Pages:
Author

Topic: Concursuri/tombole pe bitcointalk (sau pe aprope) - page 14. (Read 13030 times)

legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem concurs nou!

Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 6
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-6-5447078

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 6 aprilie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Sa nu uiti insa ca organizatorul este prietenul tau
Multumesc de atentionare, m-am linistit!  Grin

Loooooooooool!



Concursurile saptamanale Utopia continua [...]
Krogoth pune la bataie o masinuta Dogecar [...]
Betnomi (si indirect klarki) pune la bataie un portofel hardware.

Merci ca ai postat tu! Vazusem si eu primele doua concursuri (la cel al lui krogoth reusisem sa ma si inscriu) insa nu am mai apucat sa postez aici. Pe al treilea insa nu-l vazusem, asa ca bine ca l-ai sesizat tu Smiley Nu prea frecventez sectiunea de Goods a forumului. Nici nu stiu de cand n-am mai intrat pe acolo, deci sigur nu as fi vazut concursul, daca nu erai tu!

Sincer sa fiu, nici nu inteleg de ce a fost postat acolo...  Celelalte concursuri organizate de Betnomi au fost tinute in sectiunea Collectibles. Foarte ciudata locatia.

In fine, sa fie cu noroc Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Sa nu uiti insa ca organizatorul este prietenul tau

Multumesc de atentionare, m-am linistit!  Grin



Concursurile saptamanale Utopia continua:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 5
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-5-5446171

Organizator: joeperry

Premii: 60$, 40$, 20$. Premille sunt in bitcoin.

Regulile sunt un pic mai altfel. Adica pe langa alegerea unui numar 00-99 mai trebuie facut ceva: trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat (care seamana izbitor de mult cu irc-ul sau mirc-ul, cum ii spunea lumea pe vremuri, ca asa se numea clientul de irc). Trebuie spus ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat. Acum problema e ca e cam prea multa liniste pe acel canal/acel lobby, cum ii zic ei.
Termen limita: 30 Martie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu este acceptat trust feedback negativ sau neutru legat de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple (sper ca am inteles corect, ca e un pic ciudata regula).
Nu sunt acceptate conturi care au posta aproape numai in sectiunile de campanii/bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Postarea trebuie sa contina:
Numele utilizator
Cheia ta publica pe sistemul Utopia (ti se genereaza la inceput cand iti creezi contul Utopia, este disponibil in dreapta sus la una din iconitele din dreapta numelui tau in Utopia).
Adresa de bitcoin.
Link special la ce ai postat in acel chat (Click dreapta pe mesaj, Share, Copy Message Deep Link)
Numarul ales.


Tocmai am observat ca sunt cam multe concursuri si nu o sa apuc sa le descriu pe larg. Imi pare rau. Cred totusi ca e mai bine ceva succint decat deloc.

Krogoth pune la bataie o masinuta Dogecar:
[FREE RAFFLE] 507th ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-FREE CRYPTO DOGE CAR
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-507th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-free-crypto-doge-car-5446312



Betnomi (si indirect klarki) pune la bataie un portofel hardware.
[FREE RAFFLE] Betnomi Cold Wallet 🦊
https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-betnomi-cold-wallet-5446281



Bafta la toata lumea!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
In mod uluitor am reusit sa particip la concursul Utopia si am observat ca uitasem sa il pun pe lista (am rezolvat acum).

Super!

Concursul legat de Cupa Angliei are nevoie de un pic de tihna sa vad macar ce echipe joaca acolo  Cheesy Grin asa ca poate, cu putin noroc, in week-end m-oi uita...

Pai scrie in topicul concursului: Brighton - Manchester United si Manchester City - Sheffield United. Sa nu uiti insa ca organizatorul este prietenul tau Smiley

Si ca de obicei: bafta sa avem!

Mult noroc! Smiley
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
In mod uluitor am reusit sa particip la concursul Utopia si am observat ca uitasem sa il pun pe lista (am rezolvat acum).
Concursul legat de Cupa Angliei are nevoie de un pic de tihna sa vad macar ce echipe joaca acolo  Cheesy Grin asa ca poate, cu putin noroc, in week-end m-oi uita...

Si ca de obicei: bafta sa avem!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

⚽ SPONSORED BY UTOPIA: FA Cup Semi-Final competition $25 prize
https://bitcointalksearch.org/topic/sponsors-utopia-igebotz-fa-cup-semi-final-competition-50-prize-5445381

Se pot castiga urmatoarele: 25$.

Organizator: JollyGood

Trebuie ghicite castigatoarele semifinalelor cupei Angliei, de pe data de 22 aprilie. Se pot ghici si alte elemente ale meciului, precum cand se va termina meciul (in 90', dupa prelungiri, dupa penalty-uri), numarul de cartonase galbene si rosii, numarul total de goluri inscrise in ambele meciuri etc. Fiecare element ghicit acorda un numar de puncte, dupa cum urmeaza:

1: which teams will reach the final
3 points

2: how many yellow cards in total will be shown in the semi-finals
3 points

3: how many red cards in total will be shown in the semi-finals
1 point

4: how many goals in total will be scored in the semi-finals (including extra-time and penalties)
5 points

5: select one option – how many semi-finals will end without extra-time or penalties (0, 1 or 2)
2 points

6: select one option - how many goals in total will be disallowed by VAR in the semi-finals (0, 1, 2, 3, 4 or 5+)
4 points

7: how many penalties will be awarded in total in the semi-finals (90 mins and extra-time only)
1 point

Participantii trebuie sa nu aiba feedback negativ de la organizator. Daca participantii au feedback negativ de la terti, acestea vor fi analizate de organizator, care va lua decizia de eligibilitate in privinta acestora. Pot participa membri de toate rangurile.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Krogoth are o noua re-editare a concursului sau. Din pacate, din lipsa de timp voi pune doar link ( https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-506th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5445498 ), cine doreste poate sa se uite la reguli ceva mai sus sau direct in engleza (Gazeta, daca doresti sa scrii tu mai pe larg, ... eu nu ma supar).

Se rezolva Smiley



Avem un concurs nou!

[FREE RAFFLE] 506th - ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-CYPHER HODL PRINTED COIN
https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-506th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5445498

Se pot castiga urmatoarele: o moneda Cypher Hodl printata la imprimanta 3D.


Organizator: krogothmanhattan

Poate participa oricine daca s-a inregistrat anterior datei de 1 februarie.
Modalitate de inscriere: se alege un numar de la 00 la 99 (care nu a fost deja rezervat).
Transportul: gratuit in SUA; pentru restul lumii se va discuta cu minerjones.

Concursul este identic cu cele anterior realizate de OP.
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Avem concurs nou!

Multumesc! Din nou, fiind cam puternica linistea in acel chat s-ar putea sa ratez concursul. Dar mai vedem...

Imi pare rau sa aud... Am observat ca ai devenit mai absent in ultima vreme... Sper sa nu fie ceva grav...

Nu-i nimic grav, e doar problema de timp liber. Si eu cred/sper ca e problema temporara (dar nu m-ar mira sa dureze chiar si cateva luni).

Prima veste buna dupa "minunea" de miercuri...

Acea "minune" cumva inca nu o realizez pe deplin, cel mai probabil si din cauza ca am devenit mult mai ocupat pe alte planuri. Sau poate ca doar refuz sa cred ca e adevarat...



Edit:

Krogoth are o noua re-editare a concursului sau. Din pacate, din lipsa de timp voi pune doar link ( https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-506th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5445498 ), cine doreste poate sa se uite la reguli ceva mai sus sau direct in engleza (Gazeta, daca doresti sa scrii tu mai pe larg, ... eu nu ma supar).
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem concurs nou!

Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 4
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-4-5445279

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 23 martie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]



Mda, am reusit sa-l ratez si eu, complet. M-as amagi cu ideea ca in ultimele saptamani timpul meu liber a ajuns la 0 (ca nu se poate mai jos), dar e mai vechi concursul de atat...

Imi pare rau sa aud... Am observat ca ai devenit mai absent in ultima vreme... Sper sa nu fie ceva grav...

Am adaugat postarea ta si in lista din prima pagina, dar la sectiunea "concursuri la care inscrierea s-a incheiat".

Okay Smiley

Felicitari, Gazeta, tocmai am vazut ca ai castigat la concursul lui Krogoth!  Cheesy

Hehe daaaa! Incredibil! Prima veste buna dupa "minunea" de miercuri...
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Dat fiind ca inca nu a fost incheiat concursul, m-am gandit ca il putem lista totusi.

Mda, am reusit sa-l ratez si eu, complet. M-as amagi cu ideea ca in ultimele saptamani timpul meu liber a ajuns la 0 (ca nu se poate mai jos), dar e mai vechi concursul de atat...
Am adaugat postarea ta si in lista din prima pagina, dar la sectiunea "concursuri la care inscrierea s-a incheiat".



Felicitari, Gazeta, tocmai am vazut ca ai castigat la concursul lui Krogoth!  Cheesy
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

Tocmai am realizat ca nu am postat unul dintre cele mai tari concursuri, care apare chiar si in rubrica de noutati a forumului: 🥧 1st edition - Bitcointalk Pie Baking Contest 🥧. Premiile sunt in valoare de 0.0145 BTC, locul 1 primind 60% din suma, locul 2 30%, iar locul 3 10%.

Prima etapa a concursului a avut loc in perioada 14 februarie - 14 martie, iar aceasta a constat in crearea de placinte si postarea pozelor pe forum.

In orice caz, acum ne aflam in a doua etapa, si anume faza de votare. Votarea are loc in acest topic: [VOTING - OPEN] 🥧 1st edition - Bitcointalk Pie Baking Contest 🥧. Votarea tine din 15 martie pana pe 29 martie (ora 23:59:59 GMT), putand vota doar utilizatorii care ai minim 30 merite obtinute si minim 30 puncte de activitate (aceleasi criterii au fost necesare si pentru a fi eligibili sa participe cei care au dorit sa se inscrie in concurs).

Acestea fiind zise, cine doreste, poate vota placinta care ii place cel mai mult (se poate nominaliza un singur participant). Lista participantilor poate fi gasita aici.

Dat fiind ca inca nu a fost incheiat concursul, m-am gandit ca il putem lista totusi.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

[FREE RAFFLE] 505th - ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-CYPHER HODL PRINTED COIN
https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-505th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5444625

Se pot castiga urmatoarele: o moneda Cypher Hodl printata la imprimanta 3D.


Organizator: krogothmanhattan

Poate participa oricine daca s-a inregistrat anterior datei de 1 februarie.
Modalitate de inscriere: se alege un numar de la 00 la 99 (care nu a fost deja rezervat).
Transportul: gratuit in SUA; pentru restul lumii se va discuta cu minerjones.

Concursul este identic cu cele anterior realizate de OP.



Am asteptat pana a doua zi, sa nu fiu chiar printre primii 2-3 inscrisi  Cheesy [...]
Am vazut ca nici tu nu ai participat (inca?). Daca participi, multa bafta!

Si eu la fel Smiley Merci!
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Sa nu uiti sa te inscrii si tu! Am vazut ca nu te-ai inscris la niciunul din cele doua concursuri inca.

Am asteptat pana a doua zi, sa nu fiu chiar printre primii 2-3 inscrisi  Cheesy

Avem concurs nou!

Nu stiu daca de data asta o sa am timp sa intru si sa stau pe acolo suficient cat sa si am cu cine schimba 2 vorbe, dar, oricum, multumesc. O sa incerc sa particip.
Am vazut ca nici tu nu ai participat (inca?). Daca participi, multa bafta!
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem concurs nou!

Avem re-editarea concursului Utopia, cel cu postarea in aplicatie:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 3
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-3-5444292

Organizator: joeperry

Se castiga: 60$, 40$, 20$ in BTC.

Ca de obicei, se alege un numar intre 00-99, trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat. Trebuie scris ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat.
Termen limita: 16 martie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu sunt acceptati cei cu recenzii negative sau neutrue legate de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple.
Nu sunt acceptate conturi care au postat aproape numai in sectiunile de campanii / bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Participantii trebuie sa se inscrie folosind urmatorul formular:

Code:
[b]Bitcointalk Username[/b]:
[b]Utopia Public Key[/b]:
[b]BTC Address:[/b]
[b]Message Deep Link (Chat link):[/b]
[b]Slot No:[/b]
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Mulțumesc Gazeta, am participat la toate ultimele concursuri. Baftă să avem!

Amin!

Avem o nouă reeditare a concursului lui Krogoth.

Merci, NeuroticFish! Ma uitasem si eu pe la sectiunea de Collectibles chiar cu cateva minute inainte, dar nu era concursul. Daca nu erai tu, nu-l vedeam, ca nu aveam de gand sa mai fac prea curand verificari.

Și avem un al doilea concurs pe seara asta

La fel si aici. Dupa ce ai postat concursul anterior m-am uitat si la Services si la Games and Rounds, dar nimic. Apoi, la cateva minute, s-a postat si acest concurs Smiley ncepem weekend-ul cu dreptul!  Roll Eyes

Sa nu uiti sa te inscrii si tu! Am vazut ca nu te-ai inscris la niciunul din cele doua concursuri inca.
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Și avem un al doilea concurs pe seara asta:

Btc giveaway as a treat of my Ranked up
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/btc-giveaway-as-a-treat-of-my-ranked-up-5442671

Organizator: Crypto Library

Premiu: 2 x 0.0005BTC

Reguli:
* doar de la Member in sus, 10+ merite în ultimele 120 zile
* fără conturi alternative
* vor fi 2 câștigători a câte 0.0005BTC
* data limită pentru a participa este 7 Martie, ora 18:00 GMT

Se va posta numele și adresa în formatul din topicul concursului.

Concurs încheiat.
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Mulțumesc Gazeta, am participat la toate ultimele concursuri. Baftă să avem!



Avem o nouă reeditare a concursului lui Krogoth.

[FREE RAFFLE] 504th ฿ECAUSE I AM STILL IN A GOOD MOOD-CYPHER HODL PRINTED COIN
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-504th-ecause-i-am-still-in-a-good-mood-cypher-hodl-printed-coin-5442637

Organizator: krogothmanhattan

Premiul: o monedă Cypher Hodl printată la imprimantă 3D



Sunt acceptate doar conturi create după 1 Februarie 2023.
Înscriere: se alege un număr de la 00 la 99 (care nu a fost deja rezervat).
Transportul este gratuit doar în SUA, în rest de discută cu MJ.

--
Edit: s-au mai adăugat la premiu niște chestii foarte interesante - un petic "Magic Internet Money" și un abțibild cu primul bloc.


legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

Avem re-editarea concursului in 2 pasi al Sinbad.io, cel cu ghicitul pretului Bitcoin:

SINBAD.IO Mixer March Bitcoin Price Prediction Challenge
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/sinbadio-mixer-march-bitcoin-price-prediction-challenge-5441704

Organizator: SinBad.io

Se castiga: 6, 5 sau 4 mBTC (primele 3 locuri).

Neaparat pana in 10 martie vei scrie (o singura data) cat crezi ca va fi pretul Bitcoin (in $, CoinMarketCap) in 30 martie la ora 10 GMT. Formatul este:
Code:
Prediction 1: $xx,xxx.xx
bech32 address:

Neaparat intre 11 si 20 martie vei scrie (o singura data) cat crezi ca va fi pretul Bitcoin (in $, CoinMarketCap) in 30 martie la ora 10 GMT. Formatul este:
Code:
Prediction 2: $xx,xxx.xx
bech32 address:

Cele mai bune 3 predictii vor fi premiate in bani (6, 5 respectiv 4 mBTC)
Pentru a participa, un cont trebuie sa aiba cel putin 50 de postari inainte de 28 februarie.
Nu este permisa/acceptata editarea predictiilor.

Din pacate, in continuare nu scrie nimic de cei cu conturi multiple, din pacate nu scrie nimic despre suprapunerea predictiilor.
legendary
Activity: 1680
Merit: 6524
Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker
Avem un concurs nou!

[FREE RAFFLE] Betnomi Cold Wallet - 8 round 🦊
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/free-raffle-betnomi-cold-wallet-8-round-5441706

Organizator: betnomi

Este re-editarea cunoscutului concurs, cu ocazia unei donatii din partea lui MJ.

Se pot castiga urmatoarele: portofel rece, personalizat.


Se alege un numar intre 00 si 99 care nu a fost luat inca, iar cei care tranzactionat anterior cu MJ au voie sa aleaga doua numere.
Sunt acceptate doar conturi create inainte de 1 septembrie.

Transportul: nespecificat; dar, cel mai probabil, gratuit, daca se pastreaza regula concursurilor anterioare.



Avem reeditarea unui concurs usor si bogat

Merci pentru postare, NeuroticFish! Stiam de la organizator ca va urma o noua editie, dar nu stiam si cand. Ii scrisesem zilele trecute, vazand ca nu blocase topicul anterior, iar unii inca mai postau acolo Smiley

Bafta sa avem!
legendary
Activity: 3668
Merit: 6382
Looking for campaign manager? Contact icopress!
Avem reeditarea unui concurs usor si bogat:

[RAFFLE] Utopia - P2P Ecosystem | Free Bitcoin Raffle Weekly 💎 Round 2
Link: https://bitcointalksearch.org/topic/raffle-utopia-p2p-ecosystem-free-bitcoin-raffle-weekly-round-2-5441696

Organizator: joeperry

Premii: 60$, 40$, 20$. Premille sunt in bitcoin.

Regulile sunt un pic mai altfel. Adica pe langa alegerea unui numar 00-99 mai trebuie facut ceva: trebuie descarcat softul Utopia, facut cont si intrat in sistemul lor de chat (care seamana izbitor de mult cu irc-ul sau mirc-ul, cum ii spunea lumea pe vremuri, ca asa se numea clientul de irc). Trebuie spus ceva care nu este spam, trebuie postat link la ce ai discutat. Acum problema e ca e cam prea multa liniste pe acel canal/acel lobby, cum ii zic ei.
Termen limita: 7 Martie 23:59:59 ora forumului.
Sunt acceptati doar utilizatori cu cel putin 5 merite in ultimele 120 de zile.
Nu este acceptat trust feedback negativ sau neutru legat de incercari de a fenta diferitele campanii sau legate de conturi multiple (sper ca am inteles corect, ca e un pic ciudata regula).
Nu sunt acceptate conturi care au posta aproape numai in sectiunile de campanii/bonificatii.
Editarea postarii nu este acceptata.

Postarea trebuie sa contina:
Numele utilizator
Cheia ta publica pe sistemul Utopia (ti se genereaza la inceput cand iti creezi contul Utopia, este disponibil in dreapta sus la una din iconitele din dreapta numelui tau in Utopia).
Link special la ce ai postat in acel chat (Click dreapta pe mesaj, Share, Copy Message Deep Link)
Numarul ales.

Bafta!

Concurs incheiat.
Pages:
Jump to: