Pages:
Author

Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER - page 4. (Read 1383 times)

jr. member
Activity: 476
Merit: 2
FSN TOMO ve MAN dan 3x ve 5x arası kar aldım bir kere hepsini sattım geri alım için uygun yer bekliyorum.EDR den zarar ettim piyasanın kötü dönemine denk geldiği için fakat düşsede almam EDR.
member
Activity: 522
Merit: 13
boğa sezonu gelmedikçe hiç birşey olacağı yok, boğa geldiğinde de zaten hemen hepsi aynı seviyelerde artacaktır. ha içlerinde bazıları diğerlerine nazaran daha fazla artacaktır oda biraz şans meselesi bence. önceki pump dönemini incelediğimde diğerlerinden daha fazla artan alt.ların diğerlerine nazaran ekstra bir özelliği yoktu hype ı yüksekti biraz o kadar.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
hele bir şu pump sezonu açılsın da hemen herşey artar ancak ben özellikle yenilerden ve düşük marketcaplılardan, henüz sağlam borsalara girmemişlerden daha fazla ümitliyim. projeden falan değil direkt olarak aşırı kazanma hırsıyla tavan yaptıracaklarını düşünüyorum. 1 milyon doları 100 milyon dolar yapmak 100 milyon doları 10 milyar dolar yapmaktan daha kolay ve inandırıcı, halbuki ikisi de 100x!
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Şimdilerde ne vaad ederse etsinler eski yeni tokenlerin+koinlerin hepsi gözüme aynı görünmeye başladı, çok yüksek kazandıracakları konusunda hiçbir garanti yok, yeni yatırım için piyasada olumlu adımlar görmem lazım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
SYS son pump öncesi 6k lardaydı şimdi 2k larda yine 5k değerini görebilir diye düşünüyorum, takip etmekte fayda var.
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
İnsan artık yatırım yapmaya korkuyor, özellikle yeni girenlere. Ne kadar Ico dan çıkıp borsalara giren coin token varsa perişan oldular hep. Ayı sezonu altları mahvetti maalesef, elbet bu günler de geçecek. Bir boğa başlarsa inanılmaz artışlar olacak. Tabii en düşük seviyelerden alabilenler maximum karı yapacaklar. Umarım öyle bir dönem gelirde herkes hiç olmazsa yaralarını sarar ve yapabilenler de karını alıp kenara çıkar.
newbie
Activity: 82
Merit: 0
WeToken ve 0chain çok yüksek potansiyel bekliyorum ikiside ico fiyatının kat kat altında ve takımları sağlam boğa sezonunda çok iş yapacaklar en azından 100er dolarlık portfoya alın derim
full member
Activity: 387
Merit: 186
UBT, Matris konusunda iyimserim. bu iki para kazandırmaya başlar. ayrıca essentia, xyo network, pundix, ethereum classic, waves. monetha gibi değerleneceğini düşündüğüm altcoinlerden bir sepet oluşturdum.
newbie
Activity: 34
Verdiğiniz Proje başlıkları ve ilgili bilgiler için Çok teşekkürler. Bu tarz bilgilere bu işe yeni giren biri olarak oldukça fazla ihtiyacım var.
member
Activity: 504
Merit: 12
kısa zamanda fsn coin güzel haberlerde yer aldı birçok kesimin gelecek için güzel düşünceler belirtiyorlar umarım güzel geçer uzun vadedeki yol haritası.
member
Activity: 756
Merit: 16
UBT ve Matrix benimde takip ettiğim ve ileride güzel kazançlar sağlayabilecek coinler arasında yer alıyor diğerleri hakkında pek fikrim yok ama onlarıda araştırmak lazım. Tabi piyasanın şu anki hali ile yatırım yapmak biraz riskli olabilir
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Şu an ben bitcoinde bekliyorum bitcoinin artışıyla beraber tüm coinlerin daha da aşağı salacağını düşünüyorum bu yüzden bitcoinde bekleyip güzel zamanda altlara dalacağım
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Şu an piyasanın gidişatı belli değil pek. Henüz yer edinememiş coinler bu gidişat biraz daha deva mederse çöp haline gelebilir. piyasa hareketlenmeye başladığında almanızı öneririm.
member
Activity: 283
baya iddaalı post olmuş. açıkçası çoğunun geçmişini bilmiyorum. uzun vadeli yatırım yapmak için koinleri iyi araştırmak lazım. yoksa çok fazla riskli olur.
member
Activity: 504
Bence öyle bir altcoin yok, artık bütün altcoinler para kaybettiriyor ve yüksek hype oluşturan icolar bile direk zararla borsada listeleniyor. Wepower ve wanchain benim favorilerim
newbie
Activity: 20
tomo , hot, hydro, crypterium, zrx, zilliqa, cardano umut vadeden coinler..
newbie
Activity: 77
araştırılmış ve güzel bir post olmuş. tebrik ederim
full member
Activity: 386
Merit: 178
çok kazandıracak altcoinler sorusunu net olarak cevaplayacak kimse yok. herkesin desteklediği yatırım yaptığı farklı altcoinler var. normali tüm araştırmaları kendinizin yapması ve böylece elde edilen deneyim ışığında yatırım ve bounty kampanyaları katılım yapılması.
member
Activity: 406
Yazılan coinlerden sadece Tomo ile Man hakkında biraz bilgi sahibiyim, diğerleri benim için sürpriz.
member
Activity: 252
piyasada çok fazla coin çıktı aslında bu kadar fazla olması marketcap coin çoğalıyor mevcut para dağılıyor çöp coinlere bile bu yazdığınız coinlerin değerlenmesi için +bir şey olması lazım
Pages:
Jump to: