Pages:
Author

Topic: EOS - Merkezsiz Uygulamalar için En Güçlü Altyapı - page 6. (Read 9804 times)

sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Günlük toplanan ether miktarını nerede görüyoruz peki?

Websitelerinden görebilirsiniz.

https://eos.io/

full member
Activity: 332
Merit: 108
Günlük toplanan ether miktarını nerede görüyoruz peki?
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Coin piyasayı düşüşte olmasına rağmen iyi kazandırıyor. Ana konudada pek takip eden yok . Biraz alıp unutacağım.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
Kısa sürede %114 kar var keşke daha fazla alabilseydim. Olumsuz yorum yapılan coinler güzel kazandırıyor nedense Cheesy
hero member
Activity: 658
valla ben ne bok oluyor anlamadım hayvangibi coinler çıktı 3-4 tane hiçbiri girmedi bunlar girdi eos ne kadar topladı acaba belkide alayını krakenin kendi almıştır aq yoksa niye soksunlar
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Dün saat 1 lerde 5 ETH attım . (1350 Dolar civarı ) .
Bugün 800 EOS gelmiş . Kraken e gönderdim ve oradan sattım 0,65 BTC karşığı hepsini sattım ( 1550 Dolar ).

Ben hiç birşey anlamadım adamlar benim sattığımı niye aldı git ICO dan al .Durup dururken ben niye para kazandım. Hiç biri mantıklı gelmiyor.

Borsadan alip satmak icodan almaya gore daha belirleyici oldugu icin. Gunluk yapilan Icodan alarak bir nevi kumar oynuyorsunuz. Yuksek yatirim almasi halinde zarar edersiniz. Dusuk yatirimli gecen 24 saatlik icoda yuksek token elde edersiniz. Her 24 saatlik ico sonucu borsa fiyatini etkiler.Biraz sans meselesi. Bence guzel dusunulmus bir ico. Dump pump surekli olacak bu coinde 1 yil boyunca. Ustelik her gun... yil sonunda fiyat nerde sabitlenirse artik... o zamanda zaten ico bitecek ve kendi yazilimlarinda kullanilacak eos...

Proje kumar ile alakalı olsaydım , bu tür bir ICO efsane olurmuş. Ama çok değişik bir olay gerçekten.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Bugün 800 EOS gelmiş . Kraken e gönderdim ve oradan sattım 0,65 BTC karşığı hepsini sattım ( 1550 Dolar ).

Ben hiç birşey anlamadım adamlar benim sattığımı niye aldı git ICO dan al .Durup dururken ben niye para kazandım. Hiç biri mantıklı gelmiyor.

Borsadan alip satmak icodan almaya gore daha belirleyici oldugu icin. Gunluk yapilan Icodan alarak bir nevi kumar oynuyorsunuz. Yuksek yatirim almasi halinde zarar edersiniz. Dusuk yatirimli gecen 24 saatlik icoda yuksek token elde edersiniz. Her 24 saatlik ico sonucu borsa fiyatini etkiler.Biraz sans meselesi. Bence guzel dusunulmus bir ico. Dump pump surekli olacak bu coinde 1 yil boyunca. Ustelik her gun... yil sonunda fiyat nerde sabitlenirse artik... o zamanda zaten ico bitecek ve kendi yazilimlarinda kullanilacak eos...
hero member

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Çok ilginç Bancor veya status ü almadı ama EOS' u aldı. Demekki sağlam bir coinmiş.

Kraken boş iş yapmaz.
hero member
Çok ilginç Bancor veya status ü almadı ama EOS' u aldı. Demekki sağlam bir coinmiş.
legendary
http://blog.kraken.com/post/162472002012/kraken-launches-eos-trading

Kraken üzerinden işlem yapabilecekmiyiz şimdi .

Sabahtan beri yapılıyor hatta kar bıraktı baya, düşükten alıp yüksekten sattık insanlar neden kek gibi alıyor anlamıyorum belkide yeni çıktı diye.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
ICO fiyati 1 dolar civariydi degil mi? Hatta Etheri 300 dolar uzeri alanlar icin daha bile fazla. Su an finex'de yaklasik 1.1 dolardan islem guroyur. Yani dogrudan kar birakan bir proje olmadi gibi. Bu kadar parayi ne yapacaklar zaten orasi da muamma. Ben bu tarz icolardan bikmaya basladim. Yahu Zcash gibi yapin iste, kazilan coinin yuzdesini kendinize ayirin boylece surekli calismak gelistirmek icin bir sebebiniz olsun. Boyle yapan coinleri cok begeniyorum, uzun vadede de iyi bir projeyse mutlaka basari oluyor cunku gelistirme durmuyor.

Bence Eos'u diğer ico projeleriyle, ya da zcash gibi para transferi yapabilmekten başka bir işe yaramayan kripto-paralar ile karşılaştırmayın.

5 günlük periyota giren herkes 1 ether başı 306 eos kazandı. 306 eos şu anda bitfinex'te neredeyse 2 ether yapıyor.

Daha dün belirli bir miktar ether koyan biri şu anda ether sayısını neredeyse ikiye katladı.
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
ICO fiyati 1 dolar civariydi degil mi? Hatta Etheri 300 dolar uzeri alanlar icin daha bile fazla. Su an finex'de yaklasik 1.1 dolardan islem guroyur. Yani dogrudan kar birakan bir proje olmadi gibi. Bu kadar parayi ne yapacaklar zaten orasi da muamma. Ben bu tarz icolardan bikmaya basladim. Yahu Zcash gibi yapin iste, kazilan coinin yuzdesini kendinize ayirin boylece surekli calismak gelistirmek icin bir sebebiniz olsun. Boyle yapan coinleri cok begeniyorum, uzun vadede de iyi bir projeyse mutlaka basari oluyor cunku gelistirme durmuyor.
hero member
hero member
İlk 5 gün yatırım yapanlar aşağıdaki aşamaları takip ederek eos tokenlerini claim edip myetherwallet cüzdanlarına ekleyebilirler:

https://steemit.com/eos/@hiburak/eos-tokenleri-claim-etmek-ve-cuezdana-eklemek-myetherwallet

Not: Sonraki 23 saatlik periyotlarda yatırım yapanlar da, her bir periyot bitiminde claim yapmak için yine bu aşamaları takip edebilirler.
legendary
Eğer ilk günden bu kadar çok yatırım aldıysa ve iki milyar token bu yatırıma bölündüyse bu saatten sonra bu coini almak keklik olur. Ben kendi kendilerini bitirdiklerini düşünüyorum çünkü yaptığım hesaplamaya göre ilk girenlere Ethereum başına 330eos düştü.
hero member
İlk 5 gün boyunca 200 milyon eos karşılığı 651,902 ether toplanmış (Yaklaşık 185 milyon dolar).

Bu durumda 1 eth yatıranlar 306.79 eos'a sahip olacaklar.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
çok fazla ico var bana göre piyasada ve yeni yada cığır acacak projelere rastlamadım hanüz. Güzel fikirler var ancak benim de bir sürü güzel fikrim var bi kere 1 milyar mıysı token sayısı  Smiley 1$ ucuk bir rakam değil mi?? Ekiplere bakıyorsun o projeyi yapmışlar bu projeyi yapmışlar tmm ekip bir süre sonra o projeyi bırakıyor sonra proje ne oluyor??

Bu projeye gelince makyajlı başka bir proje olma ihtimali üzerine ciddi kaygılarım var. 2 sene sonra aynı ekibin farklı bir proje ile karşımıza çıkacağına neredeyse eminim. YTD.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
200 milyona ulaşmışlar o halde desene. Ben açıkçası fiyatı yüksek buldum düşük olsaydı almayı düşünürdüm. ICO tamamlansın projenin gidişatını görelim sonra bakarız yatırıma değecek mi. Kendi adıma yazıyorum.
mevcut yatırım ile maliyet 1$ bandına çok yakın ve bu proje için ortada birşey yokken yüksek geliyor.

Dan Larimer yine zenginliğine zenginlik katacak bir proje bulmuş. Steemit'te aylarca yapılan hype'ın karşılığını alıyor. Başta projeden umutluydum ama sonrasında kodu hazırlamakla bile uğraşmadıklarını fark edince ne amaca hizmet ettiğini anladım. Bitshares'in sorunlu altyapısını Ethereum'un ismiyle birleştirerek ortaya yenilik diye sunmak nedir? Yine Bancor'da olduğu gibi projenin ne olduğunu anlamayan bir sürü küçük yatırımcının parasını alıyorlar bu hype sayesinde.
bu söylentiler çok var forumda ve farklı platformlarda ve gerçekten mide bulandırıcı. ben olur da proje tutar diye 1-2 ETH atacaktım ama bunları duyunca birde buradan fikir alayım dedim.

Şimdi bu adamlar gerçekten 176 milyon dolar topladılar mı ? Rekor kırmış oluyorlar herhalde.
son günlerde rekor kırmayan ico sayısı çok çok az gibi.

bende son noktada yatırım yapmayı düşünüyorum. ico 1 yıl sürecek ve 1 yıl gerçekten çok uzun bir süre öngörü için.
proje durumuna göre farklı fırsatlar doğurabilir ama bu ilk 5 gün fırsat değil anlaşılan.
yorumlarınız için teşekkürler.
Pages:
Jump to: