa vardır bir bildikleri proje hack yemesine karşı yine ayakta durmaya çalışıyor özverili bir çalışma gelirse biraz yavaşlasa dahi yükselişe devam edeceğini umuyorum.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
ödüllere son 2 gün.  ben bi 50cent e kadar falan tutmayı düşünüyorum. çinliler deli gibi alım yapıyor.
sr. member
Activity: 476
girmek icin gecmi ?  temmuzc2017 yaziyor konu basliginda ama devam ediyormu acaba ?

İco süresi bitti ekip dağıtımları tamamlamak üzere. Borsadan satın alabilirsiniz.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
776 yıldız gelmiş.Hayırlısı bakalım bir borsaya girsin de yükseldiğinde duruma göre hareket ederiz. Smiley
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Bountyler dağıtıldıktan sonra bittrex alacaktır. Güzel prohe sonuçda .Sonm bile giremedi ama coindash girecektir.
member
Activity: 244
Merit: 10
girmek icin gecmi ?  temmuzc2017 yaziyor konu basliginda ama devam ediyormu acaba ?

sr. member
Activity: 476
https://coinmarketcap.com/assets/coindash/#markets linkte yer alan bilgilere göre coindash b9wang.com borsasında da işlem görmeye başlamış. Çin para birimi ile alım satım işlemi yapılmakta olduğu görülüyor. Ekip daha büyük borsalara girerse iyi işler yapacak gibi.

Edit : Çinliler de alımlar iyi görünüyor. b8wang borsasında şuan ki fiyatı 0.22 cente geldi. Ortalama fiyat ise 0.20 cent civarında
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
şuanda durum nedir arkadaşlar . en son hacklenme olaylarindan sonra takip edemedim . ortada mağdur bırakıldımı yada bırakılmaması diğer yatirimcilari mağdur ettimi ? çünkü hacklenen hesaba giden eth ler karşiligi kadar cdt verilecekti diye biliyorum.. inşallah güzel şeyler olmuştur herkes yatiriminin karşiligini emeğinin karşiligini aldiysa problem yok.
3-4x yaptı proje o günden beri.Ico fiyatı 6000cdt 1ether idi şuan 3,6 ether ediyor.
Pages:
Jump to: