Pages:
Author

Topic: ÇOK YÜKSEK KAZANDIRACAK OLAN ALTKOİNLER - page 5. (Read 1383 times)

jr. member
Activity: 50
Merit: 14
fushion ve tomo benimde araştırdığım coinler arasında uzun vadede atırım yapılırsa güzel bir miktar para bırakma ihtimali yüksek .

..
member
Activity: 406
Merit: 12
Kripto paralar gibi neyin ne olacağı anlık değişebilen piyasalarda, proje çok iyi değilse ileriye dönük öngörüler sağlıklı olmaz fakat takip edilebilir. Boğa sezonu gelirse ciddi artışlar görebiliriz. Bakalım neler olacak. Takipteyim.
full member
Activity: 490
Merit: 105
fushion ve tomo benimde araştırdığım coinler arasında uzun vadede atırım yapılırsa güzel bir miktar para bırakma ihtimali yüksek .
newbie
Activity: 179
Merit: 0
Ben bu piyasayla 6 ay gibi kısa bir süredir tanışıyorum. Kısa surede şunu öğrendim ki whitepaper coinin değerinin yukselecegine hicbir şekilde delil degil. Bu poyasada hangi coinin degerlenebilecegini tahmin edecek hiçkimse yok. O yuzden kendi kararinizi kendiniz verin ve bana kalırsa kimseye de inanmayin
member
Activity: 336
Merit: 10
benimde aldığım ve ciddi kazanc elde edeceğimi düşündüğüm altconler deex xsn bnb etc doge coininlerini alıp kenara çekiip beklemek lazım sabırla beklemek gerek o zaman hep birlikte görecegiz.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Ocn der geçerım boğada guzel yukarı atarlar kendılerını ayrıca aırdrop yapıyorlar ocpay dıye ocn tutanlara ocpay verılcek 50 ay devam edıcek takıp edeblırsnız
full member
Activity: 392
Güzel projeler seçmişsiniz bence de, biraz da wan neblio düşünebilirsiniz bunlardan da büyük beklentim var benim, ocaktaki gibi bir boğa gelsek nerelere uçarlar kestiremeyiz ama 5 10 kat en azından beklentim var.
member
Activity: 448
Güzel koinler var listende ancak bull geldiğin de zaten herşey yükseliyor, bull gelmeden de bu koinlerin sağlam haberler dışında hareket etmesi çok ta mümkün gözükmüyor. Bull geldiğinde de bütçeye göre girmekte yarar var, bull da en önemli takip kıstasım hacim.
newbie
Activity: 18
sanırım bir coine duygusal bağlanmamak gerek ico dan girene birşey demiyorum ama düşük bir coine girmek bu aralar yürek ister
full member
Activity: 406
Merit: 158
Tomo, matrix ve endor bende de bulunan altcoinlerden, içlerinde en çok tomo yu seviyorum fakat hepsinden iyi kar bekliyorum açıkçası, fiyatları aşırı düşük alabilcek olanlara ben de öneririm araştırmasını.
member
Activity: 392
Sondaki dignity bilmiyorum diğerlerinin ciddi geleceği varda dignity ilk görüşüm ve hiç bi fikrim yok az baktım sanmıyorum çok yüksek kazandıracağını bu coinin ama girenler inşallah kazanırlar tabi
member
Activity: 294
Merit: 11
Elixir, ICX diyorum. ICX bilinse de Elixir üstüne çok kişinin düşmediği bir token.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
sepete bir iki ekleme daha yapılabilir biraz riskli olmuş
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Platform coinleri iyi kaznadiriyor eyvallah ama oraya birde holochain eklemenizi rica edecegim.

Kesinlikle katılıyorum. Holochain & Hydrogen o listede kesinlikle olmalı.

Adi nekadar cok beraber anilsada bu ikisinin islevleri farkli coinler Smiley Hydrogen guzel bir proje maasimi alinca ufak bir yatirim yapmayida dusunuyorum ama Holo cok daha iyidir Smiley Adini daha cok anmamiz lazim diye dusunuyorum.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
EOS'u da oraya ekleyebilirsin çok iyi çalışıyorlar hiç durmuyorlar denebilir. mainnetlerinde sorun olmuştu ve piyasa durumu da eklenince fiyat da aşağıda kaldı. 100-150 dolar civarı bekliyorum ben yıl sonunda eos'u.
newbie
Activity: 84
koru korune baglanmak sacma oluyor zaten. Herkesin bir acisi var bu yuzden. Benimde stratis di. Son zamanlarda wanchain e bakiyorum. Neo tabanli alt coinlere.
full member
Activity: 420
fusion ve matrix chain'e bende katılıyorum bu arada arkadaşlar eloncity blockchain temel yapı taşı yatırımı almış haberiniz olsun Smiley mail olarak geldi isteyene maili atabilirim.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Tavsiye edilen altcoinlere genel itibariyle katılıyorum. Dignity'yi daha önce hiç duymamıştım o yüzden fikrim yok ama diğerlerinin ileride iş yapacağına inanıyorum.
full member
Activity: 411
Merit: 134
Platform coinleri iyi kaznadiriyor eyvallah ama oraya birde holochain eklemenizi rica edecegim.

Kesinlikle katılıyorum. Holochain & Hydrogen o listede kesinlikle olmalı.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Pages:
Jump to: