Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 16. (Read 43149 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 501
Bountyciler üzgündü gerçekten ama katılan arkadaşlara sorduğumda gerçekten güzel miktarlar kazanmışlar.2.haftadan kampanyaya giren sr.member 10bin türk lirasından fazla kazanmış az bir para değil bu.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Coindash şöyle bir duyuru yapmış arkadaşlar..Nasıl katılabileceğimizi bilen arkadaşlar varsa açıklarsa seviniriz.3 ay cüzdanında tutanlara bedava token vereceklermiş.

Türkçe çevirisi bu

Merhaba CoinDashers,

CDT belirteçleri dağıtımı bu arada köşeyi dönüyor, size CoinDash Sadakat programını sunmaktan heyecan duyuyoruz.

CoinDash jeton satışı katılımcılarının her biri 3 ay veya daha uzun bir süre tutarak CDT kazanabilir. Program kuralları açıktır; Tek yapmanız gereken toptan satış sırasında kullanılan CDT belirteçlerini tutmak ve aynı adresi CoinDash hesabınıza bağlamaktır. Orijinal meblağı cüzdanınızda tutmak, Sadakat programı jeton havuzundan bir bonus kazanmanızı sağlar:

Ne kadar verecekleride önemli 3 ay kısa bir süre değil.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Coindash şöyle bir duyuru yapmış arkadaşlar..Nasıl katılabileceğimizi bilen arkadaşlar varsa açıklarsa seviniriz.3 ay cüzdanında tutanlara bedava token vereceklermiş.

Türkçe çevirisi bu

Merhaba CoinDashers,

CDT belirteçleri dağıtımı bu arada köşeyi dönüyor, size CoinDash Sadakat programını sunmaktan heyecan duyuyoruz.

CoinDash jeton satışı katılımcılarının her biri 3 ay veya daha uzun bir süre tutarak CDT kazanabilir. Program kuralları açıktır; Tek yapmanız gereken toptan satış sırasında kullanılan CDT belirteçlerini tutmak ve aynı adresi CoinDash hesabınıza bağlamaktır. Orijinal meblağı cüzdanınızda tutmak, Sadakat programı jeton havuzundan bir bonus kazanmanızı sağlar:

Ne kadar verecekleride önemli 3 ay kısa bir süre değil.
hero member
Activity: 698
Merit: 506

Türkçe çevirisi bu

Merhaba CoinDashers,

nasıl katılacağız bu sadakat programına bilgisi olan birileri bizi aydınlatırsa çok iyi olur nasıl olsa bir süre daha elden çıkarmayacağız bari bir şeyler daha kazandırsın.
sr. member
Activity: 476
cok tesekkurler oyleymiş.
tıklayınca gördüm.
iyide neden boyle.normalde show all tokens dedim mi gozukurdu bu.

Muhtemelen henüz cüzdanına CDT tokeni tanımlanmadığı içindir Smiley
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
beyler gelen giden bişey yok bana.
normal etherwalleta girince gormemiz mi gerekiyor hiçbirşey yapmadan?
bende cdt token diye birsey gormuyorum bile su an wallet da.

Şuan mew kapalı da şu şekilde söyleyim anlayabilirsen. Cüzdanı açınca sağ orta da all show token gibi bir seçenek var onun hemen üzerinde 2 tane link var. 2. ye tıkla açılan sayfa da gelen tokenleri görürsün. Bunun dışında kendin özel olarak CDT ekleyebilirsin all show token kısmına.

Adres: 0x177d39AC676ED1C67A2b268AD7F1E58826E5B0af
Sembol: CDT
Ondalık sayısı: 18

yazarak kendinde gelen cdt varsa ekleyebilirsin

cok tesekkurler oyleymiş.
tıklayınca gördüm.
iyide neden boyle.normalde show all tokens dedim mi gozukurdu bu.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296

Türkçe çevirisi bu

Merhaba CoinDashers,

legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
Ethplorer.io'da görmüyorsanız gelmemiştir. Bazılarında problemler varmış. Tüm şikayetleri değerlendirip yarına kadar yeni bir dağıtım ayarlayacaklarını söylediler. Beni hiç tanımadığım bir Brezilyalı hesabıyla aynı IP'den bağlandığımı öne sürerek elemişler. Durumun öyle olmadığını anlattım, çözülmesini bekliyorum. Ram mantıklı birine benziyor bakalım yarına kadar çözülebilecek mi?
sr. member

Şuan mew kapalı da şu şekilde söyleyim anlayabilirsen. Cüzdanı açınca sağ orta da all show token gibi bir seçenek var onun hemen üzerinde 2 tane link var. 2. ye tıkla açılan sayfa da gelen tokenleri görürsün. Bunun dışında kendin özel olarak CDT ekleyebilirsin all show token kısmına.

Adres: 0x177d39AC676ED1C67A2b268AD7F1E58826E5B0af
Sembol: CDT
Ondalık sayısı: 18

yazarak kendinde gelen cdt varsa ekleyebilirsin
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
banada 596 tane gelmiş twitterdan panelde 25 yazınca öyle gelecek sanmıştım bidaha da uğraşmadım, hiç yoktan iyidir bi haftasonu kaçamak parası çıkardı en azından
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Herkes 1 dolar hedefinden bahsediyor. Demek ki satışları 99 cente yazmak lazım. Cheesy
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Adamlar gayet basarılı . Bountyleride sorunsuz dağıttılar okadar problemden sonra.
sr. member
Gelmis dagıtımlar hesaba. 60 yıldız vardı benim 596 token gelmis. Millet token adedi ödül türüne göre değilde yıldız sayısına göre belirleniyordur herhalde diymi ?
evet 1 yıldız 9,93 token ediyor.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Gelmis dagıtımlar hesaba. 60 yıldız vardı benim 596 token gelmis. Millet token adedi ödül türüne göre değilde yıldız sayısına göre belirleniyordur herhalde diymi ?
sr. member
Gelmiş.Teşekkürler Coindash  Smiley 1 dolar olana kadar beklesin sıkıntı yok.Ekip sağlam topluluk güzel ilgi büyük.Bountyler güzel.Borsalara girsin kendini belli eder rakam oturur yerine.
sr. member
Benimde gelmiş. Yeni ve daha iyi borsalara girene kadar beklemeye devam
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Bountyler dağıtıldı. Şu anda 1 CDT $0.195635 ediyor. Ben fiyatın daha da yükseleceğini düşündüğüm için satmayıp bekliyorum. 4 ay boyunca projeyi bekledik, birkaç hafta daha beklemekten zarar gelmez. Hacim daha çok Çin borsalarında zaten şu anda.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
bounty yatmış. heyecanlıyız, umutluyuz ve bekliyoruz. açıkçası bende bittrex'e geçene kadar beklemeyi planlıyorum.

CDT satan sitelerde örnegin mercatox.com'da 0.00003'ten satılıyor şu an. beklemek en mantıklısı.
sr. member
Merit: 500
Evet çok bir şey değil ama benimkide gelmiş bittrexe girene kadar satmayı düşünmüyorum.
fiyatı 18-19 cent süper rakam. ico katılımcılarını kazandırmıştır.
hacklenme olayı olmasına rağmen fiyatı çok iyi. dahada yükselecek gibi.

sonm gibi bittrex bunu eklememezlik yapmaz inş
Pages:
Jump to: