Pages:
Author

Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER - page 6. (Read 1383 times)

member
Activity: 322
Merit: 11
BEN MANGIR MNG COİNİ ARAŞTIRDIM. ÇOK YÜKSEK BİR TEKNOLOJİSİ VAR. İCO AŞAMASINDAN YENİ ÇIKTI. ETHEREUM İCO DAN SONRA 04$ İLE DEĞER BULMUŞTU. MANGIR 0.47 $ İLE ÇIKIYOR. ℅100 YERLİ VE KENDİ BLOK ZİNCİRİ VAR. ALTIGEN ŞEKLİNDE BİR TEKNOLOJİSİ VAR Kİ HENÜZ DİĞER COİNLERDE BU TEKNOLOJİ YOK. KESİNLİKLE İNCELEYİN: telekomnetankara.wordpress.com  ADRESİNDE GENEL BİLGİLENDİRME VAR.

Burada sana sadece gülerler Wink
Üye olmuşsan önce aç bak forumda şu methettiğin mangır coin ile ilgili konu var mı onu araştır. Buradan sana ekmek çıkmaz. Altıgen şeklinde teknolojisi varmış yavrum benim.
BAĞIRA BAĞIRA KONUŞMANA GEREK YOK BİZ SENİ OKUYABİLİYORUZ

Her şey tamam savunmuş falan da asıl caps locku açmasına uyuz oldum zaten.
Birde biz ne halt olduğunu bilmiyormuşuz gibi burada bas bas bağırmış  Grin bunlardan bir kaç tane daha var yeni üye. Seri üyelik açıp mangırı övüp yok oluyorlar. Aynı cümleler aynı şeyler.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
kendi yatırımlarım wan coin, icx, bnb, zrx ve neo şeklinde. bir miktar ziliqa da alacağım yakın tarihte. sizin listenizden ise man harici açıkcası yatırım düşünmezdim. size bol kazanç dilerim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
neo,ethereum dışında pek kayda değer yatırımım olmuyor açıkçası bunların dışında güvendiğim pek coin yok faydalı konu olmuş
full member
Activity: 602
Merit: 100
Ayne market hacmi mart ayına göre neredeyse yarı yarıya azaldı bu da olumsuz bir gelişme tabi ki, benim de ıco suna katılıp beklenti içine girdiğin tokenler oldu ama çok da beklediğim gibi çıkmadı
member
Activity: 294
Merit: 10
Su an marketteki altcoinler o kadar deger kaybettiki hepsi 5-10 kat yapsa bile 2017 sonundaki degerlere ulasmasi mumkun gozukmuyor. Yeni cikan ICO larda para toplayamiyorlar. Kripto marketinden para cekilmeye devam ediyor. Bu surecte herhangi bi cilgin artis beklemek hayalcilik olur. Ama yinede umudumuzu yitirmeyelim
member
Activity: 266
Merit: 23
Siz siz olun kesinlikle birisi bir coin önderdi diye gidip hemen bodoslama atlamayın...

Bir insan çıkıp bu coinler şu kadar artacak diyebilir. Çok normal.

Herkesin genelde inandığı duygusal bağlandığı coinler oluyor uçacak kaçacak sanılıyor kopulamıyor sonrada bir bakıyorsunuz diğer fırsatlar kaçmış. Coinlerle duygusal bağ kurmayın.

Bakın sayısız örnek mevcut.

Ncash shillendi
Daostack ( Gen ) shillendi
Peepcoin shillendi
Pundix shillendi.

Hepsinin sonu hüsran...

Hele hele öyle duygusal adamlar vardı ki pundix 230 lara varmış bilmem kaç kat yapmıs olmasına rağmen ısrarla aldırmaya çalıştılar.

Aman ha sakın arkadaşlar çok dikkatli olan zaten çok yükseldi buralardan almak çok riskli diyenlerle dalga geçtiler laf attılar. Engellediler.

Sonuç 180-200 lerde pundix alanlar büyük zararda. Bekliyorlar. Bir şey diyeni engellediler.

Böyle coinleri daha dipdeyken henüz herkes almamışken alabiliosanız alın. Aksi halde 5x-10x yapmıs coin çok risklidir.

Peepcoin 10-11 satsdan bir gecede 1 sats a düşdü.

Daostack ı gece gündüz discordda övdüler girenin hali perişan oldu.

Siz siz olun kimse bir coine gönülden bağlı deli gibi övüyor diye girmeyin.

Şunuda eklim aylardır deli gibi düşen coinlerden zarar etmemek kar etmek istiyorsanız yeni girecekseniz bence kendini ispatlamıs ilk 15-20 deki coinlere girin .

Çünkü onların düştükleri yere geleceği hatta geçeceği diğerlerine göre biraz daha büyük ihtimaldir.

Örneğin

1500 leri görmüş etherium 450-500 dolar
190 ları görmüş neo 30-35 dolar
4500 leri görmüş bitcoin cash 800 dolar

Daha stellar riple gibi coinleride sayabiliriz.

Buralar daha sağlam kalelerdir. İlk etapda buralardan kar yapmak bence daha mantıklıdırç

Sonra karınızın bir kısmıyla risk almak istiyorsanız alır  hidden gemlere yatırım yaparsınız.

Bence olması gerken budur.

Bence çok güzel açıklamış. Member'lığın hayırlı olsun:)
newbie
Activity: 266
Merit: 0
çok yüksek kazandıracak koinlere çok fazla odaklanmamak gerekiyor diye düşünüyorum ben, zira burada önemli olan az ama öz kazanmak
jr. member
Activity: 50
Merit: 14
Teşekkürler çok iyi bir paylaşım olmuş. Bu coinleri araştırma listeme alıyorum uzun süre geçmeden bakıp biraz da olsa toplamam lazım, yeni coinler de eklenirse bu listenize öğrenmeyi canı gönülden isteriz

Tabiki dikkate alıp güncellemeye devam edeceğim. İlginize teşekkür ederim. Smiley
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
beklentinizi oluşturan sebepleri de yazsaydınız daha aydınlatıcı ve doyurucu olurdu. benim çok kazandırmasını beklediğim coinler eos-neo-zilliqa. neo zaten ethereuma rakip eosta bazı sıkıntılar var ama ekibi çok iyi zaten icosu hepimizin maumu. zilliqa ise tamamen hissiyat.
jr. member
Activity: 94
Merit: 1
Tedbirli olma ve duygusal olmama konusunda ben de hemfikirim. Saplanıp kalmamak gerek, geriye dönüp tekrar araştırıp kar varken değerlendirip satmak gerek.
Benim sepetimde olanlar
XSN, DBIX, NIX, HKN

Genelde anlık vurkaç tokenlar hariç hodl için iyi proje ve düşük total supply olanları seçiyorum.
Herkese bol kazançlar...
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Benim favorilerim ise şunlar: EOS, BNB, NEO, ZRX. Bunlar halihazırda piyasada olup da gelecek vadedenler. Tezos ise 1 yıllık beklemenin ardından yeni girdi ve ilk 20'de yer alıyor. Tezos'dan da umutluyum. Geçmişte imzasına girdiklerimden ise Apollo ve DIW'den az da olsa umudum var.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Siz siz olun kesinlikle birisi bir coin önderdi diye gidip hemen bodoslama atlamayın...

Bir insan çıkıp bu coinler şu kadar artacak diyebilir. Çok normal.

Herkesin genelde inandığı duygusal bağlandığı coinler oluyor uçacak kaçacak sanılıyor kopulamıyor sonrada bir bakıyorsunuz diğer fırsatlar kaçmış. Coinlerle duygusal bağ kurmayın.

Bakın sayısız örnek mevcut.

Ncash shillendi
Daostack ( Gen ) shillendi
Peepcoin shillendi
Pundix shillendi.

Hepsinin sonu hüsran...

Hele hele öyle duygusal adamlar vardı ki pundix 230 lara varmış bilmem kaç kat yapmıs olmasına rağmen ısrarla aldırmaya çalıştılar.

Aman ha sakın arkadaşlar çok dikkatli olan zaten çok yükseldi buralardan almak çok riskli diyenlerle dalga geçtiler laf attılar. Engellediler.

Sonuç 180-200 lerde pundix alanlar büyük zararda. Bekliyorlar. Bir şey diyeni engellediler.

Böyle coinleri daha dipdeyken henüz herkes almamışken alabiliosanız alın. Aksi halde 5x-10x yapmıs coin çok risklidir.

Peepcoin 10-11 satsdan bir gecede 1 sats a düşdü.

Daostack ı gece gündüz discordda övdüler girenin hali perişan oldu.

Siz siz olun kimse bir coine gönülden bağlı deli gibi övüyor diye girmeyin.

Şunuda eklim aylardır deli gibi düşen coinlerden zarar etmemek kar etmek istiyorsanız yeni girecekseniz bence kendini ispatlamıs ilk 15-20 deki coinlere girin .

Çünkü onların düştükleri yere geleceği hatta geçeceği diğerlerine göre biraz daha büyük ihtimaldir.

Örneğin

1500 leri görmüş etherium 450-500 dolar
190 ları görmüş neo 30-35 dolar
4500 leri görmüş bitcoin cash 800 dolar

Daha stellar riple gibi coinleride sayabiliriz.

Buralar daha sağlam kalelerdir. İlk etapda buralardan kar yapmak bence daha mantıklıdırç

Sonra karınızın bir kısmıyla risk almak istiyorsanız alır  hidden gemlere yatırım yaparsınız.

Bence olması gerken budur.

Arkadaş ile birebir aynı görüşteyim. Zaten bu piyasada biraz tecrübelenen, her duyduğu coine atlamaması gerektiğini anlıyor.

Borsada btc ve altlarda belirli bir yatırımım var, al-sat yapmıyorum. Buradaki yatırım boğa sezonunu bekliyor. Yaklaşık 7 aydır piyasaya hiç para katmadım, boğanın ilk ayak sesleri duyduğunda kademeli olarak ETH, NEO girişleri yapmayı planlıyorum. En risksiz ve belki size kısa vadede 2x yaptıracak hamle budur.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
PLATIO - Smart Banking Ecosystem
Tavsiye için teşekkürler takipte kalacağım, bu aralar işlem hacimlerinin aşırı düşüklüğü yatırım için bir fırsat olmakla beraber yanlış bir tercihte çok büyük de risk oluşturuyor bu yüzden ince eleyip sık dokumak gerekiyor.
member
Activity: 336
Merit: 17
Önemli olan bence doğru zamanda yatırım yapmak. Şuan nerdeyse tüm coinler 3-4 ay önceki fiyatının yarısından bile aşağıda bazıları ise 4-5 kat düştü daha fazla düşenlerden var elbette. Yani yeni çıkanlara yatırım yapmak daha mantıklı geliyor.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Valla arkadaşlar çok yüksek kazandıracak altcoin yoktur unutmayın! Boşuna paranızı bağlamayın ben de GEM hesabı bunların bir çoğunu idex ten aldım nerdeyse 4 te 1'ine indi değerleri. Grafikleri öğrenin analiz yapın ne zaman yükseleceğini kestiremediğiniz bir coine girmeyin hodl etmeyin aç kalırsınız benden söylemesi.

Nasıl çok yüksek kazandıracak altcoin yoktur ya? Bu ne saçma bir cümle. Doğru zamanda yatırım yaparsan şansın da varsa 50x de yaparsın 100x de. İlk 100de yer alan coin tabi ki kendini katlayamaz, kalkıp da hacmi bitcoini geçecek bir coin henüz olmadı. Altcoinler zamanı gelince kazandırır Wink
full member
Activity: 406
Merit: 101
marketcap çok yüksek değerlere ulaşmadan bitcoin dahil coinlerin yüksek kazandıracak bir hali kalmadı. baksanıza eskiden tek tük hack olayları yaşanırdı artık neredeyse her ay borsa ya da coin token patlıyor. bu gidişle geçen yılı mumla arayacağız.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
ICON, ADA , Aion ve Wanchain . Bunlarda benim favorilerim . 100x zor fakat neden 10x olmasın .

100 x olur da bir koinden olmaya bilir. Birinden alırsın 10x diğelerine atarsın ordanda gelir 3er 5er x ozaman olur. Yeter ki bull a girelim ozaman herşey mümkün.
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Matrix AI Network (MAN) burada bir makelede yazıyordu ben de orada inceledim. Şu anda diğerlerini de incelemeye alıyorum.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Takipe aldım, araştırmayı yapıp gözlemledikten sonra geleceği olan olduğuna kanaat getirdiklerimi buraya da yazarım.
full member
Activity: 280
Merit: 106
Valla arkadaşlar çok yüksek kazandıracak altcoin yoktur unutmayın! Boşuna paranızı bağlamayın ben de GEM hesabı bunların bir çoğunu idex ten aldım nerdeyse 4 te 1'ine indi değerleri. Grafikleri öğrenin analiz yapın ne zaman yükseleceğini kestiremediğiniz bir coine girmeyin hodl etmeyin aç kalırsınız benden söylemesi.
Pages:
Jump to: