Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 22. (Read 43149 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Ne oldu bu coindashin akibeti ya. Son yapilan vurgundan sonra bu coinin toparlanacagini mi dusunuyorsunuz. Valla hic sanmiyorum. Istedigi kadar borsalara girsin. Istedigi kadar mukemmel proje olsun, istedigi kadar ortada magdur birakmasin bir defa guvenini yitirdi bu ekip. Bi daha da iflah olmazlar. Ben olsam elimde ne kadar varsa satar cikardim. Uzun surede asla toparlayamaz gibime geliyor. Tercih sizin ama...
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Etherdeltaya girmiş hayırlısı olsun. Bi de şu bountyleri dağıtsalar çok mutlu edicekte, aslında bu zamanlarda dağıtılacak diyorlardı.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Anlamadığım kime ne zaman verdiler de cdtleri hemen bir exchange attılar da fiyat %70 küsür arttı yahu Smiley

Beklemedeyiz bize gelen giden birşey yok henüz Smiley Cool

Gelse de biz de satsak mı bekletsek mi bilemedim...
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Şuanda fiyatı 7 cent oldu . İşlevsel bir proje olacağını ve piyasalara güven sağlayacağını düşünüyorum.
sr. member
Merit: 260
Cdt uçuyor Grin
full member
Activity: 392
Merit: 100
1 Ethereum karşılığı aldığım 6093 tane CDT'yi bugün Etherdelta üzerinden 1.38 ethereum'a satıp Veritaseum satın aldım umarım CDT çılgın fiyatlara uğraşıp beni pişman etmez.

ico fiyatının üstünde vay vay vay.
insanlar panikteydi hemn satacaz diyorladı. satab varsa alanda var.

Normalde girdiğim hiç bir ico'yu bu kadar erken satmayı düşünmezdim ama bu elemanların hack olayı vs.. beni biraz soğuttu açıkçası. Birde Veritaseum bu kadar düşmüşken toplamamak olmazdı.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Sadece Etherdelta da olmasına rağmen fiyatı güzel artmış . Zaten liqui gözü kapalı ekler . Bittrex den sonrada 2X yapar herhalde.
hero member
Activity: 756
https://coinmarketcap.com/assets/coindash/#markets
Fiyatı çok güzel. Bountylerden sonra daha da artar.
full member
Activity: 210
1 Ethereum karşılığı aldığım 6093 tane CDT'yi bugün Etherdelta üzerinden 1.38 ethereum'a satıp Veritaseum satın aldım umarım CDT çılgın fiyatlara uğraşıp beni pişman etmez.

ico fiyatının üstünde vay vay vay.
insanlar panikteydi hemn satacaz diyorladı. satab varsa alanda var.
full member
Activity: 392
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Proje tutacaktır bencede. Laf ola beri gele bi hacklendik muhabbeti cıkardılar paniklettirip sattırcaklar millete oh ucuz ucuz toparlıyacaklar icoda sattıkları fiyatın yarısına belki de daha ucuzuna. Hacklendin madem cebindenmi oduyon o kadar parayı insanlara. Cebinde para vardı madem ne diye para toplama icosu yapıyon ortak ediyosun. Geciniz abi ben inanmıyorum bu hack mack islerine spekülatif amaclı dolasıma sokulan haberler bunlar. Tabiikide fiyat uzerinde cok etkili oluyor
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Ben bir şekilde bu projenin çok tutacağını ve kazandıracağını inanıyorum nedense . Çok olumsuzluk oldu gerzeklik yaptılar . Ama kazandıracaktır.
sr. member
Merit: 277
hack olmasaydıda paralar onlarındı yani hard cap yapıp alırlardı bu sefer. niye hack diyip projeyi batırsınlar ki ? hack demedende projesi bırakabilirlerdi.

Projeyi bırakma gibi bir düşünceleri yok ki... Şahsi düşüncem evet bu olay etkileyecektir piyasaya çıkışlarını olumsuz yönde ama unutulup gidecek. ICO fiyatlarından çook ama çok daha iyi yerlere gelecek bir proje olarak tarihe adlarını yazdıracaklar.

Halen daha slacktan tüm sorulara cevap veriyorlar. Bounty dağıtılması için uğraşıyorlar. Bırakıp gittikleri yok kısacası bence.
hero member
hack olmasaydıda paralar onlarındı yani hard cap yapıp alırlardı bu sefer. niye hack diyip projeyi batırsınlar ki ? hack demedende projesi bırakabilirlerdi.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Hack(!) olayına rağmen bu projenin bountysinden para kazanılabilecek mi acaba merak ediyorum.Projeye hiç güvenim yok ama acaba hackledikleri etherler ile projeyi pumplarlar mı bir miktar diye aklımdan geçmiyor değil.
Valla güzel teori bana da mantıklı geldi. Çarptıkları paralarla kendi projelerini pumplayıp x2 vurgun  Grin
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Hack(!) olayına rağmen bu projenin bountysinden para kazanılabilecek mi acaba merak ediyorum.Projeye hiç güvenim yok ama acaba hackledikleri etherler ile projeyi pumplarlar mı bir miktar diye aklımdan geçmiyor değil.
sr. member
4 rt gösterdigi halde panelde benim retweet bountysi onaylandı arkadaslar 35 stara ulastım. Coindashın slacke girip #bounty den sorunu belirtin düzeltiyorlar. Facebooklarda bir gelisme yok o pending de onaylanmadı hala.

Benim imza hariç onaylanmış face twitter slack üçüde sorunsuz, slack kanalından face için sorun bence
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
4 rt gösterdigi halde panelde benim retweet bountysi onaylandı arkadaslar 35 stara ulastım. Coindashın slacke girip #bounty den sorunu belirtin düzeltiyorlar. Facebooklarda bir gelisme yok o pending de onaylanmadı hala.
hero member
ne oldu bounty hala ses seda yok bilen varsa bilgilendirirse sevinirim
15 Ağustos tarihinde ödeyeceklerini söylemişlerdi.  Pek güvenmiyorum ama.
sr. member
ne oldu bounty hala ses seda yok bilen varsa bilgilendirirse sevinirim
Pages:
Jump to: