Pages:
Author

Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER - page 8. (Read 1383 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
Bu başlığı aslında danışma bölümü olarak kullansak daha iyi olmaz mı? Benim aklımda bikaç tane coin var hatta bazılarından biraz da elimde var. Merak ettiklerimizin adlarını yazsak ve tecrübeli arkadaşlar fikirlerini belirtse.
newbie
Activity: 118
 Herkes boğayı bekliyorda bence aşırı değerlenen kripto paralar şu an normal seyirlerinde. Bir anda ne olacakta coinler ×100 yapacak bilmiyorum. Arada bazı koinler sıyrılıp bu günlerde bile ×2-3 yapabiliyor ama biraz şans işi gibi bu işler. Güvendiğiniz koin leri kısa zamanda x100 yapacak diye değil ama uzun vadeli güzel bir kazanç bırakabilir düşüncesi ile alırsanız daha mantıklı olur bence
newbie
Activity: 280
bu koinlerin bende kazandıracağını düşünüyorum, içlerinden 2-3 tanesi çok sağlam başarıı projeler diye düşünüyorum
newbie
Activity: 43
iDealcash Coin 1.000.000.000 Supply var ama fiyatı 10 satoshi ? Fiyat tahminleri 1.senede x40 2.senede x200 olarak bir cryptocu tarafından yapılmış. 8 saniyede transfer yapılıyor ve transfer ücreti 0.001 deal yani 0.01 satoshi oluyor Cheesy Mobile walletları da var ve %30 yıllık faizli POS Coin bana kalırsa en ölüsünden 50-100 sat değeri var

Coni Token şuan çok fud yediği için dip yapmış durumda bir sonraki etkinliğe artacağını düşünüyorum

MAN
REBL
jr. member
Activity: 50
Merit: 14
Teşekkürler kardeşim yer imilerime ekledim sağolasın.

Sen sağol ben teşekkür ederim. Smiley
newbie
Activity: 112
Bencede alt coinlere yatırım yapmak en mantıklı olur çünkü alt coinlerde işlem hacimlerinde iniş çıkış 3 yada 5 kat olabiliyor hatta daha fazla iyi analiz ve iyi takip sayesinde müthiş karlar yapılabilir
newbie
Activity: 62
MCT, NEO ekosisteminde iyi bir yer edilebileceğini  düşündüğüm bir token. Hydro gibi yine ICO'su yok. sadece airdrop ile dağıtıldı. NEO adreslerinizde bulunan NEP5 token türü sayısı*1000 kadar gelmiştir size de. İsmi MCT (master contract token). Birkaç kullanım alanı var. Birisinden söz edicem. Normalde NEO için smart contract deploy ederken 490 GAS gerekiyo ama 10 bin MCT stake ederseniz bu 90 GAS'a düşüyo. Bu MCT'yi değerli kılıyo. Hotbit'de fiyatı yaptığı işe nazaran oldukça düşük(Şu anda 190 satoshi)  1000 tanesi 1 NEO fiyatından exchange'e girmeden OTC ile bir miktar almıştım. Az az toplamaya devam ediyorum. Kendi araştırmanızı yaparak bir göz atmanızı tavsiye ederim. YTD.

Kaynaklar

https://github.com/Splyse/MCT/blob/master/README.md

https://neonewstoday.com/development/splyse-airdrop-master-contract-tokens-to-nep-5-users/
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
başlık sahibi kendisinin kazançlı olacağını düşündüğü tokenleri listelemiş. x10 x100 kazanacağınızı düşünüp bunlara doğrudan atlamanız yanlış olur. tokenleri araştırdığım için veya arkadaşı tanıdığım için falan söylemiyorum bunu, söylememin asıl sebebi sadece başkalarının düşünceleri ile yatırım yapılmaz.

tokenler bunlar. yatırım yapacaksanız kendi araştırmanızı yaptıktan sonra yatırım yapın.
newbie
Activity: 28
iconu bende seviyorum fakat piyasadan en çabuk etkilenen coinlerden birisi ümidim git gide azalmaya başladı
newbie
Activity: 44
Teşekkürler kardeşim yer imilerime ekledim sağolasın.
newbie
Activity: 168
İyi araştırıp almakta fayda var milletin aklı yerine kendiniz araştırın. 10x belki olabilir ama şu piyasada 100 x hayal bence insanları yanıltmayalım. Kötü tokenler değil paylaşılanlar bu arada.
jr. member
Activity: 50
Merit: 14
Arkadaşlar koinleri araştırıp almak tabiki sizin elinizde. Mutlaka detaylı bir araştırma yapmadan almayın. Ben kendi araştırma ve fikirlerime göre bir liste çıkarttım gerisi sizde Smiley
member
Activity: 322
Merit: 32
Paylaşım için çok teşekkürler. Matrix ai yi bende takip ediyordum şimdi diğerlerine de bakıp, araştıracağım. Ayrıca bende Quarkchain'e yatırım yaptım bir miktar ve geleceğinin parlak olacağını düşünüyorum şahsen.
newbie
Activity: 294
Bence piyasa kötü olduğu için altcoin yatırımlarını bir süre ara vermek gerekiyor diye düşünüyorum, zira kötü bir dönemden geçiyoruz
member
Activity: 294
Merit: 10
hocam güzel bir tespit olmuş, ama koin alırken çok büyük karlar vs, beklelemek gerekiyor zira büyük zararlar da söz konusu oluyor
full member
Activity: 405
Merit: 104
Ben de bir tane önereyim, hatta son zamanlarda bunun gibisine denk gelmedim :

Hydrogen Platform

Ben yazdıktan sonra 2x yaptı.

Bu daha yolun başı. İncelemenizi yapın, aklınıza yatıyorsa uçakta yerinizi alın. bu ay hydro açısından oldukça hareketli geçecek, önümüzdeki hafta 2 yeni borsaya giriyor + banka anlaşması açıklanacak.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Bunların çok fazla kazandıracağına inanmıyorum. En başta yazdığınız FCT pre selde %90 satış yaptı. Asıl yatırımcısına yani crowsale'de 2 3 m dolarlık bakiye açtı. Onuda on türlü çekilişe tabi tuttu. Bu tarz ayrımcılıklar ve merkezi oluşumlar bana göre tutmaz.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Başlığınız çok iddialı olmuş umarım yanılmazsınız. Boğa sezonunda çöp coinler bile bazen 10x yapabiliyor , ben şahsen başkalarının tavsiyelerine göre değil de kendi araştırmalarıma göre karar veriyorum. Elinize sağlık yinede bizimle bilgilerinizi paylaşmışsınız.
newbie
Activity: 11
ICO zamandından takibe almak ve makul miktarda yatırım yapmak hodl durumda kesinlikle kararlı bir düşünce olabilir. Paylaşım için teşekkürler Smiley
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Bence de ICO sürecinden gelen bu tarz projeler kar potansiyeli içeriyor. Ancak ben olsam bu şekilde isim vererek paylaşamazdım. Bunlardan bir veya ikisi mutlaka değer kaybeder ve bu olunca herkes size olmadık yazılar yazar. Maalesef internet dünyası böyle. Yine de ben kendi adıma teşekkür ederim. Biraz inceleyip alım yapmayı düşüneceğim.
Pages:
Jump to: