Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 15. (Read 2479 times)

jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Telegram için katıldım. ICO ile de ilgileniyorum. Limit yüksek olmazsa girebilirim.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Proje içime sinen bir proje . ICO sürecine bir miktar ayırdım . Piyasa bu durumda giderse tabi yatırımı biraz daha arttırma niyetindeyim . Ekip etkinliklerde kendini tanıtıyor . Değerlendirebilecek bir proje ..
full member
Activity: 448
Merit: 107
Güzel proje. İmza kampanyası için Rütbe kısıtlaması var galiba.
Evet Member ve üzeri kabul ediliyor.
jr. member
Activity: 120
Merit: 1
Güzel proje. İmza kampanyası için Rütbe kısıtlaması var galiba.
full member

DIW

DEĞİŞİME HAZIR MISIN?

full member
DIW'in Bounty Kampayası'na katılmak isteyenler için.

Bu Bounty'de ödüller stake üzerinden verilmiyor. Direk ödüllendirme yapılıyor. Yani çok kişinin katılması, sizin daha az ödül alacağınız anlamına gelmiyor. Her katılımcının alacağı miktar belli. Proje daha yeni olduğu için de hala katılabilirsniz..
https://bitcointalksearch.org/topic/m.27401636
full member
Projeyi inclediğim de farklı buldum ve tr forumun da çok ilgi görmemiş olması şaşırttı beni. Piyasa da onlarca çöp proje varken iş yapabilecek düzgün bir yapı bigi geldi bana. Geliştirici ekipte sağlam.
Bugün itibariyle imza kampanyasına katılmış bulundum. Hayırlısı olsun.
Bol kazançlar kardeşim. Bounty kampanyası Nisan'da bitecek gibi görünüyor. Katılım çoğalacaktır.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Projeyi inclediğim de farklı buldum ve tr forumun da çok ilgi görmemiş olması şaşırttı beni. Piyasa da onlarca çöp proje varken iş yapabilecek düzgün bir yapı bigi geldi bana. Geliştirici ekipte sağlam.
Bugün itibariyle imza kampanyasına katılmış bulundum. Hayırlısı olsun.
full member

RESMÎ DIW Telegram Airdrop Kampanyası

[    Website    |    Telegram    |    Twitter    |  
Facebook    |    Instagram    |    Reddit    |    Medium    |    Whitepaper    |    ANN Sayfası    ]

Airdrop Kampanyası sona ermeden Şimdi Katıl!

Bounty Programı için TIKLAYIN

6. Telegram Airdrop Kampanyası

Tek yapmanız gereken Telegram Grubu ve Duyuru Kanalı'na katılmaktır. Gruplarımız için: General chat / Duyuru Kanalı.

Ödüller
Katılımcılar kendi resmi Telegram profillerini kullanarak sadece resmi Telegram Grubu ve Kanalımıza üye olarak 50 DIW Token kazanabilirler.

Kurallar:
1. ICO'nun bitimine kadar hem General Chat hem de Duyuru Kanalımızın bir üyesi olarak kalmalısınız.
2. Token dağıtımı ICO'nun bitiminden sonra başlayacak.
3. Tüm katılımcıların başvuruları ve bilgileri gizli tutulacaktır.

Nasıl katılacaksınız?:
BU LİNKE tıklayarak DIW token'ın sevdiğiniz özelliğini mesaj atın.
BU LİNKE tıklayarak formu doldurun. Ardından da gruplarımıza katılın.

Genel Bilgiler

- Katılımcıların herhangi birisini herhangi bir kampanyadan, dürüst olmadığını düşünürsek ve/veya foruma spam gönderiyorsa, diskalifiye etmek ve Token ödülü verme hakkını saklı tutarız.
- Nedenini açıklamak zorunda kalmadan ortaya konan şartları yerine getirmelerine rağmen kampanyadaki bazı forum üyelerini kabul etmeme hakkını saklı tutuyoruz.
- Ödül programımız stake yöntemi ile tahsis edilmediğinden, bir veya tüm kampanyaları duraklatma, belirli bir kampanyayı durdurma veya bir kampanyadaki katılımcı sayısını sınırlama veya birkaç üye türü hariç tutma hakkımızı saklı tutarız.
- Herhangi bir zamanda, token dağılım miktarını düşürme / arttırma / değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Genel Şartlar, Ek Şartlar içeren her kampanyada yukarıda verilmiştir. Lütfen bu Ek Şartları dikkatli bir şekilde inceleyin, bunlar Genel Koşullar'ın yanında yürütüldüğünü unutmayın.

full member
Activity: 182
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
bu projeyi yakından takip ediyor ve güveniyorum. forumda hep diğer projelerden sıyrılarak ön plana çıkan bir yada bir kaç proje olmuştur dönem dönem. diw de bu projelerden bir tanesidir. ico zamanı yatırım yapmayı bile düşünebilirim.
full member

ÖN KAYIT (WHITELIST) HALA AÇIK
KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN

DIW TOKEN visit https://diwtoken.com

full member
Activity: 322
Merit: 100
Bende kayıt olayım ön kayıtlı belki whitelist falan kapanır sonra değerlenir lazım olur ne olur ne olmaz ona göre alırım bende
full member
Activity: 350
Merit: 105
Bende katıldım hayırlısı artık Smiley Hepimize hayırlı kazançlar.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Bende katıldım. Proje ilgimi çekti böyle farklı şeylere katılmayı severim  Grin yalnız imza kampanyasının bitiş tarihini yazmamışlar veya ben mi göremedim acaba? Yoksa daha belli değil mi?

Henüz başlangıç ve bitiş tarihleri belli değil. Daha Pre-ICO (Ön Satış) bile başlamadı. Önce Pre-ICO bitecek. Sonra ICO başlayacak. Nerden baksan 1,5-2 ay var projenin bitmesine. O yüzden şimdiden katılmak çok kazançlı olacaktır. Bol kazançlar  Smiley

Çok teşekkür ederim. İlk defa şansım yaver gitti de güzel bir projeye ilk başlardan katıldım  Smiley 2hafta da bir imza değiştirmekten yorulmuştum.
full member
Bende katıldım. Proje ilgimi çekti böyle farklı şeylere katılmayı severim  Grin yalnız imza kampanyasının bitiş tarihini yazmamışlar veya ben mi göremedim acaba? Yoksa daha belli değil mi?

Henüz başlangıç ve bitiş tarihleri belli değil. Daha Pre-ICO (Ön Satış) bile başlamadı. Önce Pre-ICO bitecek. Sonra ICO başlayacak.
Nerden baksan 1,5-2 ay var projenin bitmesine. O yüzden şimdiden katılmak çok kazançlı olacaktır. Bol kazançlar  Smiley
full member
Activity: 630
Merit: 102
Bende katıldım. Proje ilgimi çekti böyle farklı şeylere katılmayı severim  Grin yalnız imza kampanyasının bitiş tarihini yazmamışlar veya ben mi göremedim acaba? Yoksa daha belli değil mi?
full member
Proje güzel. Konuşulduğu gibi daha önce escrow olayını blockchaine taşıma girişiminde bulunan olmamıştı sanırım. Kendi projeleri namına garantörlük sunan oldu ama ticarete hizmet edecek aracılık hizmeti konuşulmadı hiç. Ben de merak ediyorum nasıl olacak. Takipteyim.
Escrow olayı olursa çok kullanışlı bir coin olur. Millet ticareti bu platform üzerinden yapar.
full member
katıldım bakalım hayırlı uğurlu olsun 2. bounty kampanyam! iyi bir gelir elde etmeyi umuyorum, katılanlara, projeye ve herkese başarılar diliyorum. avatar değişmedi niye acaba?

edit: avatar da değişti  Wink nicki yanlış yazmışım umarım kabul ederler

Profil bağlantını doğru verdiysen nicki yanlış yazman problem olmaz inş.
member
Activity: 574
Merit: 34
bizim türkler harbiden yargısız infazcı bu konuyu daha tüm kampanyalar başlatılmadan önce 15 bin den fazla insan görüntüledi. Ben çeviri konusu için form doldurdum sonradan fark ettim en az member olmak gerekiyormuş ben jr member ken proje sana verilmiş ve şuan member oldum sana kısmetmiş birde alsam da yapamıycakmışım psd dosyaları var Smiley çeviri için teşekkürler eline sağlık. Proje başarılı olacak gibi zaten ismi kendisine çekiyor şuan hiç bir projesine katılamıyorum maalesef. Yani o kadar proje çevirip başlattım. Bir açıp okuma nezaketi yok girip konularda açık arıyorlar sadece Smiley Bu proje ye katılacak herkese şimdiden bol kazançlar Smiley
Yorumun için teşekkürler caner kardeşim. Çeviri konusunda iyi gidiyorsun. Member'a geçmen de senin için bir artı olacak bu konuda  Cheesy
Rica ederim ben teşekkür ederim. Bu projenin tutacağını gerçekten düşünüyorum bayağıdır takip ediyorum inşallah katılan herkes ve sen bol kazançlar elde  edersiniz.Herkese bol kazançlar Smiley
full member
bizim türkler harbiden yargısız infazcı bu konuyu daha tüm kampanyalar başlatılmadan önce 15 bin den fazla insan görüntüledi. Ben çeviri konusu için form doldurdum sonradan fark ettim en az member olmak gerekiyormuş ben jr member ken proje sana verilmiş ve şuan member oldum sana kısmetmiş birde alsam da yapamıycakmışım psd dosyaları var Smiley çeviri için teşekkürler eline sağlık. Proje başarılı olacak gibi zaten ismi kendisine çekiyor şuan hiç bir projesine katılamıyorum maalesef. Yani o kadar proje çevirip başlattım. Bir açıp okuma nezaketi yok girip konularda açık arıyorlar sadece Smiley Bu proje ye katılacak herkese şimdiden bol kazançlar Smiley
Yorumun için teşekkürler caner kardeşim. Çeviri konusunda iyi gidiyorsun. Member'a geçmen de senin için bir artı olacak bu konuda  Cheesy
Pages:
Jump to: