Pages:
Author

Topic: DIW Token Projesi İnceleme - page 2. (Read 16863 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
November 06, 2018, 06:02:33 AM
Diw token kaynadi gittti arada.  Cok konusuldu cok ovuldu ama ekip bu ruzgari bir turlu arkasina alamadi.  Elini cebine atip birkac buyuk borsaya girmis olsalardi simdi farkli seyler konusuyor olabilirdik.  Sanirim buyuk sahtekarliga sahitlik ettik.

Aslında nedense ben hiç şaşırmadım. ICO aşamasında satışlarını baya takip ettim. Hiç öyle abartıldığı gibi bir satış yapamadılar. Stage 1'de baya durmuştu. Büyük olasılıkla para toplamadan, toplamış gibi gösterdiler. Sonra borsaya çıkınca da gerçekler ortaya döküldü.

ICO aşamasında bende sürekli DIW'in satış çubuğunu ve cüzdanlarını takip ediyordum ve bu cüzdanların durumunu her gördüğümde içimde bir olumsuzluk, bir kuşku oluşuyordu. Gerçek anlamda bu kadar kaliteli bir projenin ICO'ların moda olduğu dönem içerisinde yatırım toplayamamış olması ve dolayısı ile de bu projenin gerçekleşememesi son derece büyük bir hayal kırıklığı olmuştu doğrusu. ICO sürecinin sonunda 9.200 civarı Ethereum toplanmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve bu toplanan paranın nerede, nasıl harcandığı da meçhul. Uzun bir süre daha DIW'in sakin kalacağını düşünüyorum ve sonrasında da ne olacağını kestiremiyorum. Boğa dönemi içerisinde Ethereum'un 1.000 USD üzerinde bir değer yakalaması durumunda bu değer artışının DIW'e de yansıyacağını ve 0.02 USD seviyelerine geleceğini düşünüyorum. Fakat belirttiğim gibi bu artış Ethereum nedeni ile gerçekleşebilir, GWEI fiyatında pek fazla bir değişiklik olmaz.
member
Activity: 742
Merit: 19
November 06, 2018, 03:47:03 AM
Diw ne olacak belli değil şu an.Aylarca bir hareket yapamaması insanın kafasında soru işareti oluşturuyor.Mecbüren bekleteceğiz.Ya çöp olur gidecek yada adam olacak.Artık şansımıza hangisi olursa.
member
Activity: 546
Merit: 10
November 05, 2018, 06:57:37 PM
Hiçbir hareketlenme görmedim bu projede çok güzel başlamıştı halbuki farkındalık uyandırdı göze hoş geliyordu yatırım alır diye düşündük ama para toplayamadı demek ki.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
November 05, 2018, 03:15:31 PM
Diw token kaynadi gittti arada.  Cok konusuldu cok ovuldu ama ekip bu ruzgari bir turlu arkasina alamadi.  Elini cebine atip birkac buyuk borsaya girmis olsalardi simdi farkli seyler konusuyor olabilirdik.  Sanirim buyuk sahtekarliga sahitlik ettik.

Aslında nedense ben hiç şaşırmadım. ICO aşamasında satışlarını baya takip ettim. Hiç öyle abartıldığı gibi bir satış yapamadılar. Stage 1'de baya durmuştu. Büyük olasılıkla para toplamadan, toplamış gibi gösterdiler. Sonra borsaya çıkınca da gerçekler ortaya döküldü.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
November 05, 2018, 03:09:25 PM
full member
Activity: 672
Merit: 100
November 04, 2018, 03:10:30 PM
İmzadan biraz geldi. Ama şimdilik fazla bir şey etmiyor sabit ödül dağıtan çoğu iconun fiyatları hep diplerde. Sonradan açılacaksa orasını bilemeyiz.
full member
Activity: 630
Merit: 102
November 04, 2018, 03:07:46 PM
Çok umut bağladığım bir token idi kendisi. Uzunca bir süre (azımsanamayacak kadar) imza kampanyasında durmuştum. Ha para yatırmadım fakat aylarımı yatırdım diyelim. En kötü ihtimalle 1-2 bin dolar alırım onlarla da diğer zarar eden coinlerimi aşağıdan toplarım diye düşünüyordum. Öyle olmadı malesef.

Ha pek umudum var denmez ama bekletiyorum bakalım.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
November 04, 2018, 08:21:38 AM
Token in birim fiyatı uzun zaman sonra 0.00005600 ETH seviyelerine geldi, bir hareketlenme var bakalım. Bir kaç güne ne olduğu anlaşılır herhalde.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
October 23, 2018, 01:19:08 PM
Çok duydum ama katılmadım bir türlü, avantajları var muhakkak, ama ödül oranları çok düşmüş sanırım. Şimdi yeni bir proje için araştırmadayım. İyi bir kampanya bulursam giricem direk. Şuan tavsiyeler göz gezdiriyorum iyi bir analiz yaptıktan sonra süresi uzun olmayan bir kampanyaya girmeyi düşünüyorum.

Hangi oranlar düşmüş? Ödül oranları derken? Bunun bountysi yapılalı çok oldu, bitti gitti. Token hiç bile oldu hala bir türlü katılmadım diyorsunuz.

Aslında satışlarından biraz anlamalıydık, aylarca aynı stage'de kaldı. Demek ki zaten pek para da toplamadılar.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
October 23, 2018, 01:05:07 PM
Çok duydum ama katılmadım bir türlü, avantajları var muhakkak, ama ödül oranları çok düşmüş sanırım. Şimdi yeni bir proje için araştırmadayım. İyi bir kampanya bulursam giricem direk. Şuan tavsiyeler göz gezdiriyorum iyi bir analiz yaptıktan sonra süresi uzun olmayan bir kampanyaya girmeyi düşünüyorum.
jr. member
Activity: 248
October 23, 2018, 12:19:45 PM
Tam çöp bir token milletide iyi patlattılar icolarında böyle soygun görmedim hem icosuna girmişler patlatdı hem imzasını taşıyanlar patladı çok sağlam dediler ama ben hiç bir şey göremedim bunda gitti millet yazık oldu
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
October 23, 2018, 09:12:41 AM
Bir ico ico sürecini uzattığı zaman benim için tamamen güvenini kaybediyor. DIW zaten rezaletleriyle meşhur imza konusunda da insanları çok mağdur etmişti
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
October 23, 2018, 08:54:53 AM
Bu projeye çok umut bağlamıştım. Güvenlik konusuna yoğunlaştığı için geleceği parlak diye düşünüyordum. ICO'suna girmedim, para da yatırmadım ama imzasına yarısından girip istikrarlı takip ettim. 10,000 adede yakın almıştım token. Halen iyi bir borsaya giremedi, yerinde sayıyor. Telegram kanalında bile doğru düzgün bir gelişme paylaşılıyor. Beni baya üzdü.
full member
Activity: 392
Merit: 103
October 23, 2018, 08:10:40 AM
Tarihin tozlu raflarına kaldırılacak coin örneklerinden bir tanesi olacak gibime geliyor ama çok arkadaşımız imza ve bountylerine girdiği için temennimiz bir sürpriz yapması aksi takdirde çok arkadaşımızın emekleri boşa gidecek gibi görünüyor
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
October 23, 2018, 07:39:58 AM
İCO süresince oldukça umutluydu herkes. Ama arkadaşın dediği gibi ses soluk kesilmiş.
Bounty den gelenleri bekleteceğiz mecburen. Bir gün sıra DIW'e de gelir umarım...
full member
Activity: 630
Merit: 102
October 23, 2018, 03:31:06 AM
Uzun zamandır forumda DIW konularına bakmıyordum. Neler olmuş diye bir bakayım dedim bırak haberi yorum bile atılmamış. Telegram da güzel haberler gelecek falan deniyordu ne oldu o iş? Şuan 0.003$ gibi bir şey sanırım fiyatı. İyi bir borsaya girmedikten sonrası da zor zaten
full member
Activity: 728
Merit: 151
September 25, 2018, 07:32:33 PM
galiba imza kasıyor ...bilip bilmeden saçmalamış bebe..bunun gibiler yüzünden merit olayları geldi..herşeyin bokunu çıkarıp bunu belli eden toplumuz genelde. nereye girsek batırıyoruz..o yüzden insanlar da artık eskisi kadar bilgi paylaşmıyor Sad
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
September 25, 2018, 05:49:55 PM
DIW Token ekibi oldukça kaliteli bir ekip olduğundan dolayı başarıya daha rahat bir şekilde ulaşacağını inanıyorum.

Aynı ekipten mi bahsediyoruz?
Kalite namına ne gördüğünüzü gerçekten merak ettim, paylaşırsanız mutlu oluruz.
jr. member
Activity: 154
September 25, 2018, 04:18:14 PM
DIW Token ekibi oldukça kaliteli bir ekip olduğundan dolayı başarıya daha rahat bir şekilde ulaşacağını inanıyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
September 25, 2018, 02:35:47 PM
Ekip çalışsa belki iş yapar da şu ortamda altcoinlerin çoğu zaten çökmüş halde.Şu anda satan satar satmayan satmaz.İleri de çıkma ihtimali her coinde olduğu gibi var.Dursun ilerleyen aylarda ne olur takip etmekte fayda var.Takip eden arkadaş varsa gelişmeleri yazarsa daha sağlıklı bir gidişat izlenir.
Pages:
Jump to: