Pages:
Author

Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler) - page 26. (Read 4389 times)

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kanadalı oyuncu, "Herkese çok teşekkür ederim. Bu güzel ülkede herkese minnettarım. Burası benim evim. Burada harika hatıralarım ve anılarım var. Ailem burada genişledi. Burada çocuklarım oldu. Burada geçirdiğim yıllarda çok güzel anlar yaşadım. Burada Beşiktaş forması ile 10 yıl geçti ve artık sonuna geldik. Futbolu bırakmak istediğim yerde, Beşiktaş'ta bırakıyorum. Beşiktaş'a gelmek, hayatımda verdiğim en iyi kararlardan bir tanesiydi. Bu taraftarlar için oynamak harikaydı." diye konuştu.
https://haberglobal.com.tr/spor/besiktasin-emektar-futbolcusu-atiba-hutchinson-futbolu-birakti-256003

son senelerde yeterince oynama fırsatı bulamıyordu ve bu sezonki performansı iyice düşüş göstermişti ama her zaman aynı güveni vermeye devam ediyordu; atiba hutchinson futbolu bıraktı... :(

kesinlikle beşiktaş efsanesi olarak anılmayı hak ediyor. takım oyununa bağlılığı, çalışkanlığı ve özverisi ile her zaman en iyi şekilde hatırlanmaya devam edilecek. bence son yıllarda ernst ve giunti gibi ve hatta onların birkaç adım önünde olarak unutulmaz orta saha futbolcularından biri oldu.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Son zamanlarda Suudi Arabistan takımları herkesin peşinde resmen. Avrupa'da kalma konusunda kararsız olan yıldız futbolculara direkt olarak teklif yapıyorlar. Benzema'nin kazanacağı miktar gerçekten inanılmaz. Sanırım 2+1 yıllık bir sözleşme söz konusu ve 2 yıl için 400 milyon euro gibi bir para alacak. Real Madrid ile başarabileceği her şeyi başardığı için bence doğru bir seçim yaptı.

Takımım olan Galatasaray hakkında da bir şeyler diyecek olursam, umarım bu sezonki kadro kalitesini önümüzdeki sezon için de koruyabilirler. İlk iş Icardi ile görüşmeleri başlatmak olmalı. Çünkü bazı söylentilere göre onu da bir Suudi Arabistan takımı istiyor. Aslında hala yaşlı bir oyuncu değil o yüzden henüz Avrupa'dan ayrılmaz diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Herkes Tottenham'ın forvetlerini listelemiş. Şu ana kadar Kane, Richarlison ve Son önerilerini okudum. Tottenham bu yıldızları kullanmasını bilmiyorsa bir bilene versinler de bu yıldızları hakkıyla izleyelim. Bu açıdan doğru bir yaklaşım. Bu üçlünün aynı anda bir takıma veya başka takıma transfer olmasını isterdim. Cheesy

Di Maria Juventus'tan ayrıldığını açıkladı. Araplardan önce davranabilsek onu en az bir yıl Galatasaray'da izlemek isterdim. Yaşına göre hala çok yetenekli ve kaliteli bir futbolcu. Katar'da düzenlenen dünya kupası finalinde herkes Messi'den etkileyici bir resital beklerken Di Maria kupa finaline damga vurmuştu. Türkiye liginde en az bir yıl oynarsa ligimizin kalitesine de katkı sağlar kesinlikle.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Açıkçası bazı kaynaklara göre Real Madrid çoktan Kane'e teklif hazırlıyor gibi görünüyor. Bu kaynağa göre Real Madrid'in ilk teklifi 80 milyon euro olacak. Fakat Tottenham'ın önceden Kane'in fiyatını 120 milyon euro olarak belirlediği söyleniyor. Açıkçası 29 yaşına gelmiş bir forvet için bu kadar yüksek bir fiyata çıkarlar mı bilemiyorum. Kane tabi ki şu an dünyanın en iyi forvetlerinden birisi ama Tottenham diretirse ne olacağı belli olmaz.

Artık futbol bir endüstri. Bu yüzden 120 milyon Euro da verebilirler. Vermeyedebilirler tabi ama Benzema gidecekse  yerini dolduracak tecrübeli bir forvet ihtiyacı doğacak. Kane bunu fazlasıyla kapatır. En son Michael Owen’i İngiliz forvet olarak Real Madrid’de izlemiştim herhalde. Kane bayağı döktürür Real Madrid’de. Tottenhamda bile harikalar yaratıyor. Real onu alamazsa Son’u alsın yine iş yapar.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Açıkçası bazı kaynaklara göre Real Madrid çoktan Kane'e teklif hazırlıyor gibi görünüyor. Bu kaynağa göre Real Madrid'in ilk teklifi 80 milyon euro olacak. Fakat Tottenham'ın önceden Kane'in fiyatını 120 milyon euro olarak belirlediği söyleniyor. Açıkçası 29 yaşına gelmiş bir forvet için bu kadar yüksek bir fiyata çıkarlar mı bilemiyorum. Kane tabi ki şu an dünyanın en iyi forvetlerinden birisi ama Tottenham diretirse ne olacağı belli olmaz.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
...
Osimhen, Kane gibi isimler konuşuluyor şimdilik. Açıkçası eğer Tottenham absürd şartlar istemezse ve Kane'e İngiltere içi bir teklif gelmezse Real Madrid kesinlikle fırsatı kaçırmamalı. Diğer halde Osimhen için girişimlerini başlatırlarsa bence oyuncuyu transfer etme ihtimalinde bir numara olabilirler.

kane iyi-hoş ama real madrid için artık biraz yaşlı bence. tabii benzema'nın ayrılışı kesinlik kazanmışsa acilen birini bulmaları gerekecektir, benzema ayrılacaksa da çoktan yerine transfer edecekleri kişiyi belirlemişlerdir. koskoca real madrid bizimkilerin yaptığı gibi kervan yolda düzülür kafasıyla transfer politikası oluşturacak değildir. :)

real'in mbappe aşkı yeniden alevlenebilir diyeceğim ama mbappe bu sezon psg'de tek adam olacak, bence psg'de geçireceği en iyi sezonu yaşayacağı için fransa'da kalmaya devam eder. osimhen ve richarlison diğer alternatifler olabilir. osimhen biraz tuzlu olur ve bence tek sezonluk performansı bonservisi için istenen ücrete biraz gölge düşürüyor. çok yetenekli ve harika bir futbolcu ama onun için istenen bonservis bedelini hak etmesi için bir sezon daha aynı performansı göstermesini beklemek daha isabetli bir seçenek olabilir. real kritik bir virajda, iyi bir transfer yapmak zorunda; bence onlar için en iyi aday richarlison olur.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Benzema konusunda sürekli farklı haberler yapıldıktan sonra nihayet son durumu kesinleşmiş oldu. Bu kararı Real Madrid beklemiyor gibi görünüyordu ve şimdi hızlı bir şekilde transfer çalışmalarına başlamış olmalılar. Havertz'in ismi geçiyor olsa da umuyorum ki böyle bir transfer yapmayacaklar. Çok daha mantıklı forvetler için kesenin ağzını açmaları kendi geleceklerinin iyiliği için olacaktır.

Osimhen, Kane gibi isimler konuşuluyor şimdilik. Açıkçası eğer Tottenham absürd şartlar istemezse ve Kane'e İngiltere içi bir teklif gelmezse Real Madrid kesinlikle fırsatı kaçırmamalı. Diğer halde Osimhen için girişimlerini başlatırlarsa bence oyuncuyu transfer etme ihtimalinde bir numara olabilirler.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
https://twitter.com/spectatorindex/status/1665128569478037507?t=zflzzWBiT2_qPUT936be5A&s=19

"BREAKING: Saudi media reports that Messi is set to sign with Al-Hilal in coming days"

Real Madrid'den ayrılan Karim Benzema'nın yeni takımı belli oluyor. Fabrizio Romano'nun haberine göre; Fransız oyuncu, Al-Ittihad ile her konuda anlaşma sağladı.
https://www.sporx.com/futbol/ekstra/karim-benzema-nin-yeni-takimi-belli-olduSXGLQ65804SXQ#sira5

Benzema da Al-İttihad ile anlaştı. Arabistan ligine Ronaldo'nun ardından Benzema da geldi. Sıradaki Messi olabilir. Paranın gücü ve futbolcuların birbirlerine referans olması Arabistan ligine transfer olacak dünya yıldızlarının sayısını artırabilir. Ronaldo, Benzema ve Messi'nin gözden uzak bir ligde futbol oynamayı kabul etmelerini anlıyorum. Hala vakitleri varken birkaç yıl buralarda futbol oynayarak büyük paralar kazanmak istiyorlar. Ancak, genç futbolcuların rekabetin üst düzeyde olduğu Avrupa'da futbol oynamaya devam etmesi gerekir. Haaland, Mbappe ve Osimhen gibi genç yıldızlar kendilerini rekabetçi liglerde kanıtlamaya devam etmeliler.

Ben hala bu Fabrizio Romano'nun kim olduğunu anlayamadım. Her söylediği doğru çıkıyor. Bütün transfer gelişmelerinden haberi var. En doğru duyumlar onun kulağına geliyor. Spor basını onu referans göstererek haber yapıyor. Bu adam kim? Anlayan varsa anlatsın biz de dinleyelim.😅
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
https://twitter.com/spectatorindex/status/1665128569478037507?t=zflzzWBiT2_qPUT936be5A&s=19

"BREAKING: Saudi media reports that Messi is set to sign with Al-Hilal in coming days"
Ben de tam bunu yazmaya gelmiştim. Tüm ciddi yerlerde bu haber var neredeyse. Bu konu her yerde ve bu forumda da çok tartışıldı ama bence gene yazık olmuş. Yani atıyorum Talisca gibi orta karar oyuncuların tamam paraya ihtiyacı var ama Ronaldo ve Messi gibi adamlar zaten dünyanın en çok kazanan futbolcuları. Bir instagram reklamıyla senelik masraflarını çıkarabilecek durumdalar neredeyse. Bunun sonrası bana doyumsuzluk gibi geliyor. Zaten Jeff Bezos'tan vs sonra dünyanın en lüks hayatını yaşıyorsunuz. Torununun torununa da bu parayı bırakacak illa. Valla ben bunların yerinde olsam ne kadar para verirlerse versinler arabistan'da yaşamam.

Para her kapıyı açıyormuş demek ki. Yoksa dünyanın en iyi oyuncularından biri Arjantinli, diğeri Portekizli ne işleri var Arabistan’da? Böyle de diyoruz da İngiliz, Amerikan ve bilimum gelişmiş ülke vatandaşlarının da para yüzünden Suudi Arabistan’da yaşadıklarını da biliyoruz. Örneğin petrol çıkarma şirketleri yönetici ve elemanlarının Suudi Arabistan’da neden yaşamaları gerekebilir ki? Gerçi onları anlarım da dediğiniz doğru çok yüksek paralar kazanmış oyuncuların gitmesi mantıksız. Tabi kendi seçenekleri ve biz bu kararlarına bir şey diyemeyiz. Paranın yüzü sıcakmış demek ki, tıpkı Arabistan havası gibi.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638

Ben de tam bunu yazmaya gelmiştim. Tüm ciddi yerlerde bu haber var neredeyse. Bu konu her yerde ve bu forumda da çok tartışıldı ama bence gene yazık olmuş. Yani atıyorum Talisca gibi orta karar oyuncuların tamam paraya ihtiyacı var ama Ronaldo ve Messi gibi adamlar zaten dünyanın en çok kazanan futbolcuları. Bir instagram reklamıyla senelik masraflarını çıkarabilecek durumdalar neredeyse. Bunun sonrası bana doyumsuzluk gibi geliyor. Zaten Jeff Bezos'tan vs sonra dünyanın en lüks hayatını yaşıyorsunuz. Torununun torununa da bu parayı bırakacak illa. Valla ben bunların yerinde olsam ne kadar para verirlerse versinler arabistan'da yaşamam.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Redmond'ın kalması için çalışmalar başlamış. Oyuncunun ailesi İngiltere'ye dönmek istiyordu ama Redmond burada mutlu ve burada aldığı süreyi Premier Lig'de kolay kolay alamaz. Rotasyon oyuncusu olmaktansa garanti 11 oynadığı ve nispeten çok daha kolay bir ligde oynamanın avantajlarını düşünüyor muhtemelen. Finansal konuda arada çok büyük bir fark yoktur. Premier Lig maaşları yüksek ama vergiler de yüksek. Burada vergi avantajı var. Şehir de gayet güzel yani burada kalması için uygun ortam mevcut. Takımda aile ortamı var seneye Konferans Ligi'nde kolay rakiplere karşı şov yapma imkanı var daha ne olsun.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
◉ “Galatasaray have chances to keep Icardi next year” #Gala

◉ “Hazard, Aubameyang and two deals collapsed”

◉ “Elmas, Schuurs — Liverpool and Newcastle links truth” #LFC #NUFC

Interview with agent and intermediary George Gardi
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1664553986102292481

Fabrizio Romano Galatasaray'ın Icardi'yi önümüzdeki sezon da kadroda tutabileceğini söylemiş ama bana çok gerçekçi bir iddia gibi gelmedi. PSG Icardi'nin maaşının en az yarısını ödüyor. Icardi'nin yıllık ücreti 6 milyon 750 bin euro. Galatasaray daha önce Icardi'nin yıllık ücretinin yalnızca 750 bin eurosunu ödediğine dair bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşım PSG tarafından hoş karşılanmadığı için silinmişti. Sonra Galatasaray'ın Icardi'nin maaşının 4 milyon euroluk kısmını karşıladığına dair söylentiler çıkmıştı. En kötü ihtimalle yine maaşının 4 milyon euroluk kısmının ödenmesi koşuluyla kiralansa bile Galatasaray yönetimi büyük bir iş başarır ama Icardi bu sezon gösterdiği performans ile onu transfer etmek isteyecek başka takımların da ilgisini çekmiştir. Bir sene daha bizim için oynamasını ve şampiyonlar liginde Galatasaray'a katkı vermesini çok isterdim ama bence Türkiye'de kalmasını gerektiren bir sebep yok ne yazık ki
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Arda Güler için Borussia Dortmund 22 milyon Euro ve sonraki satıştan %20 pay teklif etmiş ama Fenerbahçe bu teklifi düşük bulmuş. Ciddi ciddi ne kadar kazanmayı düşünüyorlar acaba? Zaten çocuğu doğru düzgün oynatmıyorlar iyi oynadığı zamanlardan sonra bile kesik yiyor. Sırf Dortmund Bellingham'dan çok para kazanacak diye daha fazla koparabiliriz diye düşünüyorlar herhalde. Bence Arda ne kadar erken Avrupa'ya giderse kendisi için o kadar iyi olur. Burada kaldıkça anlamsız tartışmaların içinde olmaya devam edecek.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Messi'nin bence ilk tercihi kesinlikle Barcelona olacaktır. Fakat La Liga'daki finansal fair play kuralları Barcelona için bir engel teşkil ediyor şimdilik. Eğer bir çözüm yolu bulamazlarsa ne yazık ki Messi'yi emekli olmadan önce son bir kez daha yıllarını verdiği takımda izleyemeyeceğiz. Xavi de aslında şu an Messi'nin geri getirilmesine sıcak bakıyordu.

Eğer Barcelona bunu gerçekleştiremezse ve Messi'nin hala Avrupa'da oynamaya devam etme niyeti varsa bence PSG ile 1 sezon daha devam etmeli. Zaten hiç şüphe yok ki 1 sene sonra da Suudi Arabistan'dan bir takımdan sağlam bir teklif alır.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Son günlerde Al Ittihad takımı transfer çalışmalarını hızlandırma peşinde. Messi'ye teklif yapan Suudi Arabistan takımı da onlar diye biliyorum ve son günlerde Benzema'nın da peşindeler. Benzema'nın ilerleyen günlerde son kararını açıklaması bekleniyor. Real Madrid ile sözleşmesi 1 ay sonra sona erecek ve bence burada kalmak yerine kat kat fazla para kazanmayı tercih eder artık diye düşünüyorum. Zaten özellikle bundan önceki sezondaki olağanüstü performansı ve aldığı Ballon d'Or ödülü ile kariyerinin zirvesini gördü.

Benzema hakkında de 433 sayfası Real Madrid’den ayrılacağı yönünde haberler yapmaya başladı muhtemelen doğrudur ateş olmayan yerden duman çıkmaz Real Madrid kariyerinde sayısız başarı elde etti en son bir futbolcu için zirve olan Ballon doru da aldı artık çıta bundan yukarı çıkamaz sözleşme bitince Arap yarımadasına gider muhtemelen Messi ile de takım arkadaşı olurlarsa çok ilginç olur
Artık yeni popüler durum bu olacak zaten hocam, emekli olmadan bir sene Arabistan yapıp öyle emekli olacak futbolcular, bu yolu açan da Cristiano Ronaldo oluyor, baksanıza teklif edilen paranın uçukluğuna, Ronaldo bu paranın yarısını bile herhangi bir Avrupa takımından alamayacakken, onu takıma kazandıran Arabistan takımı yığmış önüne dolarları,

Bu şekilde Benzema da gider, Messi de gider 10 sene sonra Arda Güler de Suudi Arabistan’a gider Smiley Mesut Özil nasıl gitmedi ben ona şaşırdım aslında,
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Son günlerde Al Ittihad takımı transfer çalışmalarını hızlandırma peşinde. Messi'ye teklif yapan Suudi Arabistan takımı da onlar diye biliyorum ve son günlerde Benzema'nın da peşindeler. Benzema'nın ilerleyen günlerde son kararını açıklaması bekleniyor. Real Madrid ile sözleşmesi 1 ay sonra sona erecek ve bence burada kalmak yerine kat kat fazla para kazanmayı tercih eder artık diye düşünüyorum. Zaten özellikle bundan önceki sezondaki olağanüstü performansı ve aldığı Ballon d'Or ödülü ile kariyerinin zirvesini gördü.

Benzema hakkında de 433 sayfası Real Madrid’den ayrılacağı yönünde haberler yapmaya başladı muhtemelen doğrudur ateş olmayan yerden duman çıkmaz Real Madrid kariyerinde sayısız başarı elde etti en son bir futbolcu için zirve olan Ballon doru da aldı artık çıta bundan yukarı çıkamaz sözleşme bitince Arap yarımadasına gider muhtemelen Messi ile de takım arkadaşı olurlarsa çok ilginç olur
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
hero member
Activity: 882
Merit: 879
Mesela Fenerbahçe’ye gelmesini isterdim.

Rakibimizde Icardi varken bizim Diagne ile oynamamız haksızlık olur. Biz razı gelsek rekabet kurumu olaya el koyar çünkü bu haksız rekabet olur.😅 Türkiye liginde atletik siyahi futbolcular genel olarak başarılı oluyor. Beşiktaş'ta Abubakar, Karagümrük'te Diagne ve bizde Ener Valencia bunun en bariz örnekleri bence.

Bu yaz transfer haberlerinin en çok konuşulacak futbolcusu Messi olacak şüphesiz. Paris Saint-Germain teknik direktörü Gaiter, Messi'nin Paris Saint-Germain'den ayrılacağını söylemiş. Fransız taraftarlar zaman zaman onu ıslıklamıştı. Takımdan ayrıldığında kıymetini anlarlar. Dünya yıldızı bir futbolcuya sahiptiler ama bence bunu idrak edemediler.

Haber:

Paris Saint-Germain Teknik Direktörü Christophe Galtier, Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'nin, Clermont karşılaşmasından ardından takımdan ayrılacağını söyledi. Galtier açıklamasında, "Futbol tarihindeki en iyi oyuncuyu çalıştırma şansı elde ettim. Clermont maçı, Lionel Messi'nin Parc des Princes'teki son maçı olacak" ifadelerini kullandı.
https://www.sondakika.com/amp/haber-psg-teknik-direktoru-galtier-messi-sezon-sonunda-t-15983284/

Muhtemelen Lionel Messi yeni takımını Galtier ile paylaşmış olmalı. Barcelona’nın ona yeterli teklifi yapmadığını okumuştum. Artık seçenekler daralıyor. Ya Suudi Arabistan veya ABD ile seçenekler en aza inmiş olacak. Suudi Arabistan bu konuda mali gücü de düşünürsen en büyük avantaja sahip ülke konumunda. Cristiano Ronaldo ise Suudi Arabistan’a gittiği için pişman olduğuna dair dedikodular dolanıyordu. Bakalım Messi hangi takıma gidecek  ve onu daha neler bekliyor.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Mesela Fenerbahçe’ye gelmesini isterdim.

Rakibimizde Icardi varken bizim Diagne ile oynamamız haksızlık olur. Biz razı gelsek rekabet kurumu olaya el koyar çünkü bu haksız rekabet olur.😅 Türkiye liginde atletik siyahi futbolcular genel olarak başarılı oluyor. Beşiktaş'ta Abubakar, Karagümrük'te Diagne ve bizde Ener Valencia bunun en bariz örnekleri bence.

Bu yaz transfer haberlerinin en çok konuşulacak futbolcusu Messi olacak şüphesiz. Paris Saint-Germain teknik direktörü Gaiter, Messi'nin Paris Saint-Germain'den ayrılacağını söylemiş. Fransız taraftarlar zaman zaman onu ıslıklamıştı. Takımdan ayrıldığında kıymetini anlarlar. Dünya yıldızı bir futbolcuya sahiptiler ama bence bunu idrak edemediler.

Haber:

Paris Saint-Germain Teknik Direktörü Christophe Galtier, Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi'nin, Clermont karşılaşmasından ardından takımdan ayrılacağını söyledi. Galtier açıklamasında, "Futbol tarihindeki en iyi oyuncuyu çalıştırma şansı elde ettim. Clermont maçı, Lionel Messi'nin Parc des Princes'teki son maçı olacak" ifadelerini kullandı.
https://www.sondakika.com/amp/haber-psg-teknik-direktoru-galtier-messi-sezon-sonunda-t-15983284/
Pages:
Jump to: