Pages:
Author

Topic: EOS - Merkezsiz Uygulamalar için En Güçlü Altyapı - page 4. (Read 9806 times)

full member
Activity: 448
Merit: 100
bunun piyasaya sürülecek token adedi çok fazla değil mi sizcede fiyata etkisini sormuştum bir eth gibi fiyatı olması için adedinin daha az olması gerekmez mi?
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
2 kez gunluk ico dan alıp hemen bozdum ortalama %7 profit yaptı.onceki gun  gene alıp bozayım dedim %9  zarar yazdı..su 3 işlemlik tecrubeye gore son 20 dakika içinde ya içerden birileri ya da benim gibi bekleyen onlarca insan alış yapıyor.ico dan alıp hemen borsalarda satmak kumar gibi.uzun donem yatırım için bende cok umitliyim ama yukarıda yaptıgım hataları kimsenin yapmasını istemem.iyi bi ders oldu.

Şirket yapıyor.
Son otuz dakikadan itibaren başlıyor eğer yatırım azsa önce sabit 2000 ethereum yolluyor son dakikalarda 995 995 995 ethereum ile o günki fiyatına tamamlıyor. EOS'tan bir bok olacağını sanmıyorum.

bende icosuna katılmadım ve günlük satışlardan son 15-20 dk kaldığında kontrol ediyorum ve dediğiniz gibi birden ETH yatırımı artıyor. ortalaam 1 ETH karşılında yolladıkları token çok yakın olduğu için hiç gerek görmedim yatırım yapmaya. bende içer den birilerini bunu yaptığını düşünüyorum. belki 1-2 ay sonra bir fırsat doğar güzel para eder ama günlük al sat için değmiyor şuan.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
eos uzun vadede ethereum'u geçebilecek bir proje.

ancak ico'su yatırımcılar için daha avantajlı olsa iyi olurdu. şu ana kadar 1 milyondan fazla ether toplanmış. böyle giderse ico bitimine kadar toplam 5-6 milyon ether toplanacak. eos fiyatı artarsa 10 milyon etheri de kolay geçerler.

crypto tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ico'su.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
2 kez gunluk ico dan alıp hemen bozdum ortalama %7 profit yaptı.onceki gun  gene alıp bozayım dedim %9  zarar yazdı..su 3 işlemlik tecrubeye gore son 20 dakika içinde ya içerden birileri ya da benim gibi bekleyen onlarca insan alış yapıyor.ico dan alıp hemen borsalarda satmak kumar gibi.uzun donem yatırım için bende cok umitliyim ama yukarıda yaptıgım hataları kimsenin yapmasını istemem.iyi bi ders oldu.

Şirket yapıyor.
Son otuz dakikadan itibaren başlıyor eğer yatırım azsa önce sabit 2000 ethereum yolluyor son dakikalarda 995 995 995 ethereum ile o günki fiyatına tamamlıyor. EOS'tan bir bok olacağını sanmıyorum.

ne yalan soyliyeyim bende kuskulanıyorum bu islemlerden ama eostan bi bok olmıyacagı dusuncenize katılmıyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

Şirket yapıyor.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
sr. member
EOS, 5 doların üzerine çıktığında satanlar çok iyi kar ettiler. Sonrasında 1.2 seviyelerine kadar düştü. Şu an ise 1.90 seviyelerinde.

Bu seviyelerden almayı düşünüyorum, ancak bitcoindeki yükseliş yüzünden biraz bekleyeceğim.
member
Activity: 102
Merit: 10
kaç günde geldi senin aldğın eoslar bunları yaptım zaten ama gelen bir şey yok

Custom Token olarak eklemeyi unutmayın:

Token Address: 0x86fa049857e0209aa7d9e616f7eb3b3b78ecfdb0
Symbol: EOS
Decimals: 18

bunu zaten ekledim ama halen bir şey yok :S en başta eklemiştim

öyleyse ya gönderdiğiniz ether karşıya gitmedi (onaylanmadan size geri döndü), ya da claim yaparken bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz:

hiburak'ın hazırladığı listedeki aşamaları periyot bitiminde aynen takip ettim, ve eos'lar cüzdanımda problemsiz gözüktüler.

https://steemit.com/eos/@hiburak/eos-tokenleri-claim-etmek-ve-cuezdana-eklemek-myetherwallet

Çok teşekkürler sayende cüzdanda göründüler Smiley
sr. member

öyleyse ya gönderdiğiniz ether karşıya gitmedi (onaylanmadan size geri döndü), ya da claim yaparken bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz:

hiburak'ın hazırladığı listedeki aşamaları periyot bitiminde aynen takip ettim, ve eos'lar cüzdanımda problemsiz gözüktüler.

https://steemit.com/eos/@hiburak/eos-tokenleri-claim-etmek-ve-cuezdana-eklemek-myetherwallet
newbie
Activity: 6
Merit: 0
arkaşalar ben eos al sat olayına girmek istiyorum yüklü giricem tavsiyeniz nedir? Sistemini pek anlayamadım biraz değişik geldi yardımcı olur musunuz?

Geçen pazar Eth az yatırılmış tabii oyüzden iyi kazandırmıstı yatırımcılarına. Eos scan ı son ana kadar takip et. Hatta son dkya kadar. 10k civarındaysa gir. Yoksa bekle fırsat olacaktır. Birde onadaki Eth ile Eos fiyatına dikkat et.

ben usd ile alıcam eth ile almıcam krakende hesabım var ordan alacağım ETH az yatırılırsa değerlenir  anladığım kadarıyla. USD ile alışlarda bir fark oluyor mu peki.

Esasında Eth nin az olması degerini artırmıyor. Alacagın EoS u artırıyor. Ben hep ico dan aldım. Hiç USD ilr almadım.

yardımlarınız için teşekkür ederim.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
arkaşalar ben eos al sat olayına girmek istiyorum yüklü giricem tavsiyeniz nedir? Sistemini pek anlayamadım biraz değişik geldi yardımcı olur musunuz?

Geçen pazar Eth az yatırılmış tabii oyüzden iyi kazandırmıstı yatırımcılarına. Eos scan ı son ana kadar takip et. Hatta son dkya kadar. 10k civarındaysa gir. Yoksa bekle fırsat olacaktır. Birde onadaki Eth ile Eos fiyatına dikkat et.

ben usd ile alıcam eth ile almıcam krakende hesabım var ordan alacağım ETH az yatırılırsa değerlenir  anladığım kadarıyla. USD ile alışlarda bir fark oluyor mu peki.

Esasında Eth nin az olması degerini artırmıyor. Alacagın EoS u artırıyor. Ben hep ico dan aldım. Hiç USD ilr almadım.
newbie
10k civarında olması gereken barem ETH baremi mi?
newbie

legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING

newbie
member

sr. member

member
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
bu token sistemine eos.io daki gibi yaklaşık 1 ethereum gönderimi yaptım ama acaba yanlıs mı yaptım halen tokenlerim gelmedi 2 gün geçti aradan

myetherwallet den gönderim yaptım söylediği şekilde ve eos tokeni ekledim ama gelen giden bir şey yok :S

Tokenleri talep etmeniz lazım . Aşağıdaki yönergeye göre. Bende paniklemiştim ilk yaptığımda .

If you are using MyEtherWallet, the instructions to claim are here

For address and ABI / JSON Interface, enter the information above and click Access
Click ClaimAll from the function dropdown
Load in your wallet file and unlock it
Click Write
set Amount to Send to 0 and Gas Limit to 3141592
Click Generate Transaction
member
bu token sistemine eos.io daki gibi yaklaşık 1 ethereum gönderimi yaptım ama acaba yanlıs mı yaptım halen tokenlerim gelmedi 2 gün geçti aradan

myetherwallet den gönderim yaptım söylediği şekilde ve eos tokeni ekledim ama gelen giden bir şey yok :S
Pages:
Jump to: