Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 14. (Read 43144 times)

hero member
Activity: 546
Merit: 501
Liqui'yi bilmem ama Bittrex' de bu aralar genel bir durgunluk var. Yeni token almayı durdurmuşlar gibi. En son markete giren BCC. O da ayın başında girmiş malum...

Yani Bittrex cephesinde olay Coindash yada aynı dönemde çıkmış başka tokenler (icolar) ile ilgili değil. Genel bir sıkıntı var gibi.
Bittrex poloniexi geçmek için her yeni çıkan coini ekliyordu şimdi imaj ve volume yükseldi, bundan sonra kendini ağırdan satması normal birşey.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bugün de böyle... Söyleyecek pek fazla lafım yok...

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Liqui'yi bilmem ama Bittrex' de bu aralar genel bir durgunluk var. Yeni token almayı durdurmuşlar gibi. En son markete giren BCC. O da ayın başında girmiş malum...

Yani Bittrex cephesinde olay Coindash yada aynı dönemde çıkmış başka tokenler (icolar) ile ilgili değil. Genel bir sıkıntı var gibi.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Arkadaşlar kesin bilgi, bounty CDT'ler loyalty program dahilinde kabul edilmiyor.

Liqui veya bittrex de belkide o yüzden işlem görmüyor. Bünyesine almıyor belkide . Fiyatıda biraz aşağıya saldı zaten.

kimseye basvurmayacagız exchangede listelenmek için,kendileri zike zike koyacaklar demeye getirdiler.
bakalım cok guveniyorlar ben bounty den aldıgıma 1 sene en az dokunmam.bu adamlar iyi iş yapacak gibi gozukuyor.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Arkadaşlar kesin bilgi, bounty CDT'ler loyalty program dahilinde kabul edilmiyor.

Liqui veya bittrex de belkide o yüzden işlem görmüyor. Bünyesine almıyor belkide . Fiyatıda biraz aşağıya saldı zaten.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Yani şunu demek istiyorlar ; aslında bir açıdan iyi bir strateji olabilir ; Bu çaldırdığımız coinleri bir şekilde size ödeyeceğiz ancak bu zaman içinde siz elinizdekileri satmayın ki değerlensin ve ona göre ödeme yapalım.

Sistemi kurtarmak için tutarsa iş yapar ama bu durumda yatırımcısı fazla bir şey beklemesin bu hamle yatırımcı için değil.
hero member
Loyalty programıda neyin nesi kusura bakma bayağıdır foruma bakmıyorum bunları ben en son paraları çaldırdı diye biliyorum ama son durum ile ilgili şeyleri okumak lazım tabi.

ICO`ya katildigi hesabinda CDT`leri tutup ayni zamanda coindash platformuna kayit olan kullanicilara belli donemlerde odul dagitimlari yapilacak , loyalty programi bu.
Bundan sonra cdt satın almanın manası yok o zaman öyle saçma şey mi olur, cdt tutan ne kazanacak öyleyse. Bounty kazancını nasıl hiç edecez diye projeyi mahvettikleirini düşünüyorum.
full member
Activity: 392
Merit: 100
Loyalty programıda neyin nesi kusura bakma bayağıdır foruma bakmıyorum bunları ben en son paraları çaldırdı diye biliyorum ama son durum ile ilgili şeyleri okumak lazım tabi.

ICO`ya katildigi hesabinda CDT`leri tutup ayni zamanda coindash platformuna kayit olan kullanicilara belli donemlerde odul dagitimlari yapilacak , loyalty programi bu.
full member
Activity: 336
Adamlar hacklenme vs. bir sürü sıkıntı yaşamalarına rağmen borsaya girdiler varlıklarını da sürdürüyorlar belki artmaya devam edecek helal ne diyelim.
hero member
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
full member
Activity: 154
Adamlar Leh'ine çevirdiler hack olayını fena prim yaptı bu sayede 😀
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
beyler gelen giden bişey yok bana.
normal etherwalleta girince gormemiz mi gerekiyor hiçbirşey yapmadan?
bende cdt token diye birsey gormuyorum bile su an wallet da.

Şuan mew kapalı da şu şekilde söyleyim anlayabilirsen. Cüzdanı açınca sağ orta da all show token gibi bir seçenek var onun hemen üzerinde 2 tane link var. 2. ye tıkla açılan sayfa da gelen tokenleri görürsün. Bunun dışında kendin özel olarak CDT ekleyebilirsin all show token kısmına.

Adres: 0x177d39AC676ED1C67A2b268AD7F1E58826E5B0af
Sembol: CDT
Ondalık sayısı: 18

yazarak kendinde gelen cdt varsa ekleyebilirsin

Bu şekilde CDT ekliyorum fakat MEW'den çıktığım zaman kayboluyor.

Yardımcı olur musunuz?
sr. member
Activity: 840
coindash için 20cent çok iyi fiyat bana kazandırdı teşekkürler coindash
bu coinleri biraz tutmam istiyorum 2 ay daha tutacağım.
sr. member
Activity: 364
Bounty hacklenme olayından sonra baya canımı sıkmıştı, açıkçası umutlu bile değildim göndereceklerinden. Çin borsalarında şu an gayet iyi fiyatta şu an bulunmaktadır, İngilizce olan mercadex sitesinde baya düşük fiyata alınmakta o yüzden şu an satmayı düşünmemekteyim, herkesin kendi tercihi sonuçta.
0,20 dolar civarlarında gezmesi insanların umutlarını 1 dolara gözü dikmesine sebep oldu. İnsanların hızlı kazanması sanırsam böyle oluyor. 0,20 dolar olan bir coin 1 dolar olduğundan 5 katına çıkıyor, 2 dolar olsa 10 katı, hadi gaza geldi bir süre sonra 5 dolar olduğunda 25 katına çıkmış olacak. 1 dolarlık yatırımın 5 dolar olacağı durumda, 1 ETH’in 25 ETH’e dönüşmesi insanı inanılmaz şaşırtıyor.
Yatırım tavsiye değil ama şu an açıkçası 1 dolar sınırını geçmesini arzuluyorum.

Pek insanlar marketcap toplam değer falan bakmıyor aa ucuzmuş diyip alıyorlar. Dgb doge sia 20-30satoshilerde gezerken hepsi inanılmaz arttı 2000 gorenleri oldu 100x den fazla kazandırdı. 1 coinin değerine bakıp al sat yapan amotorlerde var piyasada. ondan bence bu tarz göz onunde projeler düşük miktarlardan borsaya girince farklı bir artıs oluyor 1000satoshiden 10k ya cıkması 0.01 olan bir coinin 0.1 olmasından daha kolay o yüzden oluyor.

Doge coin 16 - 23 satoshi arasında gidip gelirken, yukarı çıkmaz diyordum. 16 satoshi iken 160 satoshilere çıktı. Bytecoin örneğide mevcut, 4 satoshiden 150 satoshiye çıktı.

peki bu çıkmanın bir limiti vardır herhalde. toplam coin miktarı fazla olması mı iyi, az olması mı iyi yoksa sadece insanların ilgisinin olmasımı piyasada önem az ediyor bazen karıştırmıyor değilim.

CDT hakkında göz önünde borsalara girerse daha da yükseleceğini düşünüyorum. Bittrex, poloniex gibi. bunu da zaman gösterecek.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bounty hacklenme olayından sonra baya canımı sıkmıştı, açıkçası umutlu bile değildim göndereceklerinden. Çin borsalarında şu an gayet iyi fiyatta şu an bulunmaktadır, İngilizce olan mercadex sitesinde baya düşük fiyata alınmakta o yüzden şu an satmayı düşünmemekteyim, herkesin kendi tercihi sonuçta.
0,20 dolar civarlarında gezmesi insanların umutlarını 1 dolara gözü dikmesine sebep oldu. İnsanların hızlı kazanması sanırsam böyle oluyor. 0,20 dolar olan bir coin 1 dolar olduğundan 5 katına çıkıyor, 2 dolar olsa 10 katı, hadi gaza geldi bir süre sonra 5 dolar olduğunda 25 katına çıkmış olacak. 1 dolarlık yatırımın 5 dolar olacağı durumda, 1 ETH’in 25 ETH’e dönüşmesi insanı inanılmaz şaşırtıyor.
Yatırım tavsiye değil ama şu an açıkçası 1 dolar sınırını geçmesini arzuluyorum.

Pek insanlar marketcap toplam değer falan bakmıyor aa ucuzmuş diyip alıyorlar. Dgb doge sia 20-30satoshilerde gezerken hepsi inanılmaz arttı 2000 gorenleri oldu 100x den fazla kazandırdı. 1 coinin değerine bakıp al sat yapan amotorlerde var piyasada. ondan bence bu tarz göz onunde projeler düşük miktarlardan borsaya girince farklı bir artıs oluyor 1000satoshiden 10k ya cıkması 0.01 olan bir coinin 0.1 olmasından daha kolay o yüzden oluyor.
sr. member
Activity: 364
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
yani bayağı bir kayıp var adamlar iptal etmediler hala ayaktayız izlenimi verdiler. Umarım iyi olur daha da fiyatı artar. Şu anda tüm altcoinlere güven lazım.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
ödülleri sanki bol keseden dağıtmışlar gibi geldi ben ne imzasına girdim nede başka birşeyine sadece slack grubuna üye olmuştum ona bile 248 tane göndermişler.sağolsunlar
%1 dagıttılar coin adedi fazla ondan cok görünmüştür. Icosu 6500=1 ether civarındaydı. acayip prim yaptı. Ondan para ediyor.

Üstelik imza kampanyasının süresi çok uzundu hatta bu hack olayından sonra tüm katılanlar çok pişmandı.Aslında az bile dağıttılar icoya göre tabiki satarken iyi para etti.
full member
Activity: 202
Bounty kampanyası için freewallet.org mobil uygulamasında bulunan eth adresimi vermiştim.Gelen hiç bir şey yok.Bounty sayfasında stars görünüyor.Mail gönderdim dönüş olmadı henüz.Bir şeyi yanlış yapmış olabilir miyim?Yoksa freewallet adresi mi uygun değil?
Pages:
Jump to: