Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 23. (Read 43149 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
bunların bounty panelı bıle duzgun çalışmıyor
hazır çalışan plugini bir adam akıllı çalıştıramadılar
ben sıze dıyeyım hack yalan
parayı topladılar bounty vermemek ıcınde panelı bozdu pezolar
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
kubra hoca ben şimdi panele baktım ve imza için pending yazıyor, tiwtter içinde claim yaptım o da şuan pending ama retweet sayısı panelin bilgi sayfasına yanlış görünüyor. facebook ve slack içinde approved diyor. facebok ve slack sorunsuz gibi ama twitter kafamı karıştırdı. pending yazması yeterli mi?

Hocam ben bu karmaşada hiçbir şey diyemem çünkü ne desem ertesi gün farklı bir şey oluyor ve yalancı konumuna düşüyoruz. O yüzden yapacağınız en sağlıklı şey bizzat kendiniz Slack kanalından soruyu sormanız ve cevabını almanız. Veya ordaki yazılanları takip etmeniz.

Bir şey söylerim, sonra bir anda değiştirirler tekrardan, yanlış bir iş olur bunun sorumluluğunu alamam. Tam bir karmaşa mevcutken.

tamam üstad ben yarın slack kanalından bir sorayım bakayım ne diyecekler. dediğiniz gibi en sağlamı onlardan bilgi almak ama onlarda tam olarak ne diyeceklerini bilmiyor bence. twitter konusu gerçekten sorun olmuş bounty panelde.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
çoğu insanın bu kampanya hakkında umudu kalmadı yaşanan talihsiz olaylara karşı her ne kadar güven sağlamaya çalışmaları devam etsede işleri yavaşlatmış durumda ileride kuracakları sistemin hack yemeyeceği ne malum maalesef başlamadan talihsizlik yaşayan bir proje oldu.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
kubra hoca ben şimdi panele baktım ve imza için pending yazıyor, tiwtter içinde claim yaptım o da şuan pending ama retweet sayısı panelin bilgi sayfasına yanlış görünüyor. facebook ve slack içinde approved diyor. facebok ve slack sorunsuz gibi ama twitter kafamı karıştırdı. pending yazması yeterli mi?

Hocam ben bu karmaşada hiçbir şey diyemem çünkü ne desem ertesi gün farklı bir şey oluyor ve yalancı konumuna düşüyoruz. O yüzden yapacağınız en sağlıklı şey bizzat kendiniz Slack kanalından soruyu sormanız ve cevabını almanız. Veya ordaki yazılanları takip etmeniz.

Bir şey söylerim, sonra bir anda değiştirirler tekrardan, yanlış bir iş olur bunun sorumluluğunu alamam. Tam bir karmaşa mevcutken.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Yav ben cdt almak için eth alacaktım hata verdi alırken sonrasında hacki gördüm iyiki almadım diye şükür ettim Grin
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
sr. member

Hayırlısıyla bir dağıtsalardı  Grin Bekle bekle ciğerimiz soldu Grin

Yapacak bir şey yok çoğu bounty'de artık aynı mesele var. ICO bitince pek umrunda olmayabiliyor karşı tarafın. Doğru şekilde gönderdikleri sürece problem yok benim adıma.
Benin rt sayacımda hala 1 yazıyor fakat anladığım kadarıyla pending yazdığı sürece sıkıntı yok.

Slack'ten sorun bildirip cevabı ve açıklamaları takip etmeniz lazım.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

Yapacak bir şey yok çoğu bounty'de artık aynı mesele var. ICO bitince pek umrunda olmayabiliyor karşı tarafın. Doğru şekilde gönderdikleri sürece problem yok benim adıma.
Benin rt sayacımda hala 1 yazıyor fakat anladığım kadarıyla pending yazdığı sürece sıkıntı yok.
sr. member

sr. member
Activity: 798
Merit: 260

Bounty sitesinde pending yazan bounty'ler (imza da dahil) önümüzdeki günlerde son kontrollerden sonra onaylanacakmış. Dağıtımı için de öncesinde 15 ağustos gibi bir tarih verilmişti bounty'ler için.

Sosyal medya sayaçlarınızda problem varsa Slack'ten ekibe iletmeniz gerekiyor hala.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.20633193

sr. member

Bounty sitesinde pending yazan bounty'ler (imza da dahil) önümüzdeki günlerde son kontrollerden sonra onaylanacakmış. Dağıtımı için de öncesinde 15 ağustos gibi bir tarih verilmişti bounty'ler için.

Sosyal medya sayaçlarınızda problem varsa Slack'ten ekibe iletmeniz gerekiyor hala.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.20633193
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Bu coindash projesinin dağıtımına bile güvenmiyorum gerçekten hacklendilerse dağıtımı bile beceremez bunlar yanlış adreslere yollarlar tokenları.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Gelen, giden hiçbir şey yok
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Dağıtımlar başladımı banada gelen giden birşey yok daha.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Bende baktım banada gelen giden bir şey beklemedeyiz
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Tüm CDTlerin dağıtıldığı hakkında bi tweet attılar. Bunlara bountyler de dahil mi? Ben sosyal medya kampanyasındaydım, mewe de tanımlamadım. Şimdi baktım göremedim. Bi bilgisi olan var mı?
şimdi baktım gelen giden birşey yok.15 Ağustos tarihi dolaşıyordu bountyler için.15 Ağustosa kadar dağıtacağız demişlerdi.Beklemedeyiz bakalım hayırlısı bi gelsinde.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Tüm CDTlerin dağıtıldığı hakkında bi tweet attılar. Bunlara bountyler de dahil mi? Ben sosyal medya kampanyasındaydım, mewe de tanımlamadım. Şimdi baktım göremedim. Bi bilgisi olan var mı?
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Bir insan, hele ki böyle bir projeyi yöneten bir insan nasıl olur da böyle bir hack girişimine izin verir ? Bu nasıl bir ihmalkarlıktır ben bir türlü anlayamıyorum. İnanmıyorum da. Milletin parasını zimmetlerine geçirmişler işte. Apaçık ortada.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1268
Olan olmus artik, yatirimcilarin ve projenin daha fazla zarar gormemesi icin olayin ustunu kapatip gelecege bakmak gerekiyor. Her olumsuz dusunce veya saldiri donup dolasip bize zarar olarak donuyor.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
daha önce https://bounty.coindash.io sitesine üye olup ether adresi falan eklemiştim. Bunlar yeterli mi yoksa farklı bir şeyler daha yapmam gerekiyor mu ? Teşekkürler
Pages:
Jump to: