Pages:
Author

Topic: Česky (Czech) - page 65. (Read 1028650 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
May 22, 2013, 07:05:28 AM
taky nahánim posty
takže se zcela nezávazně zeptám:
nerozchodil někdo extendery 1x => 16x na desce MSI 990XA-GD55?
na 970A nebyl ani nepatrnej problém, tak sem docela zaskočenej...
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
/dev/null
May 20, 2013, 11:29:31 AM
jj tady muzes, nikdo to prekladat stejne nebude.) vitej.
full member
Activity: 121
Merit: 100
May 17, 2013, 05:01:18 PM
Hojte pani.

Kto z vas si objednal nove ASIC alebo ine super vykonne masinky?
Ja iba vyzvedam ci to vobec ma zmysel. Od novembra tam svieti dodanie max dva mesiace a stale nikto nic nema. Na youtube videa iba dvo ludi a aj tam stale ukazuje hashrate na 800-1000 MH/s. Tak teraz neviem ci to nebola buda alebo nejako tak.

ahoj, objednal jsem si ten nejlevnější v době, kdy vyšlo to první youtube video toho typka, co mel dlouhy nehty a samozrejme jeste nic nemam
newbie
Activity: 1
Merit: 0
May 17, 2013, 01:05:29 PM
Hojte pani.

Kto z vas si objednal nove ASIC alebo ine super vykonne masinky?
Ja iba vyzvedam ci to vobec ma zmysel. Od novembra tam svieti dodanie max dva mesiace a stale nikto nic nema. Na youtube videa iba dvo ludi a aj tam stale ukazuje hashrate na 800-1000 MH/s. Tak teraz neviem ci to nebola buda alebo nejako tak.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
May 15, 2013, 11:57:40 AM
Škoda že je to v týdnu, být to v pátek tak bych dojel i z Prahy.
full member
Activity: 121
Merit: 100
May 15, 2013, 05:11:40 AM
Ok, takže jsem to dal na 21.5. v 18:00. Místo bude ještě upřesněno, ale nejspíš Veselá Vačice v centru Brna. Přihlašte se prosím na FB event, pokud máte problém s anonymitou, klidně i pod fake profilem, hlavně se nahlaste, abych věděl, kolik nás bude:

>> www.facebook.com/events/124141654455976/
full member
Activity: 121
Merit: 100
May 15, 2013, 04:13:17 AM
Super, ještě promýšlím den, co třeba úterý 21.5. to je docela narychlo, že? Jinak by to bylo o kryptoměnách obecně.
full member
Activity: 148
Merit: 100
May 13, 2013, 06:50:16 PM
o bitcoinoch alebo o crypto menach? tak ci onak asi by mi to muselo nejak sladko zapasovat do planov, kedze brno nie je az tak blizko Smiley
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
/dev/null
May 13, 2013, 04:14:22 PM
Čau lidi,
přemýšlím o uspořádání meetupu o Bitcoinech v Brně. Nejlíp asi na nějakej čtvrtek v restauraci.

Přišel byste někdo?

Kdy byste mohli?

Mějte se
Vašek

Ahoj,

jsem z Brna, staci napsat kam a kdy a budu tam.

D.
full member
Activity: 121
Merit: 100
May 13, 2013, 03:56:00 PM
Čau lidi,
přemýšlím o uspořádání meetupu o Bitcoinech v Brně. Nejlíp asi na nějakej čtvrtek v restauraci.

Přišel byste někdo?

Kdy byste mohli?

Mějte se
Vašek
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
/dev/null
May 09, 2013, 03:43:51 AM
Ahoj,

ha, ani jsem netusil ze tu je ceska cast. juhuuu.)

jinak mam doruceno 4x lancelota a dalsi 2x objednano + tezim se dvema 7870.)

co se tyce groupbuys:

zefir - 7. varka - 20 cipu
SebastianJu - 40 cipu

s tim, ze budu skladat u burnina, radsi si priplatim, nez to posilat nekam z Nemecka do Thajska.)

USB tezitka jsou podle me spis gadget, cena je predrazena a az budou od avalonu cipy, za par dolaru. ale jo, ta "historicka hodnota" dost laka, jestli se jednou BTC chytne, bude to super vec

kazdopadne mame vlastni misto a CESKY - to je super!

D.

member
Activity: 85
Merit: 10
If you can't do something smart,do something right
May 06, 2013, 06:06:05 AM
Zdravím české minery a jiné BT nadšence.

Chci se zeptat zda jste se již zapojili/máte objednáno/vyvíjíte Smiley /chcete se zapojit do těžby se specializovaným HW s ASIC (FPGA) čipy.

Já jsem připojen ke dvou německý iniciativám

- k nákupu čipů od společnosti Avalon zde a následné instalace pravděpodobně v projektu burnin (také německo) nebo jinde.

- a k nákupu USB těžítek od spol ASIC Miner. Za ten peníz (2BTC/300MHs)to není rozumná investice, ale pro historickou hodnotu a pro dobro sítě  Tongue do toho jdu.

Jak to vidíte a v čem jedetey vy?
newbie
Activity: 30
Merit: 0
May 06, 2013, 03:41:21 AM
Edit: Nevedel by nekdo kde by se dalo nastavit aby mi bitcoin-0.8.1-win32 nesral synchronizacni datafajly na C:/blbalblba/DataAplikaci a daval je tam kde jsem si instaloval program tedy na D:/Programy... V moznostech nic takovyho jako zmena uloziste neni a po spusteni me to hned sere na C:/.

Nevím, jaký používáte operační systém, umístění datového adresáře se liší. Podle vašeho OS si najděte umístění na wiki https://en.bitcoin.it/wiki/Data_directory
Můj se nacházel v C:\Users\Bitcoinman\Appdata\Roaming\Bitcoin

Stačí windows peněženku spouštět přes dávkový soubor např. _start.bat s obsahem: (datový adresář Bitcoin například na disku D ve složce db)
Quote
‎@echo off
start bitcoin-qt.exe -datadir=D:\db\Bitcoin

Doporučuji také peněženku šifrovat, v menu Nastavení - Zašifrovat peněženku. Heslo ale nesmíte zapomenout nebo ztratit, jinak o své Bitcoiny přijdete.


Na ASK.fm mám už 18 zodpovězených otázek - http://ask.fm/bitcoinman
newbie
Activity: 30
Merit: 0
May 06, 2013, 03:32:35 AM
proc mi nejde pridat komentar k jinemu vlaknu??

uz pojde.. potrebujes 5 komentarov na to aby si mohol publikovat na zvysku fora

a myslím, že jsou potřeba ještě 4 hodiny strávené na foru
full member
Activity: 148
Merit: 100
May 05, 2013, 11:10:27 PM
proc mi nejde pridat komentar k jinemu vlaknu??

uz pojde.. potrebujes 5 komentarov na to aby si mohol publikovat na zvysku fora

Dik

jeste jedna otazka: kde tezite chinacoiny?

na ChinaCoin pooloch Smiley ja osobne som tazil CHN na mojom poole Smiley http://pool.binarycoins.eu/  kedze je v serverovni na slovensku, mal som vzdy dobre vysledky co sa tykalo malo prevhash-stale shares, planujem vsak v buducnosti tento pool zrusit
newbie
Activity: 10
Merit: 0
May 05, 2013, 10:59:20 AM
proc mi nejde pridat komentar k jinemu vlaknu??

uz pojde.. potrebujes 5 komentarov na to aby si mohol publikovat na zvysku fora

Dik

jeste jedna otazka: kde tezite chinacoiny?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
May 04, 2013, 11:54:59 AM
Hoj vespolek, jak tu nekdo psal o vetsim zajmu o Bitcoin, ptam se, je to zadouci?
Pokud ano mohl by nekdo slush? udelat nejaky Cesky FAQ + pripadne navod ktery by byl vystaveny v prvnim prispevku tohoto vlakna?

Vsude co jsem cetl je jen velky info co, proc, jak a za kolik ale navod jak spravne sparovat CPU, GPU s klientem pripadne jak nastavit mining nikde.

Diky za pripadne vycerpavajici odpovedi.

Edit: Nevedel by nekdo kde by se dalo nastavit aby mi bitcoin-0.8.1-win32 nesral synchronizacni datafajly na C:/blbalblba/DataAplikaci a daval je tam kde jsem si instaloval program tedy na D:/Programy... V moznostech nic takovyho jako zmena uloziste neni a po spusteni me to hned sere na C:/.
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
May 04, 2013, 11:07:08 AM
Poridil jsem si novou grafiku a kolega me nalakal zkusit si ten bitcoin. Po pravde jsem moc nevedel poradne o co jde a porad mam v tom nejaky zmatek. Sice jsem nasel par ceskych clanku ale moc mi to nedalo, spis mam v tom jeste vetsi gulas nez jsem mel. Bohuzel anglicky umim jen par slovicek.
Nasel by se tady nekdo kdo by mi mohl do zacatku dat par rad, navodu co a jak? Stahl, nainstaloval a nastavil jsem si tyto programy:
- GUIMiner
- Officialni Bitcoin

Na https://mining.bitcoin.cz/ jsem si zalozil ucet, vytvoril workera a snazim se neco tezit. Jede mi to kolem 285Mhash/s ale za tech par dni co mi to jede nemam jeste ani 1 bitcoin. Je to normalni nebo mam nekde neco spatne? Muze to byt treba i spatnym nastavenim mineru nebo tak neco? Za kadou radu, pomoc a navod budu velice vdecny.  Roll Eyes
Grin Grin GrinHuhHuhHuhHuhHuh? Grin Grin Grin Grin Grin
full member
Activity: 148
Merit: 100
May 04, 2013, 10:23:05 AM
proc mi nejde pridat komentar k jinemu vlaknu??

uz pojde.. potrebujes 5 komentarov na to aby si mohol publikovat na zvysku fora
newbie
Activity: 10
Merit: 0
May 04, 2013, 07:27:00 AM
proc mi nejde pridat komentar k jinemu vlaknu??
Pages:
Jump to: