Pages:
Author

Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER - page 3. (Read 1383 times)

legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Yazdıklarınız içinde elimde tuttuklarım MAN,FSN birazda UBT var matrix ve fusiona icodan girdim bkletiyorum o zamandan beri ubtyi de fiyatı çok düşünce idexten almıştım biraz şuanda dahada düştü tabi ondan zarar yazdık malesef.bilmiyorum hold ediyorum hala ama artık hold pekte kar ettirmiyor aksine hep zarardayız
newbie
Activity: 3
Merit: 0
2013den beri kriptopara işi ile ilgileniyorsunuz ama newbie üyesiniz pek inandırıcı gelmedi.
member
Activity: 630
Merit: 37
qkc diyorum ve susuyorum patlaması yakındır
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
Millet yatırım yaparken bir token alırken ekibe mi bakıyor, projenin vaatlerine mi bakıyor yoksa sadece populariteye göre mi hareket ediyor belli değil. Mantıklı olayım derken zararlı çıkıyoruz çünkü nerde boş işler var topluluğa bakıyorsun onun peşinde. Sürü psikolojisi gerçekten ilginç bir şey. Eos ve Neo diyorum ben. 
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Tüm arkadaşlar tavsiyelerini sunsun ama yatırım yapacak üyeler kendi araştırmalarını öncelikle yaparak kripto para satın alsın. Benim tavsiyem gelecekte var olacağını öngördüğünüz ve parlamaya müsait altkoinlere çok uzun vadeli yatırımlar yapın.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Arkadaşlar Selamlar,

Uzun yıllardır 2013' den beri kripto sektöründe işlem yapmaktayım. ICO dan beri takip ettiği piyasaya çıkmış ve çıkacak olan koinleri takip ediyorum. ICO olduğu zaman projeye girmeyi pek tercih etmiyorum. Takdir edersiniz ki bir çok proje dolandırma amaçlı olarak piyasaya çıkmakta. Sizlere tavsiyem çıktıktan bir 15-20 gün sonra projeye yatırım yapmanız olacaktır. Birazdan aşağıda listeleyeceğim projeler birşeylere hizmet etmektedir. Tek tek projenin açıklamalarını yazıp kafa bulandırmak istemiyorum. WhitePaper ( Beyaz Sayfa) inceleyip kararınızı ona göre verebilirsiniz. Uzun araştırmalarım sonucu boğa sezonu başladığı andan itibaren x10 - x100 arasında bir yükseliş beklediğim projelerdir. Fiyatlar şuanda çok dip yapmışken toplamak mantıklı olacaktır.

- Fusion (FSN)
- TomoChain (TOMO)
- Matrix AI Network (MAN)
- Unibright (UBT)
- Endor Protocol (EDR)
- Dignity (DIG)

Tamamının ICO süreci bitti ve şuanda IDEX tarzı borsalarda işlem görmektedir.

IDEX borsasını nasıl kullanacağını bilmeyen kişiler için Youtube üzerinde bir arkadaş çok güzel bir biçimde açıklamış ; https://www.youtube.com/watch?v=uMsk8NuKnHY&t=668s

Bol kazançlarınız olsun.

Yanlış anlama hocam. 2013 yılından beri kripto sektöründeysen forum ile neden geç tanıştın. Ben bile 2017 Mart'ta girdim crypto işine Eylül sonu tanıştım forumla. Multi hesabın sa bu anlarım ya da eski hesabını kaybettiysen . Bu kadar forumla geç tanışman mantıksız geldi.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
EOS, NEO ve Litecoin. işte çok yüksek kazandıracak alternatif kripto para birimleri bunlar. Eos Ethereum'a rakip olacak düzeye gelecek. Neo popüler ve fiyat yükselmesi görecek. Litecoin eski ath rakamlarına ulaşacak potansiyeli barındırıyor.
full member
Activity: 353
Merit: 100
Binance borsasına eklenecek altları takip edin, gün içinde %50 oranında karlı al sat imkanı bulursunuz. Son iki ayda ettiğim karın tamamına yakını bu taktikle oldu. Çok yüksek kazandıracak alt arayan riski kabul etsin.
full member
Activity: 686
Merit: 111
geçen günlerde pundi binance'a ekleneceği zaman rakip olarak matrix chain(mana),credits (cs) ve  fusion (fsn) de rakip olarak gösterilmiş ve pundi eklendi. Pundiye rakip olacak ve binance'ın listeleyeceğine dair anket yapılan coinler bana göre kazandırabilir.
Fusion , credits ve matrixchain.
member
Activity: 448
Merit: 14
Sanırım artık eski kazançlar pek mümkün görünmüyor millet 100x lerden 1000xlerden bahsediyordu ico dan sonraki 1 sene içinde.Şimdi ise icodan 1 ethlik coin alıyorlar ico sonrasında 0.1 eth  ediyor coinlerin değeri icolar bildiğin dolandırıcılık olmaya başladı.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
şu ara hiç bir şey almayın derin btc'de kalmaya devam edin. çok yüksek kazandıracağınızı düşündüğünüz altcoinlerin fiyatı uygun görülebilir fakat btc'nin ne yapacağı belli değil daha da aşağıya gitmeleri muhtemel. çıkış trendi başlamadan altcoinlere girmeyin derim.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Lısteyı ınceledım fakat şu sıralar yatırım yapma taraftarı degilim doğru bir pozisyon almak şart.Bu sıra kim kime tutturursa mantıgı ıle ılerlıyorlar dolandırıcı scam projeler ıyıce cogaldı kıme baksak mantıgı ıyı kendısı yok ortada.Şu da bir kesin arkadaşların dedigi gibi kim nederse desin atlamamak lazım ve iyi bir araştırma yapmak gerekiyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Bakın öyle çok bilgili falan olmak gerekmiyor bunun için en acemi adamı (o bile duyduysa hype olur niyetiyle)  getirin 10 tane bilinen koini söylesin bunlardan bir sepet yapın.  Bull geldiğin de x ler peşpeşe gelir. Kimse maalesef proje şöyleymiş , ekip böyleymiş , teknoloji şuymuş bakmıyor.
full member
Activity: 490
Merit: 105
boğa sezonunda herkes kazanır zaten her coin fırlayıp gidiyor ama işte biri 5 kat biri 3 kat yapıyor siz daha çok kazandıracak olana odaklanın bence hepsi kazandırır geçen seneki gibi olursa
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
Sizin coinlerinizi bilmiyorum fakat icosunun 15-20'de birine inmiş coinleri almaya ben de çok sıcak bakıyorum. Piyasa durumundan bağımsız alıp uzun vade tutmak mantıklı geliyor.
full member
Activity: 386
Merit: 178
Tabi boğa piyasası gelmeden para yatırmanın sakıncaları var, total büyüme zamanında neye para yatırsan prim yapacak. Çok yüksek kazanç 2018 yılının başından beri unutulan bir durum, sene sonuna kadar ne olacağını merak ediyorum.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Başlıkta çok güzel tokenler listelenmiş ama uzun sürecek bir boğa sezonu başlamadan hiç birine giriş yapmam şahsen, hatta ilk 100 dışında girmemek gerektiğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
CAT.EX Exchange
Bu hafta bu soruya cevap vermek için zorlanılacak bir hafta. Düşme eğrisi olan zamanlarda tavsiye edilecek altkoin bulamıyorum. Yinede fiyatı ucuz market günlük hacmi orta sıralarda olan altcoinlerden projeyi inceleyerek alım yapılabilir.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
Waves, Monetha, Pundix, Kora Network önümüzdeki dönemde çok yüksek kazandıracak altcoinler olabilir. Boğa sezonunun geleceğine inancınızı kaybetmeyin. Piyasada şartlar çok hızlı değişir ve gelişme olur.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
önümüz dek i 1-2 ay boyunca boğa nın geleceği inancım kalmadı. Güzel haber gelirse btc ye gelecek btc için boğa demek altlar için de boğa geliyor anlamı çıkmamalı 2017 btc forkları zamanını hatırlatayım.
Pages:
Jump to: