Pages:
Author

Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization - page 25. (Read 44308 times)

sr. member
Activity: 409
Merit: 250
bittrex daho trade başladı 0.00022111 - 0.00022500 sanırım dahoları satmadan beklemek daha karlı şuan
0.11 usd neden bukadar ucuz başladı anlamak mümkün degil. arkadaşlar ben şimdi  Ethereum cüzdan kurdum bittrex daho ları nasıl transfer edicem cüzdanıma.
bide cüzdanı kurdum sözleşme olayını çözemedim bi türlü  hangisini seçicem yada buraya ne giricem SOLIDITY CONTRACT SOURCE COD. lütfen yardımcı olun
0,00022 zaten çoğu kişinin alış maliyeti
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Bittrex önemli bir borsa değil. Şu anda herkes Poloniex'i bekliyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
bittrex daho trade başladı 0.00022111 - 0.00022500 sanırım dahoları satmadan beklemek daha karlı şuan
0.11 usd neden bukadar ucuz başladı anlamak mümkün degil. arkadaşlar ben şimdi  Ethereum cüzdan kurdum bittrex daho ları nasıl transfer edicem cüzdanıma.
bide cüzdanı kurdum sözleşme olayını çözemedim bi türlü  hangisini seçicem yada buraya ne giricem SOLIDITY CONTRACT SOURCE COD. lütfen yardımcı olun
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
https://www.poloniex.com/balances bölümünü takip edin. Pazar açılınca büyük ihtimalle fiyat çok yüksekten başlar sonra yavaş yavaş düşer. Alım emirlerinin çok olması önemli.
legendary
Poloniex de şu an dao Adresimizi görebiliyor muyuz

Hayır, daha market açılmadı.
sr. member
Poloniex de şu an dao Adresimizi görebiliyor muyuz
Deposits withdrawals da doa başlığından tıklayınca dao stats page ya tıklayınca account un karşısında yazan adresi kullanabilir miyim
full member
Activity: 196
Merit: 100
Mistwallet için şu anda gönderilebilir durumda DAO lar
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
Dao ları nasıl aktaracağız. Myetherwallet den yapabilir miyiz. Şimdi aktarabiliyor muyuz

Evet https://www.myetherwallet.com/#the-dao adresinden aktarabiliyorsunuz istediğiniz dao adresine / exchange adreslerinize
legendary
Dao ları nasıl aktaracağız. Myetherwallet den yapabilir miyiz. Şimdi aktarabiliyor muyuz

Evet. Send DAO Tokens açıldı.
sr. member
legendary
Borsalarda ne zaman işlem görmeye başlayacak bilgisi olan var mı?

Bugün gün içinde başlayacak. Poloniex'i açık tutup bekleyin.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Polo da trollboxta da soruluyor sanırım bilen yok henüz
sr. member
Borsalarda ne zaman işlem görmeye başlayacak bilgisi olan var mı?
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Bir önceki mesajımda yetişirsem duruma bakıp alırım belki demiştim.
Maalesef yetişemedim son saatine, ama o anki fiyatlara bakınca girmezdim, tradeyi beklerdim sanırım.
O an ayakta olmadığım için emin değilim, bakalım ne olacak, nasıl giriş yapacak piyasaya Smiley
sr. member
balinalar bizi ham yapmasın da . simdiden hareket baska yonde basladı . btc fiyatı arttı eth fiyatı dustu . lisk dustu .  dao da duserse balinalar buyuk oynuyor demektir .

Evet o yüzden dao grafiğinde olup biteni anlayamadığımız hareketler, dönemler olduğunda hiç trade e bulaşmamak gerek kenardan izlemeli en iyisi
member
Activity: 112
Merit: 10
balinalar bizi ham yapmasın da . simdiden hareket baska yonde basladı . btc fiyatı arttı eth fiyatı dustu . lisk dustu .  dao da duserse balinalar buyuk oynuyor demektir .
sr. member
Sanal para tarihinde görülmemiş türden aksiyonlar gösterirse, görülmemiş türden bir grafik çizerse dao hiç şaşırmamak gerek. Çünkü sanal para tarihinde ilk kez bunca balinanın aynı yerde toplandığı bir okyanus görmüş olacağız DAO ile. Bakalım bu okyanusta ne dalgalar olacak hep birlikte izleyeceğiz.
member
Activity: 112
Merit: 10
x10 dan satar cıkarım arkadaslar .
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
evet daoda durumlar biraz karısık öncelikle maliyetler.ilk dao cıktıgında ether 0.015civarındaydı ve o gun 0.018e fırladı. dolayısıyla ilk maliyetlenenler 0.00015-0.00018 arası maliyetlendi. ağırlıklı olarak 0.00020-22 arası maliyetlenenler oldu. ilerleyen tarihlerde 0.0003xlerden maliyetlenenlerde oldu.
dolayısıyla. cıktıgı zaman 000.3ten satan bir kişi 2x yapıyorda olabilir zarar ediyorda olabilir. tahminim 0.0005civarlarında tutmaya calısıp malı yedirmek isticekler.1 haftada en son giren bile 2x yapmış olacak.ama bana öyle geliyorki önce 0002civarlarına cekip panik satısı yaptırıp toplamak isteyebilirler. bende eger gerceklesirse buralardan giris yapıcam.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Bu linkte ne anlatılıyor arkadaşlar, anlayan anlatabilirmi?

metni yazanlar içinde bide türk var sanırım.

http://hackingdistributed.com/2016/05/27/dao-call-for-moratorium/
Pages:
Jump to: