Pages:
Author

Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER - page 2. (Read 1383 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Hocam önerdiğiniz altcoinler iyi olabilir ancak bu piyasa durumunda hangi altcoini alırsanız uzun vadede iyi kazandıracağını düşünüyorum, şu anki fiyatlar öyle düşmüş ki alıp bir kenara koyma fırsat doğdu.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Şu an favorim ins token kesinlikle çok iyi kazandıracak boğa döneminde ayrıca tezostanda ümitliyim mainnet denemeleri falan daha iyi olacaktır
sr. member
Activity: 616
Konudakilerden bağımsız olarak, bu aralar hiçbir altcoinin çok yüksek kazandıracağını sanmıyorum, yok olmama mücadelesi veriyor çoğu. Ancak gerçekten çok uzun vade için ufak sepetler hazırlanıp şansımızı deneyebiliriz.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Alım yaptığım tek alternatif coin: Dignity (DIG). 30 satoshi'lerden 900'lere gelmişti kısa bir zamanda. Sonrasında 3000'i aştı ancak tekrar 1000-1100 seviyesine geldi. Bu taban değerini defalarca test etti ancak kıramıyor, alımlar geliyor sürekli. Şu an taban düzeyinde olduğunu düşünüyorum. Yakın zamanda tekrar bir zıplama bekliyorum. Eğer dediklerini yapabilirlerse yeni bir Tether olur ve bana göre kripto piyasasındaki önemli bir açığı kapatır. Her token başına 1 $ karşılığı altın ile teminatlandırılması planlanıyor. Bana göre birçok kripto projesinden daha somut ve bir işlevi olan bir sistem.

Ayrıca baya ciddi madencilik yatırımları yaptılar buradan gelen kazanç ile token'lar piyasadan toplanıp yakılacak (BNB gibi). Bunun da değerine katkıda bulunacağını düşünüyorum. 65000 tane mining cihazını Arbitrade firması satın aldı ve Hayden Gill (Coinminer) tarafından bu bilgi teyit edildi. Yani kısacası ciddi paralar harcıyorlar. Dignity ile ilgili fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim, sizce nereye gidecek bu projenin sonu?

Öte taraftan Holochain almayı da düşünüyorum.
newbie
Activity: 3
tomochain ve sentielchain in icoya girdim bende cok umutluyum bunlardan
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Projeler gayet güzel fakat onlarda bu piyasadan nasibini aldı ve dibin dibine doğru gidiyorlar dibe yakın yerden yakalayıp birde üstüne boğa gelirse en az x10 olabilecek 3 coin var bence bu listede.
member
Merit: 75
MAN ın sık sık adını duymaya başladım ancak bahsedildiği kadar iş yapacak mı ben pek sanmıyorum bu tip projleri boğada görmek lazım bir de. 1 yıl bekleyip değerlendirmek lazım.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Boğa piyasasi gelmeden söylenen bütün coin ya da tokenler shilleniyor. Hele ki Twitter'da ciddi takipçisi olanlar iyi shilliyor. Hiro son olarak hotbit borsasını shilledi. Ve borsa tokeni iyi yerlere geldi. Maalesef shilleme bu işin doğasında var. Aklıniza yatmayan coin ya da tokenleri almayın derim
member
Activity: 560
Merit: 12
Boğa piyasası gelmezse zarar üstüne zarar yazmaya devam edeceğiz. Aşağı yönlü 5x -10x leri gördüğümüz coinler oldu.
newbie
Activity: 70
liste fena değil ama şunu söylemem lazım, burada yazan her şey doğru olmayabilir. kimseye yalancı demiyorum ama insandır hata yapar. kendi iyiliğiniz için araştırın, öyle karar verin.
sr. member
Activity: 434
Herkes gözünü 2019-2020’ye dikmişken o kadar uzun zamanda neyin bizi batırıp neyin çıkaracağını kestirmek kolay değil aslında. Sağlam gördüğüm birkaç coinde beklemeyi düşünüyorum sadece.
member
Activity: 294
Merit: 11
Şu an ne alsan artacak zaten ama dönüş nereden olacak kimse kestiremiyor.
newbie
Activity: 11
Selamlar ;

ICO fiyatı 2$  olan  ve fiyatı  şu  anda 0,05$ olan 4NEW önerebilirim. Hotbit borsasında trade  yapılabiliyor şu anda.

ICO 'da  45 milyon $  toplamışlar.  https://icodrops.com/4new/

Bence şöyle  bir  strateji  oldukça  makul ICO'ları  takip  ederek  ICO fiyatından -10/20X yapan  coinlere çok fazla  risk  almadan yatırım  yapılabilir  borsalara  ilk çıktığında  airdrop ve  bounty den alanlar yok parasına  satarak  fiyatı  düşüyor  diye  düşünüyorum sonrasında  ise en kötü  ortalama  ICO fiyatını yakalamasının  kuvvetle  muhtemel  olduğuna  inanıyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Şu ortamda yükselecek bir altcoin zor görünüyor.Boğa sezonunda artık eskisi gibi kazanımlar kurmak hayal gibi.Olur mu marketcap artarsa piyasaya yeni para girerse her şey olur.Ama görünen köy kılavuz istemez.Btc'den sonra sağlam altcoinler değerlerine kavuşmaya başlar.Eth,Neo gibi.Diğerlerinin işi zor.Yatırım gelmezse olduğu yerde kalır.
full member
Activity: 770
Merit: 103
ben çok kazandıracak coin olarak wanchain düşünüyorum. eos asla ethereum un yerini alamaz o konuda çok ümitlenmeyelim. fakat wanchain ilk boğada çok güzel yerlelere gelecek bence . teknolojisi çok güzel . ayrıca platform olarak icoda yapılabilecek üzerinden. teknolojisi demişken özetle ethereum + monero olarak düşünebilirsiniz.
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
benim tavsiyem insanları emin olmadığınız konularda teşvik etmeyin. en sağlam projeyi yapanlar bile deli gibi düşüyor.
full member
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Bu durumda hiç bir altcoinin kazandıracağını sanmıyorum, BTC sağolsun kendisi yükselirken altları resmen eziyor.
member
Activity: 406
Merit: 11
Kısa ve orta vadede çok kazandıracak altcoin göremiyorum. Altlar kötü durumda.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Şu an altcoinler o kadar deger kaybettiki hepsi 10-20 kat ivme yapsa bile 2017 sonundaki değerlerine ulaşması pek mümkün gözükmüyor. Yeni cikan ICO lar da yatırımcı ve para toplayamadıkları için kötü bir durumda kalmaktadırlar. Kısaca piyasadan ve Kripto para marketinden Reel para çekilmeye devam ediyor. Bu süreçte herhangi bir çılgın artış beklemek hayalcilik olur. Bu ICO'lara katılan ve hala elinde tokenlerini bulunduran tüm halkımıza kazançlar dilerim.
newbie
Activity: 84
Uzun araştırmalarım sonucu boğa sezonu başladığı andan itibaren x10 - x100 arasında bir yükseliş beklediğim projelerdir. Cheesy o kadar uzun bir zaman oldu ki o boğa sezonu gelmedi araştırma süresi uzadı Cheesy.
Pages:
Jump to: