Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 13. (Read 2609 times)

full member
Activity: 448
Merit: 107
Icoda hardcap yapacaklarını düşünüyorum. Ekip güzel çalışıyor. Preico anında bitebilir.

İnşallah bilader ya bikaç güne hardcap yapsın da 10 Nisan'a kadar beklemeyelim Smiley
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Icoda hardcap yapacaklarını düşünüyorum. Ekip güzel çalışıyor. Preico anında bitebilir.
full member
Heyecan verici haber - DIW, Business Insider'da yer aldı!

Makalenin tamamı için TIKLAYIN

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Reklam çalışmalarını çok iyi yönettiler / yönetmeye de devam ediyorlar . Bounty yöneticisi oldukça güzel bir şekilde yönetiyor açıkcası .

Proje için de düşüncelerim olumlu . 2018 yılında DIW ' ın ismini çokca göreceğiz gibi ..
full member
Whitepaper da yazdığına göre aşağıdaki sayılarda token dağıtılacak ve ICO da satılmayanlar yakılacak.
Bounty de stake sistemi olmadığı için 20milyon token nasıl hesaplanacak, bir süre sonra katılım kapanır mı veya yeter mi sizce?

Total DIW tokens created 1.000.000.000
ICO 700.000.000
Founders 150.000.000
Future partners 80.000.000
Advisors&Partners 50.000.000
Bounty 20.000.000

Bounty'ye yüksek katılımdan dolayı bir miktardan sonra katılım kabul edilmeyebilir.
Kısa sürede Hardcap yapabilecek bir proje. Token yakmaya gerek kalmayacak gibi duruyor.
member
Activity: 112
Merit: 10
Whitepaper da yazdığına göre aşağıdaki sayılarda token dağıtılacak ve ICO da satılmayanlar yakılacak.
Bounty de stake sistemi olmadığı için 20milyon token nasıl hesaplanacak, bir süre sonra katılım kapanır mı veya yeter mi sizce?

Total DIW tokens created 1.000.000.000
ICO 700.000.000
Founders 150.000.000
Future partners 80.000.000
Advisors&Partners 50.000.000
Bounty 20.000.000

full member
Diw projesi ve ekibiyle birçok Icoların önüne geçti.Şu an güzel ilerliyor.Bounty kampanyasına katıldık.Türkçeye çeviren arkadaşa da teşekkürler emek vermiş projeyi tanıma şansımız oldu.
2018 yılında ses getirecek bir proje Diw.Yakından takip ediyorum umarım güzel işler başarır yatırımcısını sevindirir.
Teşekkürler sayın taydundeniz. "DIW to the moon" olacağını düşünüyorum  Cheesy
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Diw projesi ve ekibiyle birçok Icoların önüne geçti.Şu an güzel ilerliyor.Bounty kampanyasına katıldık.Türkçeye çeviren arkadaşa da teşekkürler emek vermiş projeyi tanıma şansımız oldu.
2018 yılında ses getirecek bir proje Diw.Yakından takip ediyorum umarım güzel işler başarır yatırımcısını sevindirir.
member
Activity: 112
Merit: 11
Diw çok iyi tanıtım yapan bir proje çok fazla reklamını görüyorum, imzasınıda epey bir kişi taşıyor
projenin amacı da güzel umarım kazançlı olur katılımcılar için
full member
Türkçeye çeviren arkadaşa gerçekten de çok teşekkür ederim. Bu projeye daha başlığı açılmamışken dahil olmuştum. Gerçekten kaliteli bir paylaşım olmuş. Ellerine sağlık hocam. İlginç ve bi o kadar da iş görebilecek bir proje. Gerçi hep böyle düşündüklerimiz bir taraflarımızda patladı sonunda ama umarım bunun sonu diğerleri gibi olmaz.
Bol şanslar.
Çok teşekkür ediyorum sayın erguse kardeşim. İşlerimi mümkün olduğunca kaliteli yapmaya çalışıyorum. Dediğin gibi projenin sonu da iyi olur umarım. Geliştirici arkadaşlarda vizyon varsa projeye sahip çıkacaklardır.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Türkçeye çeviren arkadaşa gerçekten de çok teşekkür ederim. Bu projeye daha başlığı açılmamışken dahil olmuştum. Gerçekten kaliteli bir paylaşım olmuş. Ellerine sağlık hocam. İlginç ve bi o kadar da iş görebilecek bir proje. Gerçi hep böyle düşündüklerimiz bir taraflarımızda patladı sonunda ama umarım bunun sonu diğerleri gibi olmaz.
Bol şanslar.
full member
twitter bounty kampanyasına bu tarih itibari ile girebiliyormuyuz.
Evet girebilirsin ancak minimum Member olman gerekiyor..
full member
full member
Activity: 686
Merit: 101
Projeyi ufaktan inceledim. Kafama yattı gibi. Katılımcılar baya fazla yalnız imzadan ufak rütbelere ne düşer hiç bilmiyorum. Şatafatlı bir proje yola çıktı gibi bekleyip görelim.
member
Activity: 70
Merit: 43
twitter bounty kampanyasına bu tarih itibari ile girebiliyormuyuz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
full member
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Görüşüm guzel proje ve bounty imzasına katılanlar iyi pay alacak keske girebilseydim nereye girsem diw karsıma mıh gibi cikiyor ve üzüyor. Twitter bountye katıldım yanlıs twitter adresimi vermişim bunu duzeltmek için telegramda veya baska bir yerde kimle görüşmem gerekir?
Senin imza kampanyan ne zaman bitiyor? DIW'in kampanyası Nisan'ın sonunda bitecek. Senin kampanya bittikten sonra da katılabilirsin. DIW'in bountysinde stake problemi yok, rütbene göre ödeme alıyorsun. İcabında ortadan da girebilirsin kabul edilirse.

Globaldeki Bounty konusunda note olarak girdim saolsun adam stake saymıs bana. Bunun kampanyası ne zaman bitecek bilmiyorum 9 martta  bitmesi lazımdı uzadıkca uzuyor  Grin 1 aylık stake var yoksa acımazdım.
full member
Görüşüm guzel proje ve bounty imzasına katılanlar iyi pay alacak keske girebilseydim nereye girsem diw karsıma mıh gibi cikiyor ve üzüyor. Twitter bountye katıldım yanlıs twitter adresimi vermişim bunu duzeltmek için telegramda veya baska bir yerde kimle görüşmem gerekir?
Senin imza kampanyan ne zaman bitiyor? DIW'in kampanyası Nisan'ın sonunda bitecek. Senin kampanya bittikten sonra da katılabilirsin. DIW'in bountysinde stake problemi yok, rütbene göre ödeme alıyorsun. İcabında ortadan da girebilirsin kabul edilirse.
full member

DIW hakkında görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Bounty için telegramda kimseyi bulamazsın. Direct olarak bu forumdaki moderatörle PM izerinden görüşebilirsin: https://bitcointalksearch.org/user/diw-1150381

Ulaşamam dersen bana bilgilerini gönder, ben düzeltmesi için söyleyeyim.
Pages:
Jump to: