Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 21. (Read 43149 times)

full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Acaba bountyler geldiğinde dumplanacak mı merak ediyorum. Ben gelince elimde tutacağım gerçi de bakalım nasip kısmet  Grin
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
$0.14 oldu bile Smiley yahu tek borsa ile iyi ateşlendi.Helal olsun adamlara küllerinden geri doğdular
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Tanesi 10 dolar oluyomuş bi de  Cool Cool Belki de 100$

Gözümde dolar işaretleri... Grin

Maşallah maşallah devam devam...

sr. member
Daha Bittrexe polo ya girmeden bu kadar yükseliş çok acayip.Birde hacklendi bunlar.Acaba hacklenmeselerdi ne olacaktı
sr. member
ben bountyden geleni direk bozacaktım vazgeçtim en az 6 ay beklerim bu hack olayının ardından adamlar çalıştığını gösteriyor ki yükseliyor helal olsun daha da yükselir
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Şuan yükseliş trendinde ama nereye kadar gidecek böyle. Bir başka borsaya girdiğinde aynı trendi yakalayabilecek mi acaba. 12 cent'i geçti. Ne kadar sevinsem de birazda tedirgin oluyorum. Acaba suni bir yükseliş mi bu. Ani bir dump ile 1/10 fiyatına düşer mi diye düşünmüyor değilim
sr. member
Dün 7-8 centlerde gezinen CDT bugün 12 centi bulmuş. Daha da geçer bence. 1 ay beklemeye gerek kalmadı hocam Smiley

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Elinde tutan varsa bence su sıralar satıp 15i sonrasını bekleyebilir. bountyden alanlar dumplayacaktır. uzun vade dusunuyorsanız bile maliyet düşürmüş olursunuz. Bence 15inde olmasa bile 20sine kadar dağıtımı tamamlarlar. Takvimlerine uygun ilerliyorlar.
sr. member
Büyük bir heyecan ile fiyat takibi yapacağım. 1 sene imzadan ve sosyal medya dan gelecek ödülleri bekleteceğim. İnşallah iyi çalışırlarda değeri artar.
Keşke bende bekletebilsem ama çok acil paraya ihtiyacım var 30-40 gün max. tutabilirim bu sürede ne kadar arttı arttı Sad
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Büyük bir heyecan ile fiyat takibi yapacağım. 1 sene imzadan ve sosyal medya dan gelecek ödülleri bekleteceğim. İnşallah iyi çalışırlarda değeri artar.
full member
Activity: 392
Merit: 100
Dün bu hack olaylarını vs.. göz önüne alıp CDT'leri sattım ama şu an pişman oldum Cheesy neyse sağlık olsun.
sr. member
Adamlar bizi utandırdı yemin ederim Smiley şu son olaylardan sonra hack ile bir ilgilerinin olduğunu sanmıyorum.Hayır hacker dediğimi walletta para halen duruyor işin garip yanı.Alıp kaçan yok yani.
15 ağustos bounty dağıtımını 4 gözle bekliyorum hayırlısı bakalım
sr. member
Balinalar fiyatı çakarlarsa bounty dağıtımından önce(15 ağustos)aşağı çakarlar bana göre bakalım ne olacak eğer hack v.s olmasaydı heralde 1 doları görürdü bu coindash.

Yine görecek hocam. Çok daha fazlasını da görecek inşallah. Bekleyip hep birlikte görelim...

Balinalar balinalar deniyor. Baktım en üstteki satış emirlerine ben de... Siz de 0,0003'e alıp 0,003'e satmak isterdiniz eminim. Adamlarında yaptığı tam olarak bu. 10 kat kazanmış, hatta daha fazlasını, niye satmasın ki o fiyattan, adam eklemiş satış emri girmiş o tutardan.Alan alır...Haa şu anda alan olmaz tabi ki ama seneye, o fiyattan yalvarsa da kimse vermez zaten... 0,003'ten bahsediyorum. Kaldı ki çok daha fazlasını göreceğini düşünüyorum...
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Balinalar fiyatı çakarlarsa bounty dağıtımından önce(15 ağustos)aşağı çakarlar bana göre bakalım ne olacak eğer hack v.s olmasaydı heralde 1 doları görürdü bu coindash.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Madem yorum istediniz yapalim...
Az once inceledim. Etherdeltadaki alis satis emirlerini. Satis emirlerini en yukariya cekin ve bakin bakalim ne kadar cdt tek hamlede satis emrine girmis ve 0.0030 seviylerinde... yani gordugunuz gibi balinalar bekliyor yukarida her an indirebilirler birilerinin kafasina... tahminimce biraz daha yukseltecekler fiyati sonra baam baaaamm bammm... Smiley tam terside olabilir bilemiyorum...

Yani kisacasi bu yukselise aldanmayin. Etherdeltadaki hacmi sadece bir kac kisi yonetiyor su anda ve ellerinde hem iyi sayida ether var hem de cdt. Onlar ne isterse o olacak... Bilginiz olsun.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Coindash'in çöp olup gideceğini düşünüyordum ama böyle bir pump yediğine göre demekki proje ekibi çalışıyor bırakıp gitmemiş.Bounty'e girenlerin eline bir miktar para bırakacak gibi bakalım.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
1 Ay sonra 10-15 Cent arasında olacaktır diye düşünüyorum. Mallık yapmasalardı şu anda bile 20 cent olabilirdi.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Alanında bountysine gireninde güzel kazanacağını düşünüyorum. bu tarz zor duruma düşüp yoluna devam eden projeler her zaman değer görmüştür. yatırımcının ilgisini cekiyor.
sr. member
Ne oldu bu coindashin akibeti ya. Son yapilan vurgundan sonra bu coinin toparlanacagini mi dusunuyorsunuz. Valla hic sanmiyorum. Istedigi kadar borsalara girsin. Istedigi kadar mukemmel proje olsun, istedigi kadar ortada magdur birakmasin bir defa guvenini yitirdi bu ekip. Bi daha da iflah olmazlar. Ben olsam elimde ne kadar varsa satar cikardim. Uzun surede asla toparlayamaz gibime geliyor. Tercih sizin ama...

Hocam tam anlamıyla bir pump coini olmuş işte
balinalar bunu alır yürütür,kucagı hazırlar sazanları oturtur giderler
bir dahada iflah olmaz,bende hiç güvenmiyorum bu coine

Buradaki değerlere çok iyi bakın hocam. Seneye şu zamanlarda tekrar üzerinden geçelim. Yorumlarınızı almak isterim...
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ne oldu bu coindashin akibeti ya. Son yapilan vurgundan sonra bu coinin toparlanacagini mi dusunuyorsunuz. Valla hic sanmiyorum. Istedigi kadar borsalara girsin. Istedigi kadar mukemmel proje olsun, istedigi kadar ortada magdur birakmasin bir defa guvenini yitirdi bu ekip. Bi daha da iflah olmazlar. Ben olsam elimde ne kadar varsa satar cikardim. Uzun surede asla toparlayamaz gibime geliyor. Tercih sizin ama...

Hocam tam anlamıyla bir pump coini olmuş işte
balinalar bunu alır yürütür,kucagı hazırlar sazanları oturtur giderler
bir dahada iflah olmaz,bende hiç güvenmiyorum bu coine
Pages:
Jump to: