Pages:
Author

Topic: Concursuri/tombole pe bitcointalk (sau pe aprope) - page 13. (Read 13030 times)

legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker

Din pacate nu, doar unul Smiley Am corectat postarea anterioara.

Ei nu te plange. Bucura-te cat tine norocul. Felicitari!

Hehe, merci!



Am reusit, in mod impresionant, sa particip si la acest concurs, si la urmatorul (Utopia). Parca incepe sa se mai dezghete si timpul meu de stat pe forum  Cool
Asadar, bafta sa avem!

Sa fie cu noroc!
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Avem doua concursuri noi!

Doua?

Aici am reusit sa castig din nou Roll Eyes Ceva nu-i a buna, prea multe concursuri am castigat in utlima vreme...  Grin

Ei nu te plange. Bucura-te cat tine norocul. Felicitari!



Am reusit, in mod impresionant, sa particip si la acest concurs, si la urmatorul (Utopia). Parca incepe sa se mai dezghete si timpul meu de stat pe forum  Cool
Asadar, bafta sa avem!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 10
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-10-5450459

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 4 mai 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem concurs nou!

[FREE RAFFLE] 510th - ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-CYPHER HODL PRINTED COIN + NFT
https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-510th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-coin-nft-5450018

Se pot castiga urmatoarele: o moneda Cypher Hodl printata la imprimanta 3D si un NFT.


Organizator: krogothmanhattan

Poate participa oricine daca s-a inregistrat anterior datei de 1 februarie.
Modalitate de inscriere: se alege un numar de la 00 la 99 (care nu a fost deja rezervat).
Transportul: gratuit in SUA; pentru restul lumii se va discuta cu minerjones.

Concursul este identic cu cele anterior realizate de OP.



Multumesc de postare si de atentionari.

Oricand Smiley

Iar a trecut saptamana si nici nu am observat. La "fun fair" nu remarcasem ca s-a tras castigatorul. La Sinbad am verificat acum si sunt surprins ca am reusit sa introduc a doua predictie, nu mai eram sigur ca o postasem.

S-a incheiat si ⚽ Sponsors: UTOPIA & Igebotz: FA Cup Semi-Final competition $50 prize. Aici am reusit sa castig din nou Roll Eyes Ceva nu-i a buna, prea multe concursuri am castigat in ultima vreme...  Grin
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Multumesc de postare si de atentionari. Am facut curatenie.
Iar a trecut saptamana si nici nu am observat. La "fun fair" nu remarcasem ca s-a tras castigatorul. La Sinbad am verificat acum si sunt surprins ca am reusit sa introduc a doua predictie, nu mai eram sigur ca o postasem.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 9
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-9-5449647

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 27 aprilie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]



Iti pot confirma ca am primit acea plata, acum de curand.

Iata o veste foarte buna Smiley

data fiind reputatia organizatorului, nu o sa imi bat capul.

Looooooool! Eu (si cred ca si 1miau) eram curios, mai degraba, daca te va ignora si pe tine, considerandu-te a fi in cârdasie cu mine, pe mine ignorandu-ma pentru cârdasia cu 1miau =)))


As adauga ca voi pune pe prima pagina concursulrile - sper sa nu uit nimic - si o sa sterg concursul cu acea lupta care se pare ca nu va avea loc.

Poti sterge, de asemenea, si topicul 🍀🍀 whirlwind.money | Review Campaign | Write a review & earn up to $100! 🍀🍀. Recenziile au fost sistate de pe 10 aprilie.

Aditional, poti sterge si


Iar


poate fi mutat in sectiunea

Concursuri la care înscrierea s-a încheiat și se așteaptă anunțarea câștigătorilor (parte care poate dura și mai multe luni)
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Ah, si apropo de campania de recenzii, mi-am amintit alta treaba: ai primit plata de la Betnomi pentru recenzie?

Iti pot confirma ca am primit acea plata, acum de curand.

Participantii trebuie sa ghiceasca monedele din Top 20 CoinMarketCap.

Cum sansele sa ghicesc asa ceva sunt slabe si necesita munca de explorare a pietelor, data fiind reputatia organizatorului, nu o sa imi bat capul.


La celelalte concursuri o sa incerc sa intru (multumesc!).
As adauga ca voi pune pe prima pagina concursulrile - sper sa nu uit nimic - si o sa sterg concursul cu acea lupta care se pare ca nu va avea loc.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

[2]Prediction game - CMC Top20 - Drive a Lambo?
https://bitcointalksearch.org/topic/2prediction-game-cmc-top20-drive-a-lambo-5448931

Se pot castiga urmatoarele: locul 1: o masinuta Jochen Schweizer "Dream Car Drive" in valoare de 149 euro; locul 2: 50 euro in BTC.

Organizator: MinoRaiola

Participantii trebuie sa ghiceasca monedele din Top 20 CoinMarketCap. Pot participa doar cei care au minim 10 merite. Nu sunt acceptate conturile multiple.Submissile trebuie introduse pana la data de 30 aprilie 2023.
Se vor acorda 2 puncte pentru ghicirea ordinii corecte fiecarei monede din Top 20 CMC, 1 punct pentru ghicirea fiecarei monede din Top 20 CMC, iar in caz de egalitate se va lua in calcul ghicirea pretului BTC la data de 23.12.2023, ora 20:00 CET. Inscrierile se fac in acest topic: https://bitcointalksearch.org/topic/2tippspiel-cmc-top20-drive-a-lambo-5447314.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
1. [COIN], 2. [COIN], 3. [COIN], 4. [COIN], 5. [COIN], 6. [COIN], 7. [COIN], 8. [COIN], 9. [COIN], 10. [COIN], 11. [COIN], 12. [COIN], 13. [COIN], 14. [COIN], 15. [COIN], 16. [COIN], 17. [COIN], 18. [COIN], 19. [COIN], 20. [COIN]

BTC Price on 23.12.2023: XXX.XXX$

Transportul: gratuit.

Atentie, organizatorul este un postac penibil si plagiarist si isi rezerva dreptul de a refuza pe unii dintre participanti. Pana acum, din ce observ, nu a luat in calcul (fara a exclude explicit insa) submisiile facute de mine, 1miau si Nestade (pe Nestade l-a ignorat pentru ca stie ca este in cârdasie cu 1miau, iar pe mine si pe 1miau ne-a exclus pentru recenziile pe care i le-am dat Smiley Exista posibilitatea ca acest concurs sa fie urmat de niste recenzii negative, dar vom mai vorbi pe tema aceasta.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem doua concursuri noi!

[FREE RAFFLE] 509th - ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-CYPHER HODL PRINTED COIN
https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-509th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5448725

Se pot castiga urmatoarele: o moneda Cypher Hodl printata la imprimanta 3D.


Organizator: krogothmanhattan

Poate participa oricine daca s-a inregistrat anterior datei de 1 februarie.
Modalitate de inscriere: se alege un numar de la 00 la 99 (care nu a fost deja rezervat).
Transportul: gratuit in SUA; pentru restul lumii se va discuta cu minerjones.

Concursul este identic cu cele anterior realizate de OP.



Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 8
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-8-5448768

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 20 aprilie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]

La concursul precedent am avut noroc si am reusit sa castig locul 1  Roll Eyes
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Atunci mai am timp sa intru. Interesant concursul, premiile sunt foarte faine.

Dap, asa este. Atentie insa, organizatorul a raspuns intrebarilor mele si data finala a submiterii / editarii voturilor este 6 mai, ora 23:59:59, ora Parisului (deci nu 7 mai, cum scrisese anterior). Aditional, am aflat si ca transportul este gratuit, ceea ce este o veste cat se poate de buna.

Daca am inteles bine, nu este obligatorie purtarea reclamei la concurs. La prima citire am crezut ca e si aia o cerinta. Phew!

Asa este, nu e obligatoriu. Cine nu este inrolat intr-o campanie de semnaturi, daca doreste, poate purta aceasta semnatura, pentru promovarea concursului (ale carui premii deja sunt in crestere Smiley).

Multumesc ca te ocupi cu postatul concursurilor... pana cand o sa am din nou timp mai mult. Altfel as pierde jumatate din ele.

Cu placere, oricand Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Predictiile pot fi submise si editate pana la data de 7 mai

Atunci mai am timp sa intru. Interesant concursul, premiile sunt foarte faine.
Daca am inteles bine, nu este obligatorie purtarea reclamei la concurs. La prima citire am crezut ca e si aia o cerinta. Phew!

Multumesc ca te ocupi cu postatul concursurilor... pana cand o sa am din nou timp mai mult. Altfel as pierde jumatate din ele.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

My first contest : win a hardware wallet, a steelwallet and satoshis!
https://bitcointalksearch.org/topic/my-first-contest-win-a-hardware-wallet-a-steelwallet-and-satoshis-5448396

Se pot castiga urmatoarele: un portofel hardware  BitBox02, in valoare de 139 euro (pentru locul 1); unul Steelwallet, in valoare de 65 euro (pentru locul 2); 0.003 BTC. Daca nu apar sponsori, premiul in BTC va fi trimis castigatorului de pe locul 3. Daca suma va fi suplimentata, ea va fi divizata astfel: 50% catre locul 1, 30% catre locul 2 si 20% catre locul 3.


Organizator: Becassine

Poate participa oricine daca are rang minim de Full Member, cu conditia sa fi castigat minim 10 merite in ultimele 3 luni.
Modalitate de inscriere: participantii trebuie sa ghiceasca pretul BTC in franci elvetieni de pe CoinMarketCap (iata ceva inedit) la data de 22 mai, cand se sarbatoreste Bitcoin Pizza Day. In caz ca vor fi doi participanti care au ghicit pretul corect, castigator va fi declarat cel care a facut primul predictia. Predictiile pot fi submise si editate pana la data de 6 mai, 23:59:59 ora Parisului.
Transportul: gratuit.

Participantii interesati pot purta si o semnatura creata de jayce special pentru concurs.



Concurs rapid

Merci, NeuroticFish! La acesta nu m-am inscris insa. Dar iti urez mult succes Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Concurs rapid:

[FREE RAFFLE] Happy Easter
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-happy-easter-5448152

Organizator: MJ

Premii:

1x Cardsmiths MR8 holofoil card
1x S1DARTA0 sticker
1x 2020 1 Goldback note
1x Cryptogreetings BTC card
5x Doge wallet cards



Cel mai probabil transportul nu este gratuit in afara SUA.
Participare: se alege din lista o pereche de numere (care nu au fost deja alese). Fiecare persoana va primi astfel 2 numere, adica 2 sanse.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem concurs nou!

Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 7
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-7-5447895

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 13 aprilie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]



Il vazusem pe al lui Krogoth, dar am zis sa astept, poate schimba titlul sa reflecte premiul  Wink (nu ca ar conta asa mult, ambele premii sunt faine).

Intre timp a actualizat titlul -- este vorba de o moneda, nu de o masinuta. Si, ca tot veni vorba, am primit moneda de la tombola nr. 500. Este foarte draguta Smiley Scrie pe ea ca este si incarcata (cu 1000 satoshi), dar nu este incarcata -- e doar prototip (mi-a confirmat krogoth).

La cel cu 100 para pentru recenzie am pierdut startul.. plus ca nu stiu daca as avea timp sa fac o recenzie intr-adevar ca lumea.

Nici eu nu am inceput sa lucrez la recenzie. Sa vad daca o sa am timp in weekend.

Avem re-editarea concursului Sinbad.io, sa ghicim care va fi pretul Bitcoin la sfarsitul lunii

Merci, NeuroticFish! Aici, ca de obicei, voi posta in ultimele zile ale concursului Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Asa e, ai dreptate! M-am incurcat eu Smiley

Nu-i bai. Ori sunt obosit, ori ma sperii prea usor. Oricum, e problema mea  Cheesy



Multumesc pentru postari. Multe oportunitati interesante.
Il vazusem pe al lui Krogoth, dar am zis sa astept, poate schimba titlul sa reflecte premiul  Wink (nu ca ar conta asa mult, ambele premii sunt faine).
La cel cu 100 para pentru recenzie am pierdut startul.. plus ca nu stiu daca as avea timp sa fac o recenzie intr-adevar ca lumea.



Avem re-editarea concursului Sinbad.io, sa ghicim care va fi pretul Bitcoin la sfarsitul lunii:

Sinbad.io April Bitcoin Price Prediction Challenge!
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/sinbadio-april-bitcoin-price-prediction-challenge-5447399

Organizator: SinBad.io

Se castiga: 6, 5 sau 4 mBTC (primele 3 locuri).

Prima incercare va fi pana in 10 aprilie, a doua incercare intre 11 si 20 aprilie. Pretul de ghicit este pretul care va fi in 30 aprilil la ora 10 GMT. Formatul este:
Code:
Prediction 1: $xx,xxx.xx
bech32 address:

Neaparat intre 11 si 20 martie vei scrie (o singura data) cat crezi ca va fi pretul Bitcoin (in $, coinmarketcap) in... 30 martie la ora 10 GMT? De data asta nu pare sa fi specificat. Formatul este:
Code:
Prediction 2: $xx,xxx.xx
bech32 address:

Cele mai bune 3 predictii vor fi premiate in bani (6, 5 respectiv 4 mBTC)
Pentru a participa, un cont trebuie sa aiba cel putin 50 de postari inainte de 31 martie.
Nu este permisa/acceptata editarea predictiilor.
Ambele predictii sunt obligatorii.



Ca de obicei: bafta sa avem!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

[FREE RAFFLE] 508th ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-CYPHER HODL PRINTED COIN
https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-508th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5447308

Se pot castiga urmatoarele: o moneda Cypher Hodl printata la imprimanta 3D sau o masinuta Nascar 2021 Stefan Parsons #99 Dogecoin Xfinity. Concursul este destul de ambiguu, intrucat din titlu reiese ca masinuta ar fi premiul, in timp ce in topic scrie ca ofera o moneda. Ramane de vazut care este, de fapt, premiul Smiley


Organizator: krogothmanhattan

Poate participa oricine daca s-a inregistrat pe forum inainte de 1 februarie.
Modalitate de inscriere: se alege un numar (care nu a fost deja rezervat) de la 0 la 99.
Transportul: gratuit in SUA; pentru restul lumii se achita transportul la minerjones.



Totodata, avem si un concurs nou o oportunitate de a castiga, prin munca cinstita, ceva cascaval!

🍀🍀 whirlwind.money | Review Campaign | Write a review & earn up to $100! 🍀🍀
https://bitcointalksearch.org/topic/whirlwindmoney-review-campaign-write-a-review-earn-up-to-100-5447322

Se pot castiga urmatoarele: 100$, pentru scrierea unei recenzii de minim 400 cuvinte.

Organizator: Hhampuz

Participantii trebuie sa aiba conturi create inainte de 1 ianuarie 2023. Nu este permisa inregistrarea cu mai multe conturi. Cine adauga si poze sau inregistrari video recenziei are mai multe sanse de castig. Participantii trebuie sa mentioneze o adresa de tip bech32, pentru incasarea platii.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

Fun, fair and transparent 0.001 BTC giveaway ! ROUND #3
https://bitcointalksearch.org/topic/fun-fair-and-transparent-000155-btc-giveaway-round-3-5447291

Se poate castiga: ‎0.001 BTC.

Organizator: iwantmyhomepaidwithbtc2

Poate participa oricine daca are contul inregistrat anterior dated de 1 martie 2023.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
Username:
BTC addy:

Concursul este identic cu cel anterior realizat de OP.



Hei, m-ai speriat! Stiam ca ai mai castigat (te felicitasem si atunci), iar dupa acest mesaj am avut reactia "Woah, doar o saptamana a trecut de atunci?!"
Am orele dramuite, iar o saptamana pare cam cat o luna.. si totusi nu. Mai castigasesi 505-ul, nu 506-le. Deci cu 2 saptamani in urma, totusi Cheesy
Ai si pus link la 506, iar acela fusese castigat de MJ.

Asa e, ai dreptate! M-am incurcat eu Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Vad ca chiar a fost cu noroc! Felicitari! Cheesy

Culmea e ca am castigat si la concursul anterior organizat tot de el Smiley

Hei, m-ai speriat! Stiam ca ai mai castigat (te felicitasem si atunci), iar dupa acest mesaj am avut reactia "Woah, doar o saptamana a trecut de atunci?!"
Am orele dramuite, iar o saptamana pare cam cat o luna.. si totusi nu. Mai castigasesi 505-ul, nu 506-le. Deci cu 2 saptamani in urma, totusi Cheesy
Ai si pus link la 506, iar acela fusese castigat de MJ.
Oricum, tot nu e rau deloc!

In tura anterioara am fost la mustata de unul dintre premii.

Poate ai acum mai mult noroc Smiley

Multumesc, sa fie!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Vad ca chiar a fost cu noroc! Felicitari! Cheesy

Merci frumos! Culmea e ca am castigat si la concursul anterior organizat tot de el Smiley

In tura anterioara am fost la mustata de unul dintre premii.

Poate ai acum mai mult noroc Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
In fine, sa fie cu noroc Smiley

Vad ca chiar a fost cu noroc! Felicitari! Cheesy

Avem concurs nou!

Multumesc. Cred ca voi reusi sa si particip la acesta!
In tura anterioara am fost la mustata de unul dintre premii.
Pages:
Jump to: