Pages:
Author

Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization - page 24. (Read 44308 times)

sr. member
Activity: 594
Merit: 252
Gerçekten çok güzel sürpriz avantaj fiyatlarla işleme girdi. Bal gibi fiyatlar bal.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Ethereum kullanmayanlar hemen kendini belli etti. Cheesy
Şu ana kadar gas olayını soran 3 kişiyiz. İdeal miktar hakkında bilgisi olan aydınlatırsa gönderimlerde boşuna fazladan gas ödemeyelim.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Başta yatırım yapanların alım maliyeti ortalama 23000 sat. Yani fiyat 15 bine inerse satanlar zarardan satmış olacak, aklı başında hiç kimsenin o fiyatlardan satacağını düşünmüyorum. Bu fiyatlar (25-26k) diptir.
ilk dao halka arz edildiginde 1 ether 0.015 ti karsılıgında da 100ether alınıyordu. dip nokta ondan 15k.ama agırlıklı maliyetler 20k civarında. 20k altına cekmek isteyen olursa bunun icin saglam dao dumplaması gerekir.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Başta yatırım yapanların alım maliyeti ortalama 23000 sat. Yani fiyat 15 bine inerse satanlar zarardan satmış olacak, aklı başında hiç kimsenin o fiyatlardan satacağını düşünmüyorum. Bu fiyatlar (25-26k) diptir.
Belki panik satışı başlatmak için kendilerialiyetinin altına satabilir. Sonra ucuzdan toplarlar.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
ethereum walletteki gas price olayı nedir. o yüzden daoları gönderemiyorum
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
transferlerdeki gas miktarını nasıl ayarlıyorsunuz ideal miktar nedir
legendary
Activity: 1082
Merit: 1014
Bitcoin Trader
ben hemen olmasada bu durumda güzel bir pump bekliyorum yani yükseliş kaçınılmaz ara ara al sat tabiki fırsatı vericek.

şuandaki satışlar tamamen panik satışlar
legendary
full member
Activity: 196
Merit: 100
Cüzdandan göndermeye çalıştım (6 minutes ago, -81 Confirmations) şöyle görünüyor ? Toplam DAO miktarında da eksilme yok başına gelen oldu mu
newbie
Activity: 27
ben tam dao cıkısına yakın btc deki ani yukselisin sebebini merak ediyorum. alicengiz işler.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Bekledigim gibi primli acilmadi. 15k ya kadar dumplama ihtimalleri var. sonrasinda pump bekliyorum ama 1mbtc hemen gormeyecektir. Aralarda al sat ii kar birakacaktir
sr. member
Activity: 409
Şimdilik ön talep ile satın almanın hiçbir avantajı yokmuş gibi duruyor Şu an maliyetlere çok yakın bir noktada.
Demek işlem görmeye başlamadan önce birkaç ay geçmesi gerekiyormuş
legendary
Activity: 1082
Merit: 1014
Bitcoin Trader
bence suanda panik satış yapanlar ileride üzülecek gibi geliyor 0.00026502 den aldım bekliyorum suanda ister istemez fiyatı artıcak talep olacaktır.

bir güzel pumplayıp balinalar bunu yapacak işte o zaman küçük balık olarak bende payımı alabileceğimi düşünüyorum.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
neredeyse ön satışla aynı fiyatlarda şuan, benim polodan aldığım daolar vardı 100 k sattan koydum satışa  bekliyorum
sr. member
Activity: 335
DAO büyük aksilik ya da problem yaşamadığı sürece , bu fiyatlar dip fiyat olacaktır. Çok düşükten açıldı, ben satmayıp bekleyeceğim.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
arkadaşlar poloniex hesap açtım, bittrex dao almış tım önceden şimdi bu dahoları poloniex transfer edebilirmiyim acaba?
legendary
Poloniex'te deposit açıldı.
Gönderimlerde ideal gas miktarı nedir?
full member
Activity: 196
Merit: 100
Depozit açıldı bende
newbie
Activity: 50
poloniexe eklendi. daha depozit yapılmıyor
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
0,00022 zaten çoğu kişinin alış maliyeti

O yüzden kimse bu fiyatlardan satmayacak. Marketlerin olgunlaşmasını beklemek gerek.
Pages:
Jump to: