Pages:
Author

Topic: Όγδοο συνέδριο FOSSCOMM - 6-8 Νοεμβρίου - page 3. (Read 25428 times)

newbie
Activity: 30
Merit: 0
Το εμαιλ της συμμετοχης στάλθηκε. Ο Θεος βοηθος.

Αν θελετε να επικοινωνησετε μαζι μου τις επομενες μερες μονο με κινητο.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Για μένα στείλε να το τελειώνουμε για να προλάβουμε και τις προθεσμίες γιατί μην κάνει και το χάσουμε
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Ομορφα. Περιμενω το οκ και στελνω.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
μια και θα φύγω και θα γυρίσω βράδι καθώς και ξέρω ότι ο Geofor αύριο θα λείπει για μέρες νομίζω σήμερα πρέπει να το τελειώνουμε και να δηλώσουμε έτσι όπως έγραψα. Ας δηλώσουμε οι τρεις μας δλδ εγώ ο δήμος και ο Geofor σαν ομάδα.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Geofor στείλε ένα email να τελειώνουμε με μια ομαδα και ας δηλώσει εδώ όποιος θέλει να μπει το όνομα του για να τελειώνουμε και με αυτό το θέμα. Εγώ συμφωνώ να μπει το όνομα μου. Ο mitzie έχει και άλλες υποχρεώσεις στο συνεδριο καθώς θα είναι και με την ομάδα του fedora και το κατανοώ ότι μπορεί να μην θέλει να συμμετέχει και σε εμάς. Ας το κάνουμε οι υπόλοιποι να κάνουμε την παρουσίαση μας να στήσουμε το booth μας
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Αρα στελνουμε 2 μειλ με ιδιο ονομα ομαδας, διαφορετικα μέλη και διαφορετικους τίτλους.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Θα παμε τελικα σαν community η σαν 2 μεμονωμενες ομαδες?

Αν παμε σαν 2 ομαδες, πως θα ονομαζομαστε για να φανει οτι ειμαστε απο τον ιδιο "φορεα"?

Hurry up guys!!!
Μα δεν πάμε σαν 2 διαφορετικές ομάδες, απλά ο καθένας θα στείλει το abstract για την παρουσίαση του.

και για ποιο λόγο να μην το στείλουμε όλοι μαζί?
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
ναι γιατί δεν κατεβαίνουμε σαν μια ομάδα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλημα είναι αυτό που προέκυψε ξαφνικά. Αντε να τελειώνουμε εκεί το έχουμε επιστήμη. Να κατέβουμε μια ομάδα όσο χρόνο μας δώσουν να κάνουμε την παρουσιάση μας και τέλος. Τι τα μπερδεύουμε έτσι?
legendary
Activity: 975
Merit: 1003
Θα παμε τελικα σαν community η σαν 2 μεμονωμενες ομαδες?

Αν παμε σαν 2 ομαδες, πως θα ονομαζομαστε για να φανει οτι ειμαστε απο τον ιδιο "φορεα"?

Hurry up guys!!!
Μα δεν πάμε σαν 2 διαφορετικές ομάδες, απλά ο καθένας θα στείλει το abstract για την παρουσίαση του.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Θα παμε τελικα σαν community η σαν 2 μεμονωμενες ομαδες?

Αν παμε σαν 2 ομαδες, πως θα ονομαζομαστε για να φανει οτι ειμαστε απο τον ιδιο "φορεα"?

Hurry up guys!!!
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
γράψτε και τίποτα για να κρατάμε το μύνημα πάνω. Ας δώσουμε και εμείς που θα συμμετέχουμε τον bit μας γιατί δεν βλέπω να υπάρχει και μεγάλη διάθεση χρηματοδότησης Tongue
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
απλά ξεκινήσαμε την campaign και αν προλάβουμε μέχρι την τελευταία μέρα του μήνα να μαζέψουμε το ποσό ο Δήμος λέει ότι προλαβαίνουμε να τυπώσουμε και το υλικό. Δλδ πλέον μένει να μαζέψουμε τα χρήματα.
Με την παρουσιάση την κοινοτική έχουμε κάνει τίποτα?
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Παιδια συγγνωμη που δεν ημουν χθες στο IRC. Μπορει καποιος να με πει τι αποφασισατεHuh
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
δεν είναι μεγάλο ποσό νομίζω θα το μαζέψουμε Cheesy
sr. member
Activity: 387
Merit: 250
μπράβο, πήραμε και τα πρώτα μας 150.000 bits  Cheesy
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
πρόσθεσα και μια adress τυπωμένη από το πορτοφόλι για όποιον δεν έχει κινητό για να σκανάρει το imgur
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
ναι φυσικά έτσι θα το κάνουμε. γιαυτό έλεγα να το βάζαμε αρχικά στο κεντρικό νήμα γιατί εκεί δεν ξέρω αν τα βλέπει κάποιος. Θα δούμε έχουμε καιρό πάντως αν είναι.
sr. member
Activity: 387
Merit: 250
επειδη δεν τους βλεπω να σφαζονται ποιος θα πρωτοκανει δωρεα, μηπως να βαζαμε ενα σχολιο απο κατω, αυριο που θα εχει κατεβει κιολας το νημα πιο χαμηλα -και θα εχουμε και καλυτερη εικονα βεβαια- οτι ειμαστε ανοιχτοι και σε χορηγια;

να του βγαζαμε και ενα μικρο πακετακι του υποψηφιου χορηγου ισως;
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Ανέβασα το campaign στο αγγλικό κομμάτι εδώ

https://bitcointalksearch.org/topic/we-need-funds-to-represent-bitcoin-fosscomm-athens-1215654

δεν κάνουμε και την αίτηση για να πάρουμε μέρος στο fosscomm γιατί μόνο αυτό έχει μείνει μην μας μείνουν τα flyer Tongue
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
εδώ ο mitzie πριν λίγο είπε στο pm ότι δεν έχουμε περιθώριο. Ποιος θα το αναλάβει να τρέξει για την εκτύπωση τον mitzie δεν τον βλέπω πάντως. Μπείτε μετά τις 1 το βράδυ αν είναι στο irc.
Pages:
Jump to: