Pages:
Author

Topic: DIW Token Projesi İnceleme - page 9. (Read 16863 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
July 19, 2018, 03:41:23 PM
Bounty de gelen tokenlar hesaba yattı ama tokenlar para etmiyor malesef. Muhtemelen Jinbi'nin başına da benzeri gelecek.

Jinbi nin de başına benzer bir durum gelirse bounty den gelenler ve aldıklarımı satarak jinbi ye geçerim, dump olsa da bu kadar perişan olacaklarını düşünmüyorum açıkçası.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
July 19, 2018, 03:02:58 PM
Bounty de gelen tokenlar hesaba yattı ama tokenlar para etmiyor malesef. Muhtemelen Jinbi'nin başına da benzeri gelecek.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
July 19, 2018, 12:14:00 PM
Şu sıra ağzıyla kuş tutsa, para etmez.

Çünkü insanlar paralarının cryptoya yatırmak istemiyor. Ancak boğa uzaktan görünürse, DIW'de bundan nasibini alır.

ico sonrası 0.00002400 eth maliyetten biraz almıştım, o bile zararda 0.00001200 gibi bir değere düştü.
Pre-sale ve ico dan alanların Allah yardımcısı olsun.

Ne yazık ki DIW hem yatırımcısına hemde emek veren tüm kullanıcılarına çok büyük bir mağduriyet yarattı. Umarım kısa süre içerisinde fiyat olarak kendisini toparlar ve proje ekibi başarılı çalışmalar ortaya koyar. Başarılı sonuçlar alınmadıkça ve iyi bir borsada işlem görmedikçe fiyat seviyesinin yükseleceğini düşünmüyorum.
full member
Activity: 378
Merit: 103
July 17, 2018, 01:30:17 PM
bountyden gelince inceleyeyim dedim de dibi boylamış bountyden gelende para etmiyor katılım çok fazlaydı hak ettiği değeri bulması temennisiyle
hero member
July 17, 2018, 01:12:00 PM

Çünkü insanlar paralarının cryptoya yatırmak istemiyor. Ancak boğa uzaktan görünürse, DIW'de bundan nasibini alır.

ico sonrası 0.00002400 eth maliyetten biraz almıştım, o bile zararda 0.00001200 gibi bir değere düştü.
Pre-sale ve ico dan alanların Allah yardımcısı olsun.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
July 17, 2018, 12:32:54 PM

jr. member
Activity: 196
Merit: 2
PLATIO - Smart Banking Ecosystem
July 17, 2018, 11:47:51 AM
Çok fena çakıldı token, toparlanır diye düşünüyorum sadece bancorla olmayabilir binance yada bittrex en kötü kucoin gelmesi gerekiyor

Bancor hacklendikten sonra zor toparlar gibi zaten fazla hacim de yok, eli yüzü düzgün bir borsaya girmedikten sonra pump yemesi de zor görünüyor, ilk başlarda güzel bir çıkış yakaladı ama şu an için gerisi gelmiş değil.
full member
Activity: 322
Merit: 102
July 17, 2018, 11:12:29 AM
Çok büyük fiyasko şuan ki fiyatı boğa sezonu toparlanacak demek çok afaki zaten boğada hemen hemen bütün coinler fiyatlanıyor. Ekibin biraz daha çalışması lazım

Katılıyorum, boğa sezonu içerisinde zaten tüm kripto paralar yüksek değerlere ulaşabiliyor. Kaldı ki DIW boğa dönemi içerisinde fiyat artışı yaşamasa bile Ethereum fiyat artışı yaşayacaktır ve dolaylı yoldan USD bazında bu durum DIW'in fiyatını da etkilemiş olacaktır. Mecburen boğa dönemini bekletecek bir proje oldu, umarım boğa dönemi geldiğinde de bizleri pişman etmeyecektir. ICO yatırımı yapan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

aynen katılıyorum sana dostum. usd bazında olduğundan zaten fiyatı artış gösterecektir. ama ekibin biraz daha çalışması gerekiyor.
hero member
July 17, 2018, 10:20:45 AM
Çok büyük fiyasko şuan ki fiyatı boğa sezonu toparlanacak demek çok afaki zaten boğada hemen hemen bütün coinler fiyatlanıyor. Ekibin biraz daha çalışması lazım

Katılıyorum, boğa sezonu içerisinde zaten tüm kripto paralar yüksek değerlere ulaşabiliyor. Kaldı ki DIW boğa dönemi içerisinde fiyat artışı yaşamasa bile Ethereum fiyat artışı yaşayacaktır ve dolaylı yoldan USD bazında bu durum DIW'in fiyatını da etkilemiş olacaktır. Mecburen boğa dönemini bekletecek bir proje oldu, umarım boğa dönemi geldiğinde de bizleri pişman etmeyecektir. ICO yatırımı yapan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
July 16, 2018, 11:35:11 AM
hero member
July 16, 2018, 10:57:11 AM
Diw umudumuzdu ama fena çakılmış.Artık oda cüzdanımızda uzun süre bekleyecek gibi.Ekip büyük borsalarla anlaşmalar yaparsa projesine odaklanırsa toparlar.Yoksa işi zor.

Ekip ne yazık ki beklenilen çalışmayı ve emeği ortaya koymadı. İlerleyen süreç içerisinde bu beklenen çalışmayı ortaya koyarlar mı bilinmez fakat uzun bir süre hodl yapacağız gibi görünüyor. Birçok kullanıcının hayal kırıklığı yaşadığı bir proje oldu, hiç ümidim olmayan projelerden bile 0.5 ETH gibi gelir elde etme şansını yakaladım fakat DIW'den ümitli olmama rağmen şimdiki fiyat ile en fazla 0.11 ETH gelirim olabiliyor. Büyük borsalar ile anlaşma olmadıkça değer artışı imkansız, böyle saçma veya gereksiz borsalar ile bu iş ilerlemez. Büyük bir borsaya girilmemesi durumunda boğa döneminde de aşırı derecede bir değer kazanmayacaktır.

Tamam DIW hayal kırıklığı ama  iki ay imzasını taşıdığım ve 42 dolar aldığım projeler de gördüm, işin fena tarafı üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin hala para etmiyor.

Dostum katılıyorum, haklısın fakat 1 aylık süreçte de 35-40 USD kazanmış oluyorum ben örneğin. Tamam belki 2 aylık bir süreçte değil bu kazancım fakat böylesine ümit vaat eden bir projeden bu derece düşük gelir elde etmek bana tuhaf geldi. Bakalım ilerleyen dönemler içerisinde güzel bir değere ulaşmayı başarabilecek mi yoksa çöp olup öylece eriyip gidecek mi...
hero member
July 15, 2018, 06:52:27 PM
Diw umudumuzdu ama fena çakılmış.Artık oda cüzdanımızda uzun süre bekleyecek gibi.Ekip büyük borsalarla anlaşmalar yaparsa projesine odaklanırsa toparlar.Yoksa işi zor.

Ekip ne yazık ki beklenilen çalışmayı ve emeği ortaya koymadı. İlerleyen süreç içerisinde bu beklenen çalışmayı ortaya koyarlar mı bilinmez fakat uzun bir süre hodl yapacağız gibi görünüyor. Birçok kullanıcının hayal kırıklığı yaşadığı bir proje oldu, hiç ümidim olmayan projelerden bile 0.5 ETH gibi gelir elde etme şansını yakaladım fakat DIW'den ümitli olmama rağmen şimdiki fiyat ile en fazla 0.11 ETH gelirim olabiliyor. Büyük borsalar ile anlaşma olmadıkça değer artışı imkansız, böyle saçma veya gereksiz borsalar ile bu iş ilerlemez. Büyük bir borsaya girilmemesi durumunda boğa döneminde de aşırı derecede bir değer kazanmayacaktır.

Tamam DIW hayal kırıklığı ama  iki ay imzasını taşıdığım ve 42 dolar aldığım projeler de gördüm, işin fena tarafı üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin hala para etmiyor.
hero member
July 15, 2018, 04:57:40 AM

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 15, 2018, 03:25:56 AM
member
Activity: 742
Merit: 15
July 14, 2018, 08:14:50 PM
Valla icodaki fiyatın acaip altına düşmüş ilerde ne olur bilinmez ama bu fiyattan satım yapılmaz bayağı düşüş yaşamış bakalım ileride daha iyi yerlere gelebilir beklemek lazım
full member
Activity: 350
Merit: 105
July 14, 2018, 07:39:28 PM
ICO'ya girenlere Allah sabır versin idexteki fiyat ölü fiyat şahsen ben bountyden aldım ama yine de o fiyattan satıp 150 200 lira alacağıma yakarım bu elimdekileri daha iyi. O kadar para topluyorlar hala idex latoken bunlar nedir ya düzgün bir borsaya bile girmediler.
member
Activity: 476
Merit: 75
July 14, 2018, 07:19:09 PM
Dıw tokeni epey bir imza katılımcısına sahipti berbat bir fiyattan girdi bu fiyatlardan sattıysa insanlar zaten baya alttan satmış oluyorlarç İco dan alanlar asıl zararda olanlar.
hero member
July 14, 2018, 03:23:26 PM
Bir zamanlar bir sürü kişide diw token in imzasını görüyordum. Hatta o vakitler başka imzada olduğum için katılamamıştım. Sonra sürekli kampanya uzadı diyebiliyorum. Token dağıtımida çok gecikti. Sonuçta gelen tokenler beleş geldi. Boğa sezonu gelir diye beklemek lazım. Şuan için satmak pek mantıklı değil gibi. Umarım bizim jinbitoken de aynı sorunlar olmaz

14k bekliyordum ama 15k göndermişler, normal şartlarda 1.8 eth etmeliydi 0.18 anca ediyor, bekleyeceğiz mecbur.

Benim ödememde de ufak bir miktar düşüş yaşanmış, yine de problem edilecek bir miktar değil. Özellikle fiyat olarak %90 düşüşü düşünmek gerekirse eksik gönderilen miktar mesaj atıp talep edeceğime değmiyor. Umarım boğa dönemi öncesinde bir pump süreci yaşanır ve o aralıklar ile ekstra kazanç elde edebiliriz.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
July 14, 2018, 12:59:34 PM
Çok fena çakıldı token, toparlanır diye düşünüyorum sadece bancorla olmayabilir binance yada bittrex en kötü kucoin gelmesi gerekiyor
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
July 14, 2018, 12:19:00 PM
Bir zamanlar bir sürü kişide diw token in imzasını görüyordum. Hatta o vakitler başka imzada olduğum için katılamamıştım. Sonra sürekli kampanya uzadı diyebiliyorum. Token dağıtımida çok gecikti. Sonuçta gelen tokenler beleş geldi. Boğa sezonu gelir diye beklemek lazım. Şuan için satmak pek mantıklı değil gibi. Umarım bizim jinbitoken de aynı sorunlar olmaz

14k bekliyordum ama 15k göndermişler, normal şartlarda 1.8 eth etmeliydi 0.18 anca ediyor, bekleyeceğiz mecbur.
Pages:
Jump to: