Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 16. (Read 2479 times)

legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
katıldım bakalım hayırlı uğurlu olsun 2. bounty kampanyam! iyi bir gelir elde etmeyi umuyorum, katılanlara, projeye ve herkese başarılar diliyorum. avatar değişmedi niye acaba?

edit: avatar da değişti  Wink nicki yanlış yazmışım umarım kabul ederler
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
Proje güzel. Konuşulduğu gibi daha önce escrow olayını blockchaine taşıma girişiminde bulunan olmamıştı sanırım. Kendi projeleri namına garantörlük sunan oldu ama ticarete hizmet edecek aracılık hizmeti konuşulmadı hiç. Ben de merak ediyorum nasıl olacak. Takipteyim.
member
Activity: 574
Merit: 34
bizim türkler harbiden yargısız infazcı bu konuyu daha tüm kampanyalar başlatılmadan önce 15 bin den fazla insan görüntüledi. Ben çeviri konusu için form doldurdum sonradan fark ettim en az member olmak gerekiyormuş ben jr member ken proje sana verilmiş ve şuan member oldum sana kısmetmiş birde alsam da yapamıycakmışım psd dosyaları var Smiley çeviri için teşekkürler eline sağlık. Proje başarılı olacak gibi zaten ismi kendisine çekiyor şuan hiç bir projesine katılamıyorum maalesef. Yani o kadar proje çevirip başlattım. Bir açıp okuma nezaketi yok girip konularda açık arıyorlar sadece Smiley Bu proje ye katılacak herkese şimdiden bol kazançlar Smiley
full member
Activity: 448
Merit: 107
Hocam benimde ilgimi cekti jr almamalari da imza icin guzel olmus. Eger bu projede 2 haftami gecirmeseydim istisnasiz imzasina girerdim.

DIW projesinin yolu uzun. Senin imza bittikten sonra buraya katılabilirsin. Diğer bountylere de katılabilirsin.
full member
İmzasına katılan yığınla insan var ve konusuna 1 kişi bile yazmamış mı? Çok enteresan.

Dosya ve veri güvenliği yanısıra elektronik emanetçi hizmeti de sunacak bir proje, ben inanıp imzasına dahil oldum ama Türkçe forumda pek ilgi görmemiş sanırım. Daha önce emsali bir proje yayınlandı mı onu da bilmiyorum ve hatırlamıyorum.

Evet ekip ve proje çok sağlam. Ben özellikle escrow olayına merak saldım nasıl çalışacak acaba. Konuyu güncel tutmaya çalışacağım. Projenin daha ön satışı bile başlamadı. Yolumuz uzun. İlgi gösterenler hatta İCO ya katılanlar bile olabilir.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Hocam benimde ilgimi cekti jr almamalari da imza icin guzel olmus. Eger bu projede 2 haftami gecirmeseydim istisnasiz imzasina girerdim.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
İmzasına katılan yığınla insan var ve konusuna 1 kişi bile yazmamış mı? Çok enteresan.

Dosya ve veri güvenliği yanısıra elektronik emanetçi hizmeti de sunacak bir proje, ben inanıp imzasına dahil oldum ama Türkçe forumda pek ilgi görmemiş sanırım. Daha önce emsali bir proje yayınlandı mı onu da bilmiyorum ve hatırlamıyorum.
full member

Takipçilerimizin bizimle sürekli haberleşmesi için Resmi duyurularımıza özel bir kanal hazırladık: Katılın: https://t.me/DIWtokenAnn

Ayrıca ön kayıt için sizi davet ediyoruz: Tıklayın!
full member
full member

DIW

"Sanal Hayatınız" merkeziyetsiz ve güvende!

Website | Telegram | Twitter | Facebook | Instagram | Reddit | Whitepaper | Bounty

Ön Kayıtlarımız açık - Tıklayın: DIWtoken.com

Pre-ICO 6-20 Mart, ICO 3 Mayıs- 31 Mayıs 2018

GÜNCELLEME

(ICO Aşamaları)

Maksimum Satış Hedefi (Hard Cap) 58 M$ yerine 28 M$ olarak güncellendi.

Pages:
Jump to: