Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 20. (Read 43149 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Çok güzel bir yükseliş gösteriyor. İmza ve sosyal medya bounty den gelen giden yok. Hepsini mi 15 Ağustos'da dağıtacaklar ?
Evet tamamı 15 ağustosta dağıtılıyor.

Teşekkür ederim. Sosyal medya bountysi hesaplandı mı acaba ? Neye göre ne kadar dağıtım yapacaklar sosyal medyadan.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Çok güzel bir yükseliş gösteriyor. İmza ve sosyal medya bounty den gelen giden yok. Hepsini mi 15 Ağustos'da dağıtacaklar ?
Evet tamamı 15 ağustosta dağıtılıyor.
sr. member
sr. member
halen bountyleri dağıtmayı düşünmüyorlar heralde uzun zaman oldu artık dağıtsalar iyi olur neyi bekliyorlar acaba
15 Ağustos
hero member
Activity: 698
Merit: 506
halen bountyleri dağıtmayı düşünmüyorlar heralde uzun zaman oldu artık dağıtsalar iyi olur neyi bekliyorlar acaba
hero member
Activity: 868
Merit: 1000
twitterina girmiştim bunun ama daha gelen giden bişey yok sonra mı dağıtılacak yoksa vazmıgeçtiler bontyleri dağıtmaktan
full member
Activity: 210
Merit: 100
guzel artti bugun hala da yavas yavas artiyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Good Morning Coindashers  Cool

Bugün de böyle bir grafik ile başlayalım güne madem  Cool

Bu yükselmede tabi ki BTC'nin önemi büyük. Ama projenin tuttuğunun hatta daha iyi yerlere geleceğinin de işareti. Bountyler 15'inde dağıtılınca hemen çıkarmayın elinizden sakın...

full member
Activity: 392
Yuh. Hacklenenlere aciyordum iyi ki girmedim diyordum şimdi kendime aciyorum.

Valla bende kendime acıyodum ilk başta sonra 1 ETH'ye aldığım token'ları 1.3 ETH'ye sattım diye sevindim bugün ise 3 ETH'den fazla olduğunu görünce yine kendime acıyorum Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Yuh. Hacklenenlere aciyordum iyi ki girmedim diyordum şimdi kendime aciyorum.
sr. member
Dün bu hack olaylarını vs.. göz önüne alıp CDT'leri sattım ama şu an pişman oldum Cheesy neyse sağlık olsun.

Bugün dahada pişman oldum sevgili sözlük Cheesy , nasıl artış o öyle arkadaş bu kadar çöp oldu öldü bitti bu hack'ten sonra kendine gelemez denilen coin nerelerde şu an cidden inanamıyorum. Ve 1 2 yıl saklayacam deyip girdiğim bu ico'yu sattığım için cidden kendime kızıyorum.

Ico fiyatı neydi ki bu tokenin? 15 cent olmuş hatta aşmış an itibarıyla değeri. Grafiklere bakılırsa ico değerine göre x3 yapmış gibi görünüyor. Bir yandan da TaaS için seviniyorum, yatırımcısıyım. Coindash' a ve TeNx' e yatırım yapmışlardı, uçtu ikisi de.
6000CDT = 1Ether
hero member
Activity: 858
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Dün bu hack olaylarını vs.. göz önüne alıp CDT'leri sattım ama şu an pişman oldum Cheesy neyse sağlık olsun.

Bugün dahada pişman oldum sevgili sözlük Cheesy , nasıl artış o öyle arkadaş bu kadar çöp oldu öldü bitti bu hack'ten sonra kendine gelemez denilen coin nerelerde şu an cidden inanamıyorum. Ve 1 2 yıl saklayacam deyip girdiğim bu ico'yu sattığım için cidden kendime kızıyorum.

Ico fiyatı neydi ki bu tokenin? 15 cent olmuş hatta aşmış an itibarıyla değeri. Grafiklere bakılırsa ico değerine göre x3 yapmış gibi görünüyor. Bir yandan da TaaS için seviniyorum, yatırımcısıyım. Coindash' a ve TeNx' e yatırım yapmışlardı, uçtu ikisi de.
full member
Activity: 392

hero member
Activity: 728
Merit: 501
Hack olayı olmasa heralde 1coindash=1 dolara eşit olurdu.Bu artış acaba suni bir artış mı bilemiyorum ama her şey bounty dağıtımından sonra netleşir.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bountylerin satışa çıkmasıyla biraz düşme olabilir ama satmayarak bu bountyleri 3'e katlamak mümkün.O da biraz sabır 1-2 ay içinde x3 yapacaktır borsalarda işlem görmeye başladıktan sonra.Biraz bekletme taraftarıyım.Düşme olursa biraz alıp miktarı arttırabilirim.Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek.
hero member
Activity: 756
Bountylerin dump etkisi yapacağını sanmıyorum. Hatta bountylerden sonra dahada artacaktır.
sr. member
Fiyatı harbiden uçmuş gitmiş .Tabii sadece etherdelta da olduğu için olabilir. 1-2 hafta içinde gerçek fiyatı görmüş oluruz.
Diğer borsalara girince düşeceğini mi düşünüyorsunuz?
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Fiyatı harbiden uçmuş gitmiş .Tabii sadece etherdelta da olduğu için olabilir. 1-2 hafta içinde gerçek fiyatı görmüş oluruz.
sr. member
Acaba bountyler geldiğinde dumplanacak mı merak ediyorum. Ben gelince elimde tutacağım gerçi de bakalım nasip kısmet  Grin

Bir aksilik olmazsa bende en az 1 yıl süre ile tutmayı düşünüyorum.  İyi çalışır da güven kazanırlarsa fiyat mutlaka uçacaktır. En büyük arzumuzda bu Cheesy
sr. member
Acaba bountyler geldiğinde dumplanacak mı merak ediyorum. Ben gelince elimde tutacağım gerçi de bakalım nasip kısmet  Grin
Esas soruda o zaten Smiley Biran önce başka borsalara girmeleri gerekiyor bu yüzden bence, yoksa tamamı etherdelta da dump olabilir bountylerin
Pages:
Jump to: