Pages:
Author

Topic: EOS - Merkezsiz Uygulamalar için En Güçlü Altyapı - page 9. (Read 9804 times)

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
arkadaşlar biraz klasik olacak ama scam gibi duruyor. bayağı araştırdım takımı bulabilir miyim diye. siteden başka bir şey yok gibi. Cheesy
https://icotracker.net/project/eos
eth tabanlı olacak hemde rakip mi olacak. bende bunu anlamadım neye göre?
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Ben takım ile ilgili bir bilgi bulamadım. Link verecek olan varmı proje ye güvenenlerin içinde ?
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
ilk eth duyurulduğundada balondur bu almayın bunu diyerek bizi baya yanılttılar.
Bunu kaçırmayacağım.
Umarım 2-3 yıl sonra emekli olurum Smiley

ETH hala balon. Grin
Neyse ki EOS geliyor ETH'i koltuğundan edecek.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
ilk eth duyurulduğundada balondur bu almayın bunu diyerek bizi baya yanılttılar.
Bunu kaçırmayacağım.
Umarım 2-3 yıl sonra emekli olurum Smiley
member
Activity: 84
Merit: 10
Bende ETH üzerinden çalışacağını anladım . Kendi zincirini yapacak olsalar BTC ile Ico açarlardı.

Kendi zincirlerini yapacaklar. Zincirinde ötesinde Ethereum'dan çok daha üst düzey bir proje EOS.

Bu projeyi tamamlamaları uzun bir zaman alabilir. Tokenleri bir an önce piyasada alınıp satılabilir hale getirmek istedikleri için ETH üzerinden dağıtıyorlar.

Proje iyiye benziyor incelemek lazım 😎
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Bende ETH üzerinden çalışacağını anladım . Kendi zincirini yapacak olsalar BTC ile Ico açarlardı.

Kendi zincirlerini yapacaklar. Zincirinde ötesinde Ethereum'dan çok daha üst düzey bir proje EOS.

Bu projeyi tamamlamaları uzun bir zaman alabilir. Tokenleri bir an önce piyasada alınıp satılabilir hale getirmek istedikleri için ETH üzerinden dağıtıyorlar.

İlginçmiş. Gelenlikle kendi zincirlerini yapmak isteyen projeler BTC yatırımı kabul ettiğin için ben yanılmışım.
hero member
Activity: 658
Merit: 500

Ticari taktik yani. Ellerindekini para döndürecek bir sistem içerisinde kullanacaklar projeyi bu finansman üzerinde çalıştıracaklar. Sık sık yapilacak haberlerlede coinin değerini attiracaklar . iyi fikir
hero member
Activity: 1655
Merit: 600

legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Telegram ve slack gruplarına girenler bilir böyle bir topluluk hiç bir yerde görmedim zcash ilgisinden daha fazla.
Token ilk başta ethereum contract üzerinden satılacak sonra kendi yapısına geçince takas edilecek diye biliyorum.

Kendi zincirini mi yapacaklar tarifinizden öyle anladım.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Telegram ve slack gruplarına girenler bilir böyle bir topluluk hiç bir yerde görmedim zcash ilgisinden daha fazla.
Token ilk başta ethereum contract üzerinden satılacak sonra kendi yapısına geçince takas edilecek diye biliyorum.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600

EOS ico'su duyuruldu. Bu başlık üzerinden hem EOS, hem de ico ile ilgili fikir paylaşımları yapabiliriz.

Başlangıç Tarihi: 26 Haziran 2017 (13:00 UTC)
Ico Süresi: 341 gün
Toplam Token: 1,000,000,000
Websitesi: https://eos.io/

Token Dağıtımı:
200 milyon token ilk 5 gün dağıtılacak.
700 milyon tokenin dağıtımı 335 gün sürecek. Her 23 saatlik periyotta 2 milyon token satılacak.
100 milyon token ise geliştiriciler için ayrılmış.

Tokenler Ethereum üzerinden dağıtılacaklar. O yüzden yatırım yapmak için yine Eth gerekecek.

Tokenler sabit bir fiyattan satılmayacaklar. Her 23 saatlik periyotta toplanacak ether sayısına bölünerek ayrı bir fiyat belirlenecek.

EOS tokenleri claim etmek ve cüzdana eklemek (MyEtherWallet üzerinden Ether gönderenler için):
https://steemit.com/eos/@hiburak/eos-tokenleri-claim-etmek-ve-cuezdana-eklemek-myetherwallet
Pages:
Jump to: