Pages:
Author

Topic: DIW Token Projesi İnceleme - page 6. (Read 16863 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 02, 2018, 10:38:52 AM
İmzasına girdik fiyat yerlerde sürünüyor.Icosuna yatırım yapmış gibi düşünüyorum.Para ile alsaydık bu fiyatlara satarmıydık.Hiç sanmıyorum.Şu an beklemek istemeyenler satıyor birileride ucuzdan toplayacak.Biz artık değerlenen günleri bekleyeceğiz.

Yatırım yapmadığım için kendi halimden memnunum fakat bounty için gösterdiğim emeğin bir karşılığının olmaması canımı sıkmıyor da değil. DIW şu an öyle bir durumda ki paraya ihtiyacı olan veya zararına da olsa tekrar Ethereum'a geçmek isteyen yatırımcılarının satışını yaptığı günleri görüyor. Bu durum aslında normal fakat anormal olan kısım ise alıcı olmaması. Yani alıcı ve hacim olmadığı için fiyat konusunda da bir değişme olmuyor ve istikrarlı bir şekilde değersiz kalmaya devam ediyor.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 31, 2018, 03:18:43 PM
İmzasına girdik fiyat yerlerde sürünüyor.Icosuna yatırım yapmış gibi düşünüyorum.Para ile alsaydık bu fiyatlara satarmıydık.Hiç sanmıyorum.Şu an beklemek istemeyenler satıyor birileride ucuzdan toplayacak.Biz artık değerlenen günleri bekleyeceğiz.
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
July 31, 2018, 02:54:48 PM
Ico yatirimi yapan varsa,  o imzacilar mahfetti insanlari.  Uc kurusa satcaz diye birbirinin uzerine emir koya koya cekirdek parasina cevirdiler insanlarin yatirimini.  Airdrop fazla veren coinlere girilmez valla pic edip gidiyorlar.

İmza dağıtımı oldukça uzadı, süreci takip etmediğiniz ortada. Çünkü ödüller dağıtılmadan önce ico fiyatının çok altında seyrediyordu. ico dan satın alan (yada ekip) ico fiyatının altına satıyorsa imzasına giren nedden çıkarırsa kardır diye bakacaktır doğal olarak.

Ekip yada ico katılımcısının inanmadığı token e sen neden inanasın?
member
Activity: 532
Merit: 29
July 31, 2018, 01:00:50 PM
İmzasında 3 hafta kalıp çıkmıştım, uzadı da uzadı.

Sonuç ise neredeyse ICO fiyatının 10'da birine bile ulaşamamamış bir token. Umarım bounty'nin tümüne katılan arkadaşlar emeklerinin karşılığını alabilirler. Gerçi bu gidişle biraz geç olacağa benziyor ama yapacak bir şey yok gibi.
member
Activity: 462
Merit: 42
July 31, 2018, 12:08:24 PM
faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler proje ile ilgilenen arkadaşlar için faydalı olacağı kesin benim takip etmediğim bir proje olmasına rağmen ben bile bu paylaşımdan bir çok şey öğrenmiş oldum...
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
July 31, 2018, 12:03:59 PM
Ico yatirimi yapan varsa,  o imzacilar mahfetti insanlari.  Uc kurusa satcaz diye birbirinin uzerine emir koya koya cekirdek parasina cevirdiler insanlarin yatirimini.  Airdrop fazla veren coinlere girilmez valla pic edip gidiyorlar.

Hırsızın hiç mi suçu yok?  Smiley

Sadece airdrop ya da bounty verilmesi ile bir token bitmez. Fiyatı düşebilir ama bu kadar da düşmez. Fiyatı o kadar düşük ki, bounty alanlar bile satmamış olabilirler.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
July 31, 2018, 11:55:40 AM
hero member
July 31, 2018, 10:36:36 AM
Bir gün şu başlığa girdiğimde ekibin bizi yanılttığını ve inanılmaz bir şey yaptığını görebilecek miyim merak ediyorum.

Kısa ve net cevap vermek gerekirse: HAYIR!
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
July 30, 2018, 11:16:56 AM
Bir gün şu başlığa girdiğimde ekibin bizi yanılttığını ve inanılmaz bir şey yaptığını görebilecek miyim merak ediyorum.
hero member
July 30, 2018, 11:06:39 AM
CoinEx'in oylamasına katılmayı düşünüyor mu ekip acaba? Bitwhite bile katıldı ve daha ilk günlerden baya bir oy topladılar. DIW'de rahat toplayabilir bence

Düşündüklerini sanmıyorum, ne zaman bu konu hakkında Telegram üzerinden bir soru sorulsa hep aynı kişiler aynı cevaplar ile oyalıyor insanları. Yok proje daha tam anlamı ile bitmedi, yok o eksik yakın zamanda tamamlanacak da vs. vs. Büyük bir ihtimalle boğa dönemini bekleyip fiyat arttı denilecek veyaa proje çöp olup gidecek. Bounty kampanyasına katılan arkadaşların emeklerine yazık oldu, yatırım yapan arkadaşların ise paralarına yazık oldu. Bakalım kaç zaman daha bekletecek bizi bu DIW.

Evet, bende aynı şekilde düşünüyorum. Zaten sürekli olarak ürünü bahane edip, marketing'i geri plana atan tüm altcoinlerin sonu aynı olacak. DIW'de bu gamsızlığı ile uzun süre yaşamaz.

Maalesef geçerli hiç bir sebep söyleyemiyorlar. Kalıplaşmış hazır cevaplar veriliyor sürekli, hatta hangi soruya nasıl cevap verileceğini ezberledim desem yalan olmaz. O kadar sıkıcı cevaplar veriliyor ki bu dakikadan sonra kimse bu projeye kolay kolay güvenmez ve borsalarda hacim kazanması da zor olur. Gerçekten ortada kaliteli bir ürün olması durumunda daha çok bekleyeceğimizi ve beklediğimize değmeyeceğini düşünüyorum. Umarım bizler yanılırız da proje adam akıllı bir değere ulaşabilir.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
July 29, 2018, 09:12:03 AM
CoinEx'in oylamasına katılmayı düşünüyor mu ekip acaba? Bitwhite bile katıldı ve daha ilk günlerden baya bir oy topladılar. DIW'de rahat toplayabilir bence

Düşündüklerini sanmıyorum, ne zaman bu konu hakkında Telegram üzerinden bir soru sorulsa hep aynı kişiler aynı cevaplar ile oyalıyor insanları. Yok proje daha tam anlamı ile bitmedi, yok o eksik yakın zamanda tamamlanacak da vs. vs. Büyük bir ihtimalle boğa dönemini bekleyip fiyat arttı denilecek veyaa proje çöp olup gidecek. Bounty kampanyasına katılan arkadaşların emeklerine yazık oldu, yatırım yapan arkadaşların ise paralarına yazık oldu. Bakalım kaç zaman daha bekletecek bizi bu DIW.

Evet, bende aynı şekilde düşünüyorum. Zaten sürekli olarak ürünü bahane edip, marketing'i geri plana atan tüm altcoinlerin sonu aynı olacak. DIW'de bu gamsızlığı ile uzun süre yaşamaz.
hero member
July 29, 2018, 08:33:21 AM

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
July 29, 2018, 07:09:33 AM
Hiçbir oylamaya da katılmıyorlar mal gibi seyrediyorlar anlamıyorum.

Başlıklarını vs. güncellerlerdi bir şeyler yaparlardı artık onu da pek göremiyorum, Allah yardım etsin, herkes perişan.
full member
Activity: 448
Merit: 107
July 29, 2018, 03:31:36 AM
Hiçbir oylamaya da katılmıyorlar mal gibi seyrediyorlar anlamıyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 102
July 28, 2018, 07:04:26 PM
newbie
Activity: 86
Merit: 0
July 28, 2018, 05:07:06 PM
önceden inceledim tekrar denk gelince yazmak istedim. güvenliği çok yüksek bir proje ve altyapısı da sağlam. ama ben ekibe çok çok güvenemedim. umarım o da benim düşüncemin aksine iyidir. proje app olarak da güzel olucak diye düşünüyorum
hero member
July 28, 2018, 08:39:56 AM
Iyiki imzadan aylar once cikmisim.  Her zaman soyluyorum bir kampanyaya cok fazla kisi katilirsa cikin oradan.  Ayni tehlike jinbi icinde gecerli.  Gerci benim simdi ki imzamda oyle ama maalesef cikis yok.  Olsa kesin ayrilirdim.

Bende imza kampanyasına 3 hafta, sosyal medya kampanyasına 1 aylık katıldığım için oldukça mutlu olan tarafta yer alıyorum. DIW sonrasında kaç farklı imza kampanyasına daha girdiğimi hatırlamıyorum, o kadar uzun sürmüş bir proje oldu DIW. Üstelik o zaman aralığında DIW'e kıyasla kat ve kat fazla kazandığım da bir diğer gerçek. O sebeple imza kampanyası tercih ederken dilediğim zaman çıkabileceğim bir kampanya olmasına özen gösteriyorum ki her hangi bir durumda geriye dönük olarak emeklerim boşa gitmiş olmasın.
full member
Activity: 966
Merit: 142
July 27, 2018, 06:51:11 PM
Iyiki imzadan aylar once cikmisim.  Her zaman soyluyorum bir kampanyaya cok fazla kisi katilirsa cikin oradan.  Ayni tehlike jinbi icinde gecerli.  Gerci benim simdi ki imzamda oyle ama maalesef cikis yok.  Olsa kesin ayrilirdim.
hero member
July 27, 2018, 10:37:36 AM
Ne güzel bu vakitlerde tanesini 0.10-0.20 den okuturum diyordum  Grin

Bunun yanında satılmayan tokenlar yakılacak deniyordu yakıldı mı? Bilen var mı? Ayrıca şuan toplamda kaç token ve dolaşımda kaç token var biliyor musunuz? Coinmarketcap da vs henüz yayınlanmamış DIW

Ne yazık ki henüz coinmarketcap isteklerini karşılayamadığı için bir paylaşım yapılmadı. Token yakımı konusunda da bir bilgi verilmedi, çok büyük bir ihtimalle proje bu şekilde devam ederse illegal bir şekilde piyasaya sürülür tüm tokenler. Kısa zaman içerisinde ekip kendisine çeki düzen vermezse ne yazık ki çöp olmaktan bir adım öteye gidemeyecek bu proje.

Teşekkür ediyorum yorumun için. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Ekip neler yaşıyorsa bir boşluk içersindeler gibi geliyor bana. Ya da çok olumlu düşünmek istiyorum; boğa sezonu başladığı vakit iyi bir borsa ve iyi haberler duyurmayı planlıyor olaiblir mi? Lütfen olsun  Grin

Rica ederim, elimden geldiğince herkesin mesajlarına önem vermeye çalışıyorum. Ekip maalesef ki para toplama aşamasında çok ciddi bir performans sergiledi ve sonrasında resmen durgunluk içerisine girdi. Beklenen para hedefine ulaşılmaması nedeni ile moral düşüklüğü mü yaşandı yoksa gelen para yeterli görüldü ve bu sebeple projeye daha fazla önem verilmedi mi bilemiyorum. Boğa sezonu içerisine girmeden iyi bir borsa üzerinde işlem görmesi şart ki ön hazırlık olarak borsalar içerisinde belirli bir hacim oluşumu sağlanabilsin.
full member
Activity: 630
Merit: 102
July 26, 2018, 02:23:00 PM
Ne güzel bu vakitlerde tanesini 0.10-0.20 den okuturum diyordum  Grin

Bunun yanında satılmayan tokenlar yakılacak deniyordu yakıldı mı? Bilen var mı? Ayrıca şuan toplamda kaç token ve dolaşımda kaç token var biliyor musunuz? Coinmarketcap da vs henüz yayınlanmamış DIW

Ne yazık ki henüz coinmarketcap isteklerini karşılayamadığı için bir paylaşım yapılmadı. Token yakımı konusunda da bir bilgi verilmedi, çok büyük bir ihtimalle proje bu şekilde devam ederse illegal bir şekilde piyasaya sürülür tüm tokenler. Kısa zaman içerisinde ekip kendisine çeki düzen vermezse ne yazık ki çöp olmaktan bir adım öteye gidemeyecek bu proje.

Teşekkür ediyorum yorumun için. Çok can sıkıcı bir durum gerçekten. Ekip neler yaşıyorsa bir boşluk içersindeler gibi geliyor bana. Ya da çok olumlu düşünmek istiyorum; boğa sezonu başladığı vakit iyi bir borsa ve iyi haberler duyurmayı planlıyor olaiblir mi? Lütfen olsun  Grin
Pages:
Jump to: