Pages:
Author

Topic: DIW Token Projesi İnceleme - page 5. (Read 16863 times)

full member
Activity: 336
Merit: 100
August 11, 2018, 09:20:56 AM
ICO sektöründe düzenleme olması gerektiği çok açık. Scam ico projelerinden sıtkımız sıyrıldı. Pazarda dolandırıcı dolu. Ethereum bu kadar ico  projesinin erc20 tabanlı olmasına rağmen 316 dolara kadar fiyat düşmesi yaşadıysa düşünmek lazım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
August 07, 2018, 07:55:04 PM
evet hocam, ama ether tokenların çöplüğe dönmesinin sebebi bene ethereum un çok yaygın olması bana göre
Ethereum un bence artık token oluştururken eskisi kadar kolay token oluşturmaya izin vermemesi gerekir bence, politikası değişmeli belkide.

Son kullanıcı için escrow hizmeti gibi bir şey getirmeli bence, kontrotta belitilen harcap/softcap ne ise oraya kadar sadece eth ile yatırım alımına izin vermeli ihtiyaç karşılanırsa token oluşturmaya izin vermeli.

ihtiyaçlar karşılanmazsa yatırımcıya geri ödeme yapmalı, hatta belli bir süre yatırımları teminat olarak tutmalı. Bilemedim.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
August 06, 2018, 08:26:39 AM
evet hocam, ama ether tokenların çöplüğe dönmesinin sebebi bene ethereum un çok yaygın olması bana göre
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
August 06, 2018, 06:36:58 AM
özellikle bu imzalardan gelen ve gelecek tokenlar biraz degerli olsa hemen bitcoina cevirecegim.
artik erc20 tokenlara cok fazla bulasmak istemiyorum... yükselirse evvela bitcoin yükselir, yani en kadar cok bitcoin olursa o kadar iyi kazanc olur diye düsünüyorum.

Ether tokenleri bence de iyice çöplüğe döndü, aslında ico ve ödül için ether tokeni olamayan varlıklara yönelmenin vakti geldi.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
August 05, 2018, 03:55:14 PM
Imzasina girmistim,  girmez olaydim.  Fiyat yerlerde sürünüyor.  Iyiki sonuna kadar kalmamisim.  Sonuna kadar kalanlara sabir versin.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
August 05, 2018, 09:06:33 AM
özellikle bu imzalardan gelen ve gelecek tokenlar biraz degerli olsa hemen bitcoina cevirecegim.
artik erc20 tokenlara cok fazla bulasmak istemiyorum... yükselirse evvela bitcoin yükselir, yani en kadar cok bitcoin olursa o kadar iyi kazanc olur diye düsünüyorum.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 05, 2018, 06:52:50 AM
İmzasından o kadar rakam vermişlerdi sanırım 300 dolar civarı bişey gelecekti. 45-50 dolara çıkarttım elimden beklemeye bile değmeyecek bir proje.

Yaklaşık 1.000 USD civarında bir ödeme almam gerekiyordu fakat güncel olarak 80-100 USD civarında bir ödeme almış oldum. Evet, DIW olarak verilen miktar doğru olarak gönderildi fakat proje çöp oldu. Hadi bizim emeklerimiz ve vaktimiz gitti, heba oldu. Yatırım yapan arkadaşlar ne durumda acaba? Büyük ihtimal ile DIW sonrasında uzun bir süre ICO yatırımı yapmayacaktır bu arkadaşlar. Bu ekip ile DIW'in toparlanacağını da düşünmüyorum arkadaşlar, o sebeple pek ümitli olarak beklemede kalmamanızı tavsiye ederim. Unutun gitsin, belki bir gün değerlenir.
full member
Activity: 378
Merit: 103
August 05, 2018, 03:21:45 AM
diw'in icosuna katılanlar bence hayatının sonuna kadar başka icoya katılmayacak Cheesy bu nedir arkadaş ya bu kaç oldu helbiz mi dersin bumu miğdem bulandı artık
member
Activity: 252
August 04, 2018, 07:18:38 PM
reklamı çok fazla yapıldı imza kampanyasına katılmayan kalmadı galiba bu iyi mi kötü mü bilemiyorum başarılı olmasını isterim
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
August 04, 2018, 02:52:04 PM
İmzasından o kadar rakam vermişlerdi sanırım 300 dolar civarı bişey gelecekti. 45-50 dolara çıkarttım elimden beklemeye bile değmeyecek bir proje.
full member
Activity: 630
August 04, 2018, 12:11:10 PM
Yazık oldu açıkcası o kadar emeğe. Tamam kötü bir sezondayız ama en azından isim tanınsın diye reklam yapılabilirdi. Gidip de direk binance'a girelim demiyorum ama neden CoinEx'e vs oylamaya katılmıyor ekip? Gerçekten üzücü. Tam 3 ayımı harcamıştım ve en az 1000-2000 dolar almayı düşünüyordum (5-10 cent). Şimdi bu rakamlar çok uçuk kaldı.
Uçuk kaldıdan kastınız sanırım az kaldı manasında olduğunu düşünüyorum. Onun dışında o kadar emeğe diye şikayetinizide haklı buluyorum ekip kendisinden beklenenin çok altında kaldı gerçekten.

Aynen öyle dostum çok az kaldı. Bakın en kötü ihtimalle 5 cente okuturum diyordum (ki ekibin tahmini satış fiyatı 1 token için 20cent) fakat şuan 1 cent bile değil Smiley yedik nanayı bekliyoruz yapcak bir şey yok
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
August 04, 2018, 11:47:09 AM
Yazık oldu açıkcası o kadar emeğe. Tamam kötü bir sezondayız ama en azından isim tanınsın diye reklam yapılabilirdi. Gidip de direk binance'a girelim demiyorum ama neden CoinEx'e vs oylamaya katılmıyor ekip? Gerçekten üzücü. Tam 3 ayımı harcamıştım ve en az 1000-2000 dolar almayı düşünüyordum (5-10 cent). Şimdi bu rakamlar çok uçuk kaldı.
Uçuk kaldıdan kastınız sanırım az kaldı manasında olduğunu düşünüyorum. Onun dışında o kadar emeğe diye şikayetinizide haklı buluyorum ekip kendisinden beklenenin çok altında kaldı gerçekten.
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
August 04, 2018, 11:45:51 AM
Cüzdanlarına gelen arkadaşları uyarıyorum Tamamen çöp olmuş bir coin kendisi haberiniz olsun. Kendisinden artık bir şey beklemek biraz mantıksız.
full member
Activity: 420
Merit: 100
August 04, 2018, 08:56:24 AM
nerden gelmiş bilmiyorum 300 adet diw göndermişler nedir ne değildir bekleticem ama yorumlara bakılacak olursa sanırım çöp oldu Smiley
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
August 04, 2018, 08:33:32 AM
840 dolar etmesi gereken tokenler 50 dolar etmiyor şu anda, tamam hacim olmaz düşüş olur da bu kadar mı olur, daha bakir coin az insaf.
full member
Merit: 104
August 04, 2018, 05:50:24 AM
yılan hikayesi ya bu tür uzun süren ve bounty poolu kücük olan projelere nedense hiç güvenemiyorum kendilerini hint kumaşı gibi göstermeye çalışıyorlar!
full member
Activity: 448
Merit: 107
August 04, 2018, 05:41:07 AM
tamam piyasa malum ama ekibin gayret göstermemesi, reklam yapmaması, Diw tokenı hacimsizliğe terketmesi kabul edilemez.
En azından milleti gaza getirip bi oylamaya falan girmeye çalışmaları lazım...
full member
August 04, 2018, 04:45:15 AM
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 04, 2018, 03:59:52 AM
Şu an alıcı olmaması sadece diw'e özel bir durum değil.Altcoinlere şu an giren yok.Neo bile 28 dolar olmuş.Alan yok ne yapacak zararına indire indire satacaklar.Nereye kadar bende bilmiyorum artık dayanabildiğimiz kadar dayanacağız.Paraya ihtiyaç olduğunda mecbur bozduracağız ihtiyacımız kadar.

Katılıyorum, fakat ekip hiçbir emek sarf etmiyor ekstra bir hacim oluşturmak için. Ayrıca sorulara da sürekli net bir cevap verilmiyor hatta verilen cevapların tamamı aynı cevaplar. Yani proje ekibi de bir emek göstermedikçe piyasa durumu ne olursa olsun bir arpa boyu ilerlemek mümkün olmaz. Tabii ki marketing ekibi de çalışmadıkça fiyat bazlı bir artış görülmemesi de mümkündür.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
August 02, 2018, 11:18:33 AM
Şu an alıcı olmaması sadece diw'e özel bir durum değil.Altcoinlere şu an giren yok.Neo bile 28 dolar olmuş.Alan yok ne yapacak zararına indire indire satacaklar.Nereye kadar bende bilmiyorum artık dayanabildiğimiz kadar dayanacağız.Paraya ihtiyaç olduğunda mecbur bozduracağız ihtiyacımız kadar.
Pages:
Jump to: