Pages:
Author

Topic: DIW Token Projesi İnceleme - page 4. (Read 16863 times)

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
August 30, 2018, 05:04:51 PM
3 ethereumumu verdim bu zurnacilara, bonus monus derken 50bin diw gönderdiler, pre-sale.
simdi yarim ethereum etmiyor, belki bi ceyrek olur:) her gün o kadar yeni proje ve token ciktigini düsünürsek, bu zurnacilar oralari buralari ile kus tutsalar zor adam olacak bir token... cüzdanda duruyor, cürüsün bakalim...
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
August 30, 2018, 03:23:12 PM
Piyasada ki sağlam coinler bile can çekişirken ıco yapılıp imzadan birşeyler kazanmak şu anda zor gözüküyor.Diw'de bende bekliyorum.Bu gidişle herlade baya uzun bir zaman bekleyecek gibi gözüküyor.Bir anda piyasa düzelecek gibi bir beklenti zor.Yavaş yavaş toparlar artık kaç ayı bulursa.
member
Activity: 560
Merit: 12
August 30, 2018, 12:27:12 PM
Sabit değerli bounty dağıtan hiç bir imzaya katılmayın. jinbi ve diwden ağzımız yandı bir daha bulaşmam böyle icolara.
full member
Activity: 630
Merit: 102
August 30, 2018, 12:15:44 PM
Kaç gündür doğru düzgün foruma giremiyordum. Hadi bir gireyim DIW ne haldeymiş belki bir haber çıkmıştır vs dedim. Son atılan yorum 12 gün önce ve onu da ben atmışım  Smiley sanırım boşuna emek verdik imza kampanyasında 3 ayım gitti. Neyse tecrübe olsun bir daha maksimum 1ay kalırım imzalarda. Konuyu öne çıkarayım belki (pek ihtimal vermesem de) olumlu bir gelişme, haber vardır onu öğreniriz.
full member
August 18, 2018, 04:08:50 PM
Doğru yazdın bayram geldi tatil zamanı yurt içi piyasalar kapandı. Her altkoin düştüğü gibi DIW Token fiyatı düştü. 2018 sene sonu için iyimser düşüncelere sahibim. Sene başından beri kan banyosu gördük.

Al benden de o kadar hocam. Ben uzun zamandır piyasayı düşünmüyorum bile. DIW token'larımı da attım cüzdana bekletiyorum bu fiyatlardan satmaya değmez. En güzeli hodl bekletmek orta halli bir borsaya bile girse beklediğimize değer. Umarım ekip bu noktaya da el atar eninde sonunda
full member
Activity: 386
Merit: 178
August 18, 2018, 03:23:48 AM
Doğru yazdın bayram geldi tatil zamanı yurt içi piyasalar kapandı. Her altkoin düştüğü gibi DIW Token fiyatı düştü. 2018 sene sonu için iyimser düşüncelere sahibim. Sene başından beri kan banyosu gördük.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
August 16, 2018, 06:14:32 PM
Düşmeyen bir şey yok, o yüzden kimse tek tek canını sıkmadan beklemeye çalışsın bence. Bu fiyatlardan satıp çıkmaya değmez hiçbir tokeni. Pump beklemek en iyisi.

Bayram da geliyor, her şeyi kapayıp tatile odaklanmak lazım bence, yıl sonuna kadar bir cacık olmaz piyasadan.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
August 16, 2018, 05:42:32 PM
Düşmeyen bir şey yok, o yüzden kimse tek tek canını sıkmadan beklemeye çalışsın bence. Bu fiyatlardan satıp çıkmaya değmez hiçbir tokeni. Pump beklemek en iyisi.
sr. member
August 16, 2018, 05:18:35 PM
Ico fiyati neydi bu tokenin.  Icodan satin alan arkadaslar varsa cevaplarsa sevirim.  Suan yuzde kac ico sonu.  Ölü  fiyatina satin alinabilir.  Smiley

8000 token 1 eth diye hatırlıyorum ben. Pre salede alanlar daha avantajlı aldılar galiba. Şu anda rezil durumda, projede sorun yok gibi görünüyor, bu değerlere satılmaz, inana varsa da alınacak seviyelerde.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
August 16, 2018, 05:10:06 PM
hocam 10 da birine düştü ama gene de ben pump zamanı gelince bu koinden baya iş bekliyorum
member
Activity: 742
Merit: 19
August 16, 2018, 05:03:20 PM
Iconun 10/1 fiyatındaydı en son.Artık bakmıyoruz ne olur ne olacak.Diw token umutlarımızı tüketti.Artık ileriye dönük unuttuk.Ne olur ne olmaz bekleyeceğiz.Değerlenirse değerlenir.Yoksa çöp olur gider.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
August 16, 2018, 04:59:51 PM
Ico fiyati neydi bu tokenin.  Icodan satin alan arkadaslar varsa cevaplarsa sevirim.  Suan yuzde kac ico sonu.  Ölü  fiyatina satin alinabilir.  Smiley
sr. member
August 16, 2018, 03:51:30 PM
yıl sonuna kadar nerede ne yatırım varsa cüzdanlara bırakıp hiç bakmamak en iyisi olacak galiba. Bayramdan sonra 2 ay Tatile gidiyorum, değil  laptop  telefon bile almayacağım yanıma.
member
Activity: 532
Merit: 29
August 16, 2018, 03:38:58 PM
Zamanında öyle bir hype oluşmuştu ki, bir çok yerde 5x-10x seviyelerini çok rahat görür diye konuşuluyordu.

Fakat ne olduysa piyasaya girişiyle beraber çakılması da uzun sürmedi. Forumun geneli gibi bounty'de geçen haftalara üzülürken, bir yandan da ICO'suna girmediğime seviniyorum. Yatırım yapıp para bağlayan arkadaşlar umarım en kısa sürede zararlarını çıkarırlar.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
August 16, 2018, 08:11:35 AM
Gittikçe eriyen bir token haline geldi. 1 dolar hedefim vardı bounty zamanında. Hayallerimi yıktı resmen. Aslında güvenlik konusuna güzel bir çözüm getirmişti. Şu anda ne yapıyorlar hiç bilmiyorum. Var mı yol haritalarıyla ilgili bir aksiyonları, paylaşımları falan?
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
August 15, 2018, 05:33:18 PM
En buyuk pismanligimdan birisi DIW imzanina girmektir.  5 hafta kaldim,  sonra insanlar hucum ediyor hemen kactim.  Fakat yinede 5 haftaya acıyorum.  Siz siz olun imza veya diger kampanyalara cok katilim varsa o projeden uzaklasin.  Fiyatlari alt-ust ediyor bedavacilar.

Sadece imza değil ki dostum, projeler de direkt çöp oldular. Sen imzada geçirdiğin  haftadan bahsediyorsun, icosuna gireler de perişan, icoyu geçtim ico sonrası alan ben bile perişan haldeyim.

Hem piysa koşulları hem de basiretsiz ekipten kaynaklanan bir sorun bence bu.
full member
Activity: 448
Merit: 107
August 15, 2018, 05:31:37 PM
Tamam piyasa ölü falan da son durum nedir bilen var mı? Telegram grubuna baktım ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Belki bilen duyan vardır. 20bin küsur DIW var elimde boş boş bekliyor
Platformlarını geliştirmeye çalışıyorlarmış. Tamamlanınca herşey düzelecekmiş. falan filan.
full member
Activity: 966
Merit: 142
August 15, 2018, 05:28:30 PM
En buyuk pismanligimdan birisi DIW imzanina girmektir.  5 hafta kaldim,  sonra insanlar hucum ediyor hemen kactim.  Fakat yinede 5 haftaya acıyorum.  Siz siz olun imza veya diger kampanyalara cok katilim varsa o projeden uzaklasin.  Fiyatlari alt-ust ediyor bedavacilar.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
August 15, 2018, 03:28:19 PM
Tamam piyasa ölü falan da son durum nedir bilen var mı? Telegram grubuna baktım ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Belki bilen duyan vardır. 20bin küsur DIW var elimde boş boş bekliyor

Ekibe göre proje ilerliyor sorun yok, bounty ödendi vs. En kısa zamanda düzgün platformlara girmeleri fiyatı dengelemek için ihtiyaç duyulan bir şey ama o yönde bir adım göremiyoruz.

bende de 50k kadar var galiba, bekliyoruz.
full member
August 15, 2018, 03:26:08 PM
Pages:
Jump to: