Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 14. (Read 4262 times)

legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
Geçtiğimiz yıl projelerin görücüye çıktığı yıldı, halen de birçok proje kripto dünyasına adım atmaya devam ediyor ve hemen hepsi iyi-kötü yatırım alıyor. Bu yıl daha çok projelerin kendilerini gösterme yılı olursa eminim ki katlayarak artış yaşanacaktır. bazı projeler elle tutulur işler yapmaya başladı pundix, xvg vs...Ekiplerden birbiri ardına açıklamalar gelirse "büyük bir yükselişe" kapı aralayacaktır. Trend önemli burada! örneğin: topa tutulan waves gibi imkanı olup da gevşeklik gösteren projeler aksiyon alırsa ya da iota olur vs bunların hareketlenmesi piyasayı da canlandırır. Yoksa kös kös oturup "proje yapalım oturalım token satalım, gerisini koyverelim" mantığıyla bir halt olacağı yok. İnsanlar inanıyor paralarını yatırıyor sen de azcık kımılda yerinden be adam! En çok kızdığım adamlar bunlar, para var ekip var laf var icraat yok.
member
Activity: 504
Merit: 11
Şu an piyasa yukarı çıkmak için güç topluyor. Bitcoin 7000 - 8000 $ bandına sıkıştı. 6000 leri görme olasılığı devamlı taze tutuluyor. Fakat ne olursa olsun piyasa çok yakın zamanda tekradan hızlı bir ivme ile yukarı doğru çıkmaya başlayacaktır.

Altcoinlerin çoğunda olmaz fiyatları görmekteyiz. Bu durum çok uzun sürmeyecektir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Bitcoin iki yönede hareket edebilir düşüşe girse bile eninde sonunda yükselecek, her şeye rağmen moral bozmak yok portföyümüzü iyi ayarlayalım. Kritik zamandayız sadece bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 322
Merit: 112
acaba kendimiz mi avutuyoruz bu sözlerle yoksa gerçekten yolun başında olduğumuz için piyasanın gidecek daha çok yeri var mı? bu piyasa teknolojisi itibariyle ortaya çıkmış birşey yani blockchain.ee blockchaini çok güzel btc olmadanda kullanabliyorlar hatta diğer coinler olmadanda.yani artacağını bence düşünüyorum ama %100 de artacak diye bişey yok
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Neresinden tutarsak geçen yıldaki piyasa atmosferinden çok daha farklı bir pozisyondayız bu sene. Ama tabi ki hiçbir şey imkansız değil, klişe bir tabir ama gerçekten henüz yolun başındayız o nedenle yeniden güzel dönemler göreceğiz ama bu ne zaman olur bilmem.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
geçen sene kripto para yatırımı ve bitcoin çok popülerdi bu sene aynı popülerlik havası tekrar oluşmadı. bitcoin bu yıl stabil hareket ediyor. fiyatın hızlı yükseldiğini görmedik.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
öyle dönem gelecek ama zamanı balinlar belirler.şu anda piyasa tamda onların kontrolunda gibi.para girişi ksııtlı ve giren paraya hemen coin veriliyor ve coinlerin çıkması engelleniyor..
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Altcoinlerin çoğunda geçmişteki zirveler muhtemelen görülmeyecek ama ilk 20 deki coinlerin fyatlarında yeni zirveler görülebilir.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
açıkçası hala umudum olmakla beraber yaz sonuna kadar çok fazla hareket beklemiyorum. sonrasında güzel şeyler göreceğimizi düşünüyorum.
newbie
Activity: 196
bittcoinden umudu kesmek üzereyim ben de . benim gibi  düşünenler de genellikle bitcoin yerine altcoinlere yöneliyor hakli olarak risk almak istemiyor
full member
Activity: 490
Merit: 105
geçen seneki kadar aşırı olmasada bu sene de yaşanacaktır çünkü bir çok yatırımcı geçmişe baktığında yıl sonuna doğru yüklü yatırımlarda bulunacağı için doğal bir şekilde artış yaşanabilir.
member
Activity: 910
Merit: 10
Bu piyasada neyin ne an olacağı belli değil bir habere bakar her şey inmesi ve çıkması için şahsen bu sene yeni bir ATH beklemiyorum. 13-15k seviyelerine çıksa havai fişekleri patlacağım.
member
Activity: 406
Merit: 12
Geçen seneki gibi bir dönem muhtemelen yaşanmayacak, piyasada işlem gören altcoin sayısı çoğaldı, hacim dağıldı.
full member
Activity: 350
Merit: 106
şu parçayıda bırakayım şuraya sesi açıp dinleyin : https://www.youtube.com/watch?v=DLJ-NMt_L2k
full member
Activity: 350
Merit: 106
bir laf var ya hani “Gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden az önceki andır.”  artık o modda takılıorum yani yeterince dibe battım dahada düşmem diye düşünüyorum ama belli olmuyor işte amk.bugün ethereum 300 dolara düşse şaşırırım diyen adam var mı? yok çünkü herşey mümkün herşey dahada düşebilir.artık eldekileri satıp satmamak arasında gidip geliyorum
member
Activity: 141
Merit: 10
Şuanda tek çare beklemek diye düşünüyorum panik satışlarından uzak durulması lazım her zaman uzun vade mantıgı olmalı.Sene sonunda bekleyenlerın kazanacagı bır donem yasayacagız dıye dusunuyorum  sabır tek care.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Artık herkes son bir kez daha son bir boğa görsek diye içinden geçiriyor.Bıktırmadan bunlar boğa gelmeyecek ve geldiğinde çoğu kişi farkına varamayıp yine geç kalacak.
newbie
Activity: 140
Bizi de piyasaya sokan, cogumuzu buraya atan bir donemdi. Tekrar gelir mi bilinmez ama tekrar baslarsa baya yatirimci tekrar gelir
newbie
Activity: 112
Bir daha zor herhalde oyle donem. Bu bahar da umitliydim fakat su anki durumda dusunmuyorum. Yavas yavas artis olsa bile raziyim
newbie
Activity: 70
artık geride kalmış güzel bir mazi. düşük alıp satanlar için iyi bir hatıra olarak kalmaya devam edecek. fakat yüksekten alanlar için halen acı bir deneyim
Pages:
Jump to: